karbon - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Normal
eo: Normala

en: Screen
eo: Ekrano

en: Darken
eo: Malheligi

en: Lighten
eo: Heligi

en: Radius
eo: Radiuso

en: Angle
eo: Angulo

en: Function
eo: Funkcio

en: Identity
eo: Identeco

en: Table
eo: Tabelo

en: Linear
eo: Lineara

en: Gamma
eo: Gamo

en: Values
eo: Valoroj

en: Offset
eo: Deŝovo

en: Operation
eo: Operacio

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Merge
eo: Mergi
