ChangecasePlugin - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Change case
es: Cambiar mayúsculas/minúsculas

en: Sentence case
es: Caja de la frase

en: lowercase
es: minúsculas

en: UPPER CASE
es: MAYÚSCULAS

en: Initial Caps
es: Iniciales En Mayúsculas

en: tOGGLE cASE
es: cONMUTAR mAYÚSCULAS/mINÚSCULAS

en: Change Case...
es: Cambiar mayúsculas/minúsculas...
