MusicShape - en to eo translation catalogue (14 entries)

[ctx: lowered half a step]
en: Flat
eo: Plata

en: Natural
eo: Natura

en: Eraser
eo: Skrapgumo

[ctx: Other key signature]
en: Other
eo: Alia

en: Select
eo: Elekti

[ctx: Treble clef]
en: Treble
eo: Altaj

[ctx: Bass clef]
en: Bass
eo: Malaltaj

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove part
eo: Forigi parton

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Region
eo: Regiono

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
eo: Nomo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, importButton)
en: Import
eo: Importi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, exportButton)
en: Export
eo: Eksporti

[ctx: @title:window]
en: Import
eo: Importi

[ctx: @title:window]
en: Export
eo: Eksporti
