calligra - en to eo translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Vector Data
eo: Ŝanĝi Vektorajn Datumojn

en: Vector image
eo: Vektora bildo

en: A shape that shows a vector image (EMF/WMF/SVM)
eo: Formo kiu montras vektoran bildon (EMF/WMF/SVM)

en: Open Vector Image (EMF/WMF/SVM)
eo: Malfermi Vektoran Bildon (EMF/WMF/SVM)

en: Vector Image (EMF/WMF/SVM/SVG) tool
eo: Vektorbilda ilo (EMF/WMF/SVM/SVG)
