krossmodulekspread - en to eo translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

en: Scripts
eo: Skriptoj

en: Sheet
eo: Tabelo

en: Cell
eo: Ĉelo

en: Range
eo: Intervalo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Values
eo: Meti valorojn

en: Execute
eo: Lanĉi

en: Open File
eo: Malfermu dosieron

en: Error
eo: Eraro

en: Save File
eo: Konservi dosieron

en: Name
eo: Nomo

en: Type
eo: Tipo

en: Console
eo: Konzolo

en: Editor
eo: Redaktilo

en: Inspect
eo: Inspekti

[ctx: Options page name]
en: Save
eo: Konservi

en: All Files
eo: Ĉiuj dosieroj

[ctx: Options page name]
en: Export
eo: Eksporti

en: Options
eo: Opcioj

en: Open
eo: Malfermi

en: Info
eo: Informo

en: Styles
eo: Stiloj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
eo: Titolo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
eo: Subjekto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
eo: Aŭtoro:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E-Mail:
eo: Retadreso:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
eo: Dosiernomo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
eo: Dato:

en: Log File
eo: Protokolodosiero

en: Aborted.
eo: Ĉesigita.

en: Action
eo: Ago

en: All Supported Files
eo: Ĉiuj subtenataj dosieroj

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
eo: Importi

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
eo: Eksporti

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
eo: Funkcioj

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
eo: Iloj

en: Filter
eo: Filtri
