karbon - en to eo translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
eo: Ĝis&randigi

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Redakti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: &Rigardi

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
eo: &Objekto

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
eo: &Dismeti

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordo

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
eo: Redakti

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
eo: Objekto

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
eo: Efektoj

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
eo: Vido

en: Properties
eo: Ecoj

en: Radius:
eo: Radiuso:

en: Info
eo: Informo

en: Angle:
eo: Angulo:

en: Configure
eo: Agordi

en: Interface
eo: Interfaco

en: Misc
eo: Diverso

en: Grid
eo: Krado

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
eo: Dokumento

en: Bug fixes
eo: Cimokorektado

en: D&elete
eo: &Forigi

en: Zoom
eo: Zomo

[ctx: The style has no fill]
en: None
eo: Neniu

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
eo: Propra

[ctx: The style has no stroking]
en: None
eo: Neniu

en: Fill:
eo: Plenigi:
