SpellCheckPlugin - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
eo: Agordi &Literumkontrolon...

en: Auto Spell Check
eo: Aŭtomata literumkontrolo

en: Check Spelling
eo: Kontroli literumadon

en: Spelling
eo: Literumado

en: Add to Dictionary
eo: Aldoni al vortaro
