kocolorspaces - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Cyan
el: Κυανό

en: Magenta
el: Ματζέντα

en: Yellow
el: Κίτρινο

en: Black
el: Μαύρο

en: Alpha
el: Άλφα

en: CMYK (32 bits floating/channel)
el: CMYK (32-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: CMYK (16-bit integer/channel)
el: CMYK (16-bit ακέραιος/κανάλι)

en: CMYK (8-bit integer/channel)
el: CMYK (8-bit ακέραιος/κανάλι)

en: Gray
el: Γκρι

en: Grayscale/Alpha (16-bit float/channel)
el: Διαβάθμιση του γκρι / Άλφα (16-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: Grayscale/Alpha (32-bit float/channel)
el: Διαβάθμιση του γκρι / Άλφα (32-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: Grayscale (16-bit integer/channel)
el: Διαβάθμιση του γκρι (16-bit ακέραιος/κανάλι)

en: Grayscale (8-bit integer/channel)
el: Διαβάθμιση του γκρι (8-bit ακέραιος/κανάλι)

en: Lightness
el: Χρωματική έκταση

en: L*a*b* (32-bit float/channel)
el: L*a*b* (32-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: L*a*b* (16-bit integer/channel)
el: L*a*b* (16-bit ακέραιος/κανάλι)

en: L*a*b* (8-bit integer/channel)
el: L*a*b* (8-bit ακέραιος/κανάλι)

en: Red
el: Κόκκινο

en: Green
el: Πράσινο

en: Blue
el: Μπλε

en: RGBA (16-bit floating/channel)
el: RGBA (16-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: RGBA (32-bit floating/channel)
el: RGBA (32-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: RGB (16-bit integer/channel)
el: RGB (16-bit ακέραιος/κανάλι)

en: RGB (8-bit integer/channel)
el: RGB (8-bit ακέραιος/κανάλι)

en: XYZ (32-bit float/channel)
el: XYZ (32-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: XYZ (16-bit integer/channel)
el: XYZ (16-bit ακέραιος/κανάλι)

en: XYZ (8-bit integer/channel)
el: XYZ (8-bit ακέραιος/κανάλι)

en: YCBCR (32-bit float/channel)
el: YCBCR 32-bit δεκαδικός/κανάλι)

en: YCBCR (16-bit integer/channel)
el: YCBCR (16-bit ακέραιος/κανάλι)

en: YCBCR (8-bit integer/channel)
el: YCBCR (8-bit ακέραιος/κανάλι)

en: Clear
el: Καθαρό

en: Color
el: Χρώμα

en: Darken
el: Πιο σκοτεινό

en: Diff
el: Διαφορά

en: Dissolve
el: Διάλυση

en: Hue
el: Απόχρωση

en: In
el: Μέσα

en: Lighten
el: Φωτεινότερο

en: Out
el: Έξω

en: Saturation
el: Κορεσμός

en: Value
el: Τιμή

en: L*a*b* Histogram
el: Ιστόγραμμα L*a*b*

en: RGB8 Histogram
el: Ιστόγραμμα RGB8

en: RGB16 Histogram
el: Ιστόγραμμα RGB16

en: RGBF16 Histogram
el: Ιστόγραμμα RGBF16

en: RGBF32 Histogram
el: Ιστόγραμμα RGBF32

en: GRAY/Alpha8 Histogram
el: Ιστόγραμμα GRAY/Alpha8

en: GRAY/Alpha16 Histogram
el: Ιστόγραμμα GRAY/Alpha16

en: GRAYF16 Histogram
el: Ιστόγραμμα GRAYF16

en: GRAY/Alpha 32 float Histogram
el: Ιστόγραμμα κινητής υποδιαστολής GRAY/Alpha 32

en: CMYK8 Histogram
el: Ιστόγραμμα CMYK8

en: CMYK16 Histogram
el: Ιστόγραμμα CMYK16

en: CMYK F32 Histogram
el: Ιστόγραμμα CMYK F32

en: XYZ8 Histogram
el: Ιστόγραμμα XYZ8

en: XYZ16 Histogram
el: Ιστόγραμμα XYZ16

en: XYZF16 Histogram
el: Ιστόγραμμα XYZF16

en: XYZF32 Histogram
el: Ιστόγραμμα XYZF32

en: YCBCR8 Histogram
el: Ιστόγραμμα YCBCR8

en: YCBCR16 Histogram
el: Ιστόγραμμα YCBCR16

en: YCBCRF32 Histogram
el: Ιστόγραμμα YCBCRF32
