FormulaShape - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Arrows
eo: Sagoj

en: Greek
eo: Greka

en: Relations
eo: Rilatoj

en: Miscellaneous
eo: Diversaj

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Insert
eo: Enmeti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupActions)
en: Actions
eo: Agoj

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Edit
eo: Redakti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
eo: Tiparo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColors)
en: Colors:
eo: Koloroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rows:
eo: Vicoj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Columns:
eo: Kolumnoj:

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
eo: Tiu dokumento enhavas eksteran ligon al ne-loka dokumento
    %1

en: Confirmation Required
eo: Bezonas konfirmon

en: Download
eo: Elŝuti

en: Skip
eo: Pasigi
