karbon - en to et translation catalogue (54 entries)

en: Blend
et: Ühtesulamine

en: Blend mode
et: Ühtesulamise režiim

en: Normal
et: Normaalne

en: Multiply
et: Korrutamine

en: Screen
et: Ekraan

en: Darken
et: Tumendamine

en: Lighten
et: Helendamine

en: Gaussian blur
et: Gaussi pehmendus

en: Radius
et: Raadius

en: Color Matrix
et: Värvimaatriks

en: Apply color matrix
et: Rakenda värvimaatriks

en: Saturate colors
et: Küllastunud värvid

en: Rotate hue
et: Tooni pööramine

en: Luminance to alpha
et: Alfa heledus

en: Saturate value
et: Küllastumisväärtus

en: Angle
et: Nurk

en: Color matrix
et: Värvimaatriks

en: Component transfer
et: Komponendi ülekanne

en: Function
et: Funktsioon

en: Identity
et: Identiteet

en: Table
et: Tabel

en: Discrete
et: Diskreetne

en: Linear
et: Lineaarne

en: Values
et: Väärtused

en: Slope
et: Kalle

en: Intercept
et: Lõikumine

en: Amplitude
et: Amplituud

en: Exponent
et: Eksponent

en: Offset
et: Distants

en: Composite
et: Komposiit

en: Operation
et: Toiming

en: Convolve Matrix
et: Konvolutsioonimaatriks

en: Duplicate
et: Kloonimine

en: Wrap
et: Mähkimine

en: None
et: Puudub

en: Edge mode:
et: Servarežiim:

en: Kernel size:
et: Tuuma suurus:

en: Target point:
et: Sihtpunkt:

en: Divisor:
et: Jagaja:

en: Bias:
et: Eelistus:

en: Preserve alpha
et: Alfa säilitamine

en: Edit kernel
et: Muuda tuuma

en: Flood fill
et: Ülekanduv täitmine

en: Flood color
et: Ülekandevärv

en: Image
et: Pilt

en: Select image...
et: Vali pilt...

en: Select image
et: Pildi valimine

en: Merge
et: Ühendamine

en: Morphology
et: Morfoloogia

en: Erode
et: Erosioon

en: Dilate
et: Dilatatsioon

en: Operator:
et: Tehe:

en: Radius x:
et: Raadius x:

en: Radius y:
et: Raadius y:
