ChartShape - en to et translation catalogue (237 entries)

en: Axistitle
et: Teljenimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShow)
en: Show Axis
et: Telgede näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisScalingButton)
en: Scale
et: Skaleerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, barPropertiesLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Bar Properties</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Tulba omadused</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenSetsLabel)
en: Gap Between Sets
et: Andmekogumite vahe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenBarsLabel)
en: Gap Between Bars
et: Tulpade vahe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowTitle)
en: Show Title
et: Nime näitamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary X Axis
et: Esmane X-telg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary Y Axis
et: Esmane Y-telg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary X Axis
et: Teisene X-telg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary Y Axis
et: Teisene Y-telg

en: Plugin Missing
et: Plugin puudub

en: The plugin needed for displaying text labels in a chart is not available.
et: Plugin, mida on vaja tekstipealdiste näitamiseks diagrammis, puudub.

en: The plugin needed for displaying text labels is not compatible with the current version of the chart Flake shape.
et: Plugin, mida on vaja tekstipealdiste näitamiseks, ei ühildu diagrammikujundi versiooniga.

en: Plugin Incompatible
et: Mitteühilduv plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Title
et: Pealkiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
et: Alapealkiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
et: Jalus

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
et: See dokument sisaldab välist linki mujal asuvale dokumendile
    %1

en: Confirmation Required
et: Kinnituse nõudmine

en: Download
et: Laadi alla

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Chart
et: Diagramm

en: Business charts
et: Äridiagrammid

en: Bar Chart
et: Tulpdiagramm

en: Normal bar chart
et: Tavaline tulpdiagramm

en: Stacked Bar Chart
et: Virnastatud tulpdiagramm

en: Stacked bar chart
et: Virnastatud tulpdiagramm

en: Percent Bar Chart
et: Protsent-tulpdiagramm

en: Percent bar chart
et: Protsent-tulpdiagramm

en: Line Chart
et: Joondiagramm

en: Normal line chart
et: Tavaline joondiagramm

en: Stacked Line Chart
et: Virnastatud joondiagramm

en: Stacked line chart
et: Virnastatud joondiagramm

en: Percent Line Chart
et: Prtosent-joondiagramm

en: Percent line chart
et: Prtosent-joondiagramm

en: Area Chart
et: Aladiagramm

en: Normal area chart
et: Tavaline aladiagramm

en: Stacked Area Chart
et: Virnastatud aladiagramm

en: Stacked area chart
et: Virnastatud aladiagramm

en: Percent Area Chart
et: Protsent-aladiagramm

en: Percent area chart
et: Protsent-aladiagramm

en: Pie Chart
et: Sektordiagramm

en: Pie chart
et: Sektordiagramm

en: Ring Chart
et: Ringdiagramm

en: Ring chart
et: Ringdiagramm

en: Bubble Chart
et: Mulldiagramm

en: Bubble chart
et: Mulldiagramm

en: Scatter Chart
et: Jaotusdiagramm

en: Scatter chart
et: Jaotusdiagramm

en: Radar Chart
et: Võrkdiagramm

en: Radar chart
et: Võrkdiagramm

en: Filled Radar Chart
et: Täidetud võrkdiagramm

en: Filled radar chart
et: Täidetud võrkdiagramm

en: January
et: jaanuar

en: July
et: juuli

en: December
et: detsember

en: Column %1
et: Veerg %1

en: Month
et: Kuu

en: Growth in %
et: Kasv protsentides

en: Growth
et: Kasv

en: Do something
et: Tee midagi

en: Do something else
et: Tee midagi muud

en: Plot Area
et: Joonise ala

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Legend
et: Legendi näitamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Legend
et: Legendi peitmine

en: Chart editing
et: Diagrammi muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Axis
et: Telje lisamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove Axis
et: Telje eemaldamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Title
et: Telje nime näitamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Title
et: Telje nime peitmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis
et: Telgede näitamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis
et: Telgede peitmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Logarithmic Scaling
et: Logaritmiline skaleerimine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Linear Scaling
et: Lineaarne skaleerimine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Step Width
et: Määra teljesammu pikkus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Substep Width
et: Määra telje alamsammu pikkus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Automatic Step Width
et: Määra automaatne teljesamm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Manual Step Width
et: Määra käsitsi teljesamm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Automatic Substep Width
et: Automaatne alamsammu pikkus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Manual Substep Width
et: Käsitsi alamsammu pikkus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Label Font
et: Teljenime fondi määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Position
et: Telje asukoha määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Text Shape
et: Näita tekstikujundit

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Text Shape
et: Peida tekstikujund

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Bar Chart
et: Tavaline tulpdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Bar Chart
et: Virnastatud tulpdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Bar Chart
et: Protsent-tulpdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Line Chart
et: Tavaline joondiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Line Chart
et: Virnastatud joondiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Line Chart
et: Prtosent-joondiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Area Chart
et: Tavaline aladiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Area Chart
et: Virnastatud aladiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Area Chart
et: Protsent-aladiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Circle Chart
et: Rõngasdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ring Chart
et: Ringdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Scatter Chart
et: Jaotusdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Radar Chart
et: Võrkdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Filled Radar Chart
et: Täidetud võrkdiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stock Chart
et: Börsidiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bubble Chart
et: Mulldiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Surface Chart
et: Pinnadiagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Gantt Chart
et: Gantti diagramm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Chart Type
et: Määra andmekogumi diagrammi tüüp

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Category
et: Näita andmekogumi kategooriat

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Category
et: Peida andmekogumi kategooria

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Number
et: Näita andmekogumi numbrit

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Number
et: Peida andmekogumi number

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Percent
et: Näita andmekogumi protsenti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Percent
et: Peida andmekogumi protsent

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Symbol
et: Näita andmekogumi sümbolit

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Symbol
et: Peida andmekogumi sümbol

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Brush Color
et: Määra andmekogumi pintslivärv

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Pen Color
et: Määra andmekogumi pliiatsivärv

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Axis
et: Andmestiku telje määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Bars
et: Tulpade vahe määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Sets
et: Andmekogumite vahe määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Title
et: Legendi pealkirja määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font
et: Legendi fondi määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font size
et: Legendi fondi suuruse määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Orientation
et: Legendi orientatsiooni määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Horizontal Bars
et: Rõhttulpade määramine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Bars
et: Püsttulpade määramine

en: Series %1
et: Jada %1

en: Chart Type
et: Diagrammi tüüp

en: Normal
et: Tavaline

en: Stacked
et: Plokkidena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent)
en: Percent
et: Protsent

en: Polar Chart
et: Polaardiagramm

en: Filled
et: Täidetud

en: Stock Chart
et: Börsidiagramm

en: Candlestick
et: Küünal

en: OpenHighLowClose
et: AvamineTippPõhiSulgemine

en: HighLowClose
et: TippPõhiSulgemine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
et: Automaatne

en: Select
et: Valimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Auto
et: Automaatne

en: Data Set %1
et: Andmekogum %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dataSets)
en: Select a data set
et: Vali andmekogum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetHasChartType)
en: Use Plot Type
et: Joonise tüübi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Attach To Axis
et: Seostamine teljega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
et: Joon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
et: Täitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory)
en: Category
et: Kategooria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber)
en: Number
et: Arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowErrorBar)
en: Error Bars
et: Vearibad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, logarithmicScaling)
en: Logarithmic Scaling
et: Logaritmiline skaleerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Step Width:
et: Sammu pikkus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Substep Width:
et: Alamsammu pikkus:

en: Bubble Data Editor
et: Mulldiagrammi andmete redaktor

en: Insert Column Before
et: Lisa veerg ette

en: Insert Column After
et: Lisa veerg järele

en: Insert Row Above
et: Lisa rida üles

en: Insert Row Below
et: Lisa rida alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteSelection)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScatterDataEditor) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BubbleDataEditor)
en: Bubbles Editor
et: Mulldiagramm redaktor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnBefore) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnLeft)
en: Insert data column before selected column
et: Andmeveeru lisamine valitud veeru ette

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowBelow)
en: Insert data row below selected row
et: Andmerea lisamine valitud rea alla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowAbove)
en: Insert data row above selected row
et: Andmerea lisamine valitud rea kohale

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnRight)
en: Insert data column after selected column
et: Andmeveeru lisamine valitud veeru järele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete selection
et: Valiku kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Manual
et: Käsitsi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeDataSet)
en: Remove data set
et: Andmekogumi eemaldamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetBefore)
en: Add data set after selected data set
et: Andmete lisamine valitud andmestiku järele

en: Dataset Name
et: Andmekogumi nimi

en: X-Values
et: X-väärtused

en: Y-Values
et: Y-väärtused

en: Bubble Size
et: Mulldiagrammi suurus

[ctx: @info:tooltip]
en: Default values used
et: Kasutatud vaikeväärtused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
et: Y-väärtused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
et: X-väärtused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
et: <b>Vali andmekogum</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
et: Kategooriad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Name:</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Nimi:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChartTableEditor)
en: Data Editor
et: Andmete redaktor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInRows)
en: &Data sets in rows
et: An&dmekogumid ridades

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInColumns)
en: Data sets in &columns
et: Andmeko&gumid veergudes

en: Select Font
et: Fondi valimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FormatErrorBarDialog)
en: Format Error Bars
et: Vearibade vormindamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Category</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Vea kategooria</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Constant
et: Konstant

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Percentage
et: Protsent

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Error Margin
et: Vea piir

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
et: Standardhälve

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
et: Dispersioon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: From Data table
et: Andmete tabelist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
et: Positiivne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
et: Negatiivne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameValueForBoth)
en: Same for both
et: Mõlemal sama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
et: Väärtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Indicator</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Vea indikaator</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
et: Positiivne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
et: Mõlemad

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
et: Uus telg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
et: Nimi:

en: Pie Data Editor
et: Sektordiagrammi andmete redaktor

en: Row %1
et: Rida %1

en: Delete Row
et: Kustuta rida

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete row
et: Rea kustutamine

en: Insert Above
et: Lisa üles

en: Insert Below
et: Lisa alla

en: Insert Before
et: Lisa ette

en: Insert After
et: Lisa järele

en: Delete Selection
et: Kustuta valik

en: New Row
et: Uus rida

en: New Column
et: Uus veerg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Vertical
et: Püstine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Horizontal
et: Rõhtne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Center
et: Keskel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
et: Paremal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
et: Ülal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
et: All

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
et: Vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-left
et: Ülal vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-right
et: Ülal paremal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-left
et: All vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-right
et: All paremal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Position
et: Asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
et: Legendi näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
et: Suund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, legendEditFontButton)
en: Fonts...
et: Fondid ...

en: Data Point %1
et: Andmepunkt %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E&xplode Factor
et: Lai&endamistegur

en: Surface Chart
et: Pinnadiagramm

en: Gantt Chart
et: Gantti diagramm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Vertical Bars
et: Püsttulbad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Horizontal Bars
et: Rõhttulbad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
et: Muuda andmeid...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Axes
et: Teljed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Data Sets
et: Andmekogumid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Data Points
et: Andmepunktid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Categories
et: Kategooriad

en: Set line width of actual selection
et: Tegeliku valiku realaiuse määramine

en: Change the color of the line
et: Rea värvi muutmine
