VariablesPlugin - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Format:
eo: Formato:

en: Number
eo: Nombro

en: Name
eo: Nomo

en: Level:
eo: Nivelo:

en: Day
eo: Tago

en: Month
eo: Monato

en: Year
eo: Jaro

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Dua

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, correction)
en:  days
eo:  tagoj

en: Title
eo: Titolo

en: Subject
eo: Temo

en: File Name
eo: Dosiernomo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Comments
eo: Komentoj

en: Custom
eo: Propra

en: Name:
eo: Nomo:

en: New
eo: Nova

en: Delete
eo: Forigi

en: String
eo: Signoĉeno

en: Boolean
eo: Bulea

en: Float
eo: Reela

en: Percentage
eo: Elcentaĵo

en: Currency
eo: Valuto

en: Date
eo: Dato

en: Time
eo: Tempo

en: Value:
eo: Valoro:
