PathShapes - en to eo translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Type:
eo: Tipo:

en: Ellipse
eo: Elipso

en: Arrow
eo: Sago

en: Rectangle
eo: Rektangulo

en: Curve
eo: Kurbo

en: Line
eo: Linio

en: Spiral
eo: Spiralo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Corners:
eo: Anguloj:

en: Star
eo: Stelo
