karbon - en to et translation catalogue (102 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Boolean Operation
et: Loogiline tehe

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
et: &Järjekord

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
et: &Joondamine

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
et: &Objekt

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
et: J&aotamine

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
et: Kom&pleksjoon

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
et: E&fektid

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Page
et: Le&hekülg

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
et: Redigeerimine

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
et: Objekt

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
et: Joondamine

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
et: Efektid

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
et: Vaade

en: &Flatten Path...
et: &Lamenda kõverat...

en: Flatten Path
et: Kõvera lamendamine

en: Properties
et: Omadused

en: Flatness:
et: Lamedus:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flatten path
et: Lamenda kõver

[ctx: (qtundo-format)]
en: Refine path
et: Täpsusta kompleksjoont

en: &Refine Path...
et: &Täpsusta kompleksjoont...

en: Refine Path
et: Kompleksjoone täpsustamine

en: Subdivisions:
et: Alamjaotised:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Round Corners
et: Ümarda nurgad

en: &Round Corners...
et: Üma&rda nurgad...

en: Round Corners
et: Nurkade ümardamine

en: Radius:
et: Raadius:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Whirl & pinch
et: Keerise efekt

en: &Whirl/Pinch...
et: &Keeris...

en: Whirl Pinch
et: Keerise efekt

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
et: Keerise efekti tulemust saab parandada, kui eelnevalt täpsustada kompleksjoone kujundit.

en: Angle:
et: Nurk:

en: Pinch:
et: Ahenduse aste:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
et: Too kiht ettepoole

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
et: Vii kiht tahapoole

en: Configure
et: Seadistamine

en: Interface
et: Töökeskkond

en: Misc
et: Muud

en: Grid
et: Alusvõrk

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
et: Dokument

en: Document Settings
et: Dokumendi seadistused

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
et: Autor

en: Author
et: Autor

en: A Vector Graphics Drawing Application.
et: Vektorgraafika rakendus.

en: (c) 2001-%1, The Karbon Developers
et: (c) 2001-%1: Karboni arendajad

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Bug fixes and improvements
et: Vea- ja muud parandused

en: Bug fixes
et: Veaparandused

en: Helpful patches and advice
et: Tänuväärt paigad ja nõuanded

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
et: Lisa graafika

en: Choose Graphic to Add
et: Lisatava graafika valimine

en: Could not load image.
et: Pildi laadimine nurjus.

en: Import graphic
et: Graafika import

en: Could not create image shape.
et: Pildikujundi loomine nurjus.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
et: Peegelda rõhtsuunas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
et: Peegelda püstsuunas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally and Vertically
et: Peegelda rõht- ja püstsuunas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Separate paths
et: Eralda kompleksjooned

en: Outline &Mode
et: Kontuurirežii&m

en: &Import Graphic...
et: &Impordi graafika...

en: Edit Guides
et: Muuda tõmbejooni

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
et: &Klooni

en: Distribute Center (Horizontal)
et: Jaota keskme järgi (rõhtsuunas)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
et: Jaota vahede järgi (rõhtsuunas)

en: Distribute Left Borders
et: Jaota vasaku serva järgi

en: Distribute Right Borders
et: Jaota parema serva järgi

en: Distribute Center (Vertical)
et: Jaota keskme järgi (püstsuunas)

en: Distribute Gaps (Vertical)
et: Jaota vahede järgi (püstsuunas)

en: Distribute Bottom Borders
et: Jaota alumise serva järgi

en: Distribute Top Borders
et: Jaota ülemise serva järgi

en: Show Color Palette
et: Näita värvipaletti

en: Show or hide color palette
et: Värvipaleti näitamine või peitmine

en: &Clip Object
et: Kär&bi objekt

en: &Unclip Objects
et: Tü&hista objektide kärpimine

en: Mirror Vertically
et: Peegelda püstsuunas

en: Mirror Horizontally
et: Peegelda rõhtsuunas

en: &Close Path
et: &Sulge kompleksjoon

en: Com&bine Path
et: Kom&bineeri kompleksjoon

en: Se&parate Path
et: E&ralda kompleksjoon

en: Re&verse Path
et: Ko&mpleksjoon teistpidi

en: Intersect Paths
et: Kata kompleksjooned

en: Subtract Paths
et: Lahuta kompleksjooned

en: Unite Paths
et: Ühenda kompleksjooned

en: Exclude Paths
et: Jäta kompleksjooned välja

en: Snap Path to Grid
et: Kinnita kompleksjoon alusvõrgu külge

en: Zoom to Selection
et: Suurenda valikuni

en: Zoom to Drawing
et: Suurenda joonistuseni

en: Zoom
et: Suurendus

en: Show status bar:
et: Olekuriba näitamine:

en: Number of recent files:
et: Failide arv viimati kasutatud failide nimekirjas:

en: Palette font size:
et: Paleti fondi suurus:

en: Select palette
et: Vali palett

en: Press to apply fill to selection
et: Vajuta valiku täitmiseks

[ctx: The style has no fill]
en: None
et: Puudub

en: Press to apply stroke to selection
et: Vajuta joone lisamiseks valikule

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: The style has no stroking]
en: None
et: Puudub

en: Stroke:
et: Joon:

en: Fill:
et: Täitmine:
