koffice-dockers - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
et: Kogust ei leitud ühtegi kujundit! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
et: Ei ole korrektne Calligra fail: %1

en: No body tag found in file: %1
et: Failis ei leitud silti body. %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
et: Failis ei leitud silti office:drawing: %1

en: No shapes found in file: %1
et: Failis ei leitud kujundeid: %1

en: Add Shape
et: Kujundi lisamine

en: More
et: Rohkem

en: Open Shape Collection
et: Ava kujundikogu

en: Remove Shape Collection
et: Eemalda kujundikogu

en: Default
et: Vaikimisi

en: Geometrics
et: Geomeetria

en: Arrows
et: Nooled

en: Funny
et: Lõbu

en: Collection Error
et: Kogu viga

en: Shape Properties
et: Kujundi omadused

en: Snap Settings
et: Tõmbeseadistused
