kspreadsolver - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
et: Funktsiooni optimeerija...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
et: Täpsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
et: Maks. kordusi:

en: Function Optimizer
et: Funktsiooni optimeerija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
et: Optimeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
et: Maksimeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
et: Minimeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
et: Väärtus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
et: Parameetrid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
et: Funktsioon:
