koffice-defaulttools - en to et translation catalogue (88 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, toggleEditMode)
en: Edit Mode
et: Muutmisrežiim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEscape)
en: Escape Direction
et: Väljumissuund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAlign)
en: Alignment
et: Joondus

en: Edit connection points
et: Muuda ühenduse punkte

en: Align to left edge
et: Joondus vasakule servale

en: Align to horizontal center
et: Joondus rõhtsuunas keskele

en: Align to right edge
et: Joondus paremale servale

en: Align to top edge
et: Joondus ülaservale

en: Align to vertical center
et: Joondus püstsuunas keskele

en: Align to bottom edge
et: Joondus alaservale

en: Escape in all directions
et: Väljumine igas suunas

en: Escape in horizontal directions
et: Väljumine rõhtsuundades

en: Escape in vertical directions
et: Väljumine püstsuundades

en: Escape in left direction
et: Väljumine vasakule

en: Escape in right direction
et: Väljumine paremale

en: Escape in up direction
et: Väljumine üles

en: Escape in down direction
et: Väljumine alla

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Connection
et: Ühenduse loomine

en: Drag to edit connection.
et: Lohista ühenduse muutmiseks.

en: Double click connection or press delete to remove it.
et: Ühenduse eemaldamiseks tee topeltklõps või vajuta Delete.

en: Click to edit connection points.
et: Klõpsa ühenduse punktide muutmiseks.

en: Drag to move connection point. Double click connection or press delete to remove it.
et: Lohista ühenduspunkti liigutamiseks. Ühenduse eemaldamiseks tee topeltklõps või vajuta Delete.

en: Double click connection point or press delete to remove it.
et: Ühenduspunkti eemaldamiseks tee topeltklõps või vajuta Delete.

en: Double click to add connection point.
et: Ühenduspunkti lisamiseks tee topeltklõps.

en: Drag to create new connection.
et: Lohista uue ühenduse loomiseks.

en: Connection
et: Ühendus

en: Line
et: Joon

en: Connection Point
et: Ühenduspunkt

en: Connect shapes
et: Kujundide ühendamine

en: Bring to &Front
et: &Too esiplaanile

en: &Raise
et: Too &ettepoole

en: &Lower
et: &Vii tahapoole

en: Send to &Back
et: &Saada tagaplaanile

en: Align Left
et: Vasakjoondus

en: Horizontally Center
et: Rõhtsuunas keskele

en: Align Right
et: Paremjoondus

en: Align Top
et: Ülajoondus

en: Vertically Center
et: Püstsuunas keskele

en: Align Bottom
et: Alajoondus

en: Group
et: Rühmita

en: Ungroup
et: Lõhu rühm

en: Click and drag to move guide line.
et: Klõps ja lohista juhtjoone liigutamiseks.

en: Left click rotates around center, right click around highlighted position.
et: Vasakklõps pöörab ümber keskpunkti, paremklõps ümber esile tõstetud asukoha.

en: Click and drag to shear selection.
et: Klõpsa ja lohista valiku nihutamiseks.

en: Click and drag to resize selection.
et: Klõpsa ja lohista valiku suuruse muutmiseks.

en: Click and drag to move selection.
et: Klõpsa ja lohista valiku liigutamiseks.

en: Click and drag to resize selection. Middle click to set highlighted position.
et: Klõpsa ja lohista valiku suuruse muutmiseks. Klõps hiire keskmise nupuga määrab esile tõstetud asukoha.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Group shapes
et: Rühmita kujundid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ungroup shapes
et: Lõhu kujundite rühmad

en: Arrange
et: Korraldamine

en: Geometry
et: Geomeetria

en: Fill
et: Täitmine

en: Shadow
et: Vari

en: Shape handling
et: Kujundi käitlemine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rotate
et: Pööra

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear X
et: Nihuta X

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear Y
et: Nihuta Y

[ctx: (qtundo-format)]
en: Scale
et: Skaleeri

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reset Transformations
et: Lähtesta muudatused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rotateButton)
en: Rotate
et: Pööra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, shearXButton)
en: Shear X
et: Nihuta X

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, shearYButton)
en: Shear Y
et: Nihuta Y

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, scaleXButton)
en: Scale X
et: Skaleeri X

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, scaleYButton)
en: Scale Y
et: Skaleeri Y

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, scaleAspectCheckBox)
en: Keep aspect ratio
et: Proportsiooni säilitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetButton)
en: Reset Transformations
et: Lähtesta muudatused

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize
et: Muuda suurust

en: Press ALT to hold x- or y-position.
et: Vajuta ALT X- või Y-asukoha hoidmiseks.

en: Press CTRL to resize from center.
et: Vajuta CTRL suuruse muutmiseks keskpunktist.

en: Press ALT to rotate in 45 degree steps.
et: Vajuta ALT pööramiseks 45 kraadi kaupa.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear
et: Nihuta

en: Double click to add guide line.
et: Juhtjoone lisamiseks tee topeltklõps.

en: Click and drag to move guide line. Double click to remove guide line.
et: Juhtjoone liigutamiseks tee klõps ja lohista. Juhtjoone eemaldamiseks tee topeltklõps.

en: Guides Editor
et: Juhtjoonte redaktor

en: Guides Insertor
et: Juhtjoonte lisaja

en: Edit guidelines
et: Muuda juhtjooni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Horizontal
et: Rõhtne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Vertical
et: Püstine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation:
et: Suund:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Position:
et: Asend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_horizontalSpinBox)
en: Insert this number of horizontal equally spaced guides.
et: Määratud arvu rõhtsate võrdsete vahetega juhtjoonte lisamine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_horizontalEdgesCheckBox)
en: Insert guides at the horizontal edges.
et: Juhtjoonte lisamine rõhtservadele.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_verticalSpinBox)
en: Insert this number of vertical equally spaced guides.
et: Määratud arvu püstiste võrdsete vahetega juhtjoonte lisamine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_verticalEdgesCheckBox)
en: Insert guides at the vertical edges.
et: Juhtjoonte lisamine püstservadele.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_erasePreviousCheckBox)
en: Erase previous guides
et: Varasemate juhtjoonte kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createButton)
en: Create
et: Loo
