AutocorrectPlugin - en to eo translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AutocorrectConfig)
en: Autocorrection
eo: Aŭtokorektado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
eo: Defaŭlta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
eo: &Trovu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
eo: &Aldoni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
eo: Forigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
eo: Trovi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
eo: Anstataŭigi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: E&xceptions
eo: Es&ceptoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
eo: &Forigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
eo: Al&doni

en: &Modify
eo: &Modifi

en: Select Character
eo: Elekti literon

en: Autocorrect
eo: Aŭtomate ĝustigi
