thesaurus_tool - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: S&earch
eo: S&erĉi

[ctx: @action:button Go back to the previous word in history]
en: Back
eo: Reen

[ctx: @action:button Go forward to the next word in history]
en: Forward
eo: Antaŭen

en: &Replace
eo: &Anstataŭigi

en: Attributes
eo: Ecoj
