ChangecasePlugin - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Change case
el: Τροποποίηση πεζών κεφαλαίων

en: Sentence case
el: Πεζά/κεφαλαία πρότασης

en: lowercase
el: πεζά

en: UPPER CASE
el: ΚΕΦΑΛΑΙΑ

en: Initial Caps
el: Αρχικά κεφαλαία

en: tOGGLE cASE
el: Εναλλαγή πεζών/κεφαλαίων

en: Change Case...
el: Τροποποίηση πεζών/κεφαλαίων...
