TableShape - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Rename
eo: Alinomi

en: Add
eo: Aldoni

en: Remove
eo: Forigi

en: Spreadsheet
eo: Kalkultabelo

en: Import
eo: Importi

en: Export
eo: Eksporti

en: Sheet:
eo: Tabelo:

en: Columns:
eo: Kolumnoj:

en: Rows:
eo: Vicoj:
