kspread_plugin_tool_calendar - en to et translation catalogue (15 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
et: Lõppkuupäev on varasem kui alguskuupäev! Kontrolli, et lõppkuupäev oleks ikka alguskuupäevast hilisem.

en: Error
et: Viga

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
et: Kalender ei peaks olema pikem kui 10 aastat. Kui vajad tõesti nii pikka perioodi, tuleks kalender tükeldada.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
et: Algus- ja lõppkuupäev on sama! Nii lisatakse ainult üks kuupäev. Kas soovid jätkata?

en: Warning
et: Hoiatus

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
et: Enam kui aastapikkuse kalendri loomine võtab väga palju ruumi. Kas soovid jätkata?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
et: Ala, kuhu kalender lisatakse, EI OLE tühi. Kas soovid jätkata ja varasemad andmed üle kirjutada? Kui valid 'Ei', valitakse alal, kuhu sinu soovitud kalender oleks muidu lisatud, nii et võid näha, millised andmed selle lisamisel üle kirjutatakse.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Calendar
et: Lisa kalender

en: Calendar from %1 to %2
et: Kalender %1 kuni %2

en: week
et: nädal

en: Calendar
et: Kalender

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
et: Kalendritööriist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
et: Lõppkuupäev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
et: Alguskuupäev:
