SpellCheckPlugin - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
et: Õigekirja kontrolli &seadistamine...

en: Auto Spell Check
et: Õigekirja automaatne kontroll

en: Check Spelling
et: Õigekirja kontroll

en: Spelling
et: Õigekiri

en: Add to Dictionary
et: Lisa sõnaraamatusse
