KarbonTools - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Width:
eo: Larĝeco:

en: Angle:
eo: Angulo:

en: Current
eo: Aktuala

en: Mouse
eo: Muso

en: Effects
eo: Efektoj

en: Original
eo: Originala

en: Tiled
eo: Kahele

en: Top
eo: Supro

en: Left
eo: Maldekstre

en: Center
eo: Centrigita

en: Right
eo: Dekstra

en: Bottom
eo: Malsupre

en: Patterns
eo: Ŝablonoj
