kofficefilters - en to eo translation catalogue (55 entries)

en: Page %1
eo: Paĝo %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
eo: Paĝo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
eo: Distingivo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Unit:
eo: Unuo:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Background Color
eo: Fonkoloro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color
eo: Koloro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOpacity)
en: Opacity
eo: Travideblo

en: CSV filter cannot open input file - please report.
eo: CSV-filtrilo ne povis malfermi la enigdosieron - bonvolu raporti eraron.CSV-filtrilo ne povis malfermi la enigdosieron - bonvolu eble raporti eraron.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
eo: Ĉifrado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
eo: Kodpreze&nto:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
eo: Linifino

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
eo: Dividlinio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: <SHEETNAME> gets replaced by the name of the next sheet.
eo: <SHEETNAME> estas anstataŭigata per la nomo de la sekvonta folio.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_delimiterAboveAll)
en: Print delimiter line above every sheet
eo: Presi dividlinion super ĉiu folio

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
eo: Ĉeloj

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
eo: Dividsigno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
eo: Komo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
eo: Punktokomo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
eo: Tabulilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
eo: Spaco

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
eo: Alia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
eo: Citiloj:

en: Export Sheet to HTML
eo: Eksporti folion al HTML

en: Locale (%1)
eo: Lokalo (%1)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Sheet Selection
eo: Tabel-elekto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
eo: Elekti ĉi&ujn

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
eo: Stilo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
eo: Aspekto

en: Top
eo: Supro

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
eo: Dokumento

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
eo: Sendependa dokumento

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
eo: Dokumento inkluzivenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
eo: Dokumentklaso:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
eo: Kvalito:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
eo: Fina

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
eo: Malneto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
eo: Apriora tipargrandeco:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
eo: Bildoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
eo: Bildodosierujo:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
eo: Lingvo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
eo: Aldoni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
eo: Forigi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
eo: Enhavo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
eo: Notoj

en: Page
eo: Paĝo

en: QPRO filter cannot open input file - please report.
eo: QPRO-filtrilo ne povis malfermi la enigdosieron - bonvolu raporti eraron.CSV-filtrilo ne povis malfermi la enigdosieron - bonvolu eble raporti eraron.

en: Slide %1
eo: Tabelo %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
eo: Fino de alineo

en: Even Pages Header
eo: Paraj paĝkapoj

en: Odd Pages Header
eo: Malparaj paĝkapoj

en: Even Pages Footer
eo: Paraj paĝpiedoj

en: Odd Pages Footer
eo: Malparaj paĝpiedoj

en: First Page Header
eo: Kapo de la unua paĝo

en: First Page Footer
eo: Piedo de la unua paĝo

en: Table %1
eo: Tabelo %1
