kspreadsolver - en to eo translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
eo: Precizeco:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
eo: Maksimumigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
eo: Minimumigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
eo: Valoro:
