koffice - en to et translation catalogue (881 entries)

en: Draw path
et: Kompleksjoon

en: Freehand path
et: Vabakäetrajektoor

en: Angle snapping delta:
et: Nurga tõmbe delta:

en: Activate angle snap:
et: Nurgatõmbe aktiveerimine:

en: Angle Constraints
et: Nurga piirangud

en: Line
et: Joon

en: Precision:
et: Täpsus:

[ctx: The raw line data]
en: Raw
et: Toores

en: Curve
et: Kõver

en: Straight
et: Sirge

en: Optimize
et: Optimeerimine

en: Exactness:
et: Täpsus:

en: Pencil
et: Pliiats

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Connection
et: Muuda ühendust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change parameter
et: Muuda parameetrit

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
et: Teisenda kompleksjooneks

[ctx: (qtundo-format)]
en: Break subpath at points
et: Katkesta alamkompleksjoon punktides

[ctx: (qtundo-format)]
en: Combine paths
et: Kombineeri kompleksjooned

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move control point
et: Liiguta kontrollpunkti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set fill rule
et: Määra täitmise reegel

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert points
et: Lisa punkte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge points
et: Ühenda punktid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move points
et: Liiguta punkte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove points
et: Eemalda punktid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set point type
et: Määra punkti tüüp

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reverse paths
et: Kompleksjooned teistpidi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Break subpath
et: Katkesta alamkompleksjoon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change segments to curves
et: Muuda lõigud kõverateks

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change segments to lines
et: Muuda lõigud joonteks

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set marker
et: Määra marker

[ctx: (qtundo-format)]
en: Align shapes
et: Joonda kujundid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set background
et: Määra taust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clip Shape
et: Kärbi kujundit

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
et: Loo kujund

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete shape | Delete shapes
et[0]: Kustuta kujund
et[1]: Kustuta kujundid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Distribute shapes
et: Jaota kujundid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Group shapes
et: Rühmita kujundid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add shapes to group
et: Lisa kujundid rühma

[ctx: (qtundo-format)]
en: Keep Aspect Ratio
et: Säilita proportsioonid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lock shapes
et: Lukusta kujundid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move shapes
et: Liiguta kujundeid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Shape
et: Muuda kujundi nime

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder shapes
et: Korralda kujundid ümber

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape RunAround
et: Muuda teksti mähkimist kujundite ümber

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Shadow
et: Määra vari

[ctx: (qtundo-format)]
en: Shear shapes
et: Nihuta kujundeid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize shapes
et: Muuda kujundite suurust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set stroke
et: Määra joon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set opacity
et: Määra läbipaistmatus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unclip Shape
et: Tühista kujundi kärpimine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unclip Shapes
et: Tühista kujundite kärpimine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ungroup shapes
et: Lõhu kujundite rühm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Close subpath
et: Sulge alamkompleksjoon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Join subpaths
et: Liida alamkompleksjooned

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove subpath
et: Eemalda alamkompleksjoon

en: Standard
et: Standardne

en: Lines
et: Jooned

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTypeDesc)
en: Type:
et: Tüüp:

en: Tie
et: Side

en: A connection between two other shapes
et: Kahe kujundi ühendus

en: Show Grid
et: Alusvõrgu näitamine

en: Shows or hides grid
et: Alusvõrgu näitamine või peitmine

en: Simple path shape
et: Lihtne kompleksjoone kujund

en: A simple path shape
et: Lihtne kompleksjoone kujund

en: %1 Options
et: %1 valikud

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Shapes
et: Kujundite asetamine

en: Active tool: %1
et: Aktiivne tööriist: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Image
et: Aseta pilt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nodeSnapGuide)
en: Nodes
et: Sõlmed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, extensionSnapGuide)
en: Extension of lines
et: Joonde pikendamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, boundingBoxSnapGuide)
en: Bounding box of shape
et: Kujundit ümbritsev kast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, snapDistance)
en: Proximity distance where snapping happens
et: Lähedus, millelt tõmme mõjub

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, orthogonalSnapGuide)
en: Orthogonal
et: Täisnurkne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, intersectionSnapGuide)
en: Intersection of lines
et: Joonte lõikumine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, lineGuideSnapGuide)
en: Guide lines
et: Juhtjooned

en: Embedded svg shape
et: Põimitud SVG-kujund

en: Create object
et: Loo objekt

en: Pan
et: Liigutamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Segment
et: Muuda lõiku

en: Corner point
et: Nurgapunkt

en: Smooth point
et: Vahepunkt

en: Symmetric Point
et: Sümmeetriline punkt

en: Make curve point
et: Loo kõvera punkt

en: Make line point
et: Loo joone punkd

en: Segment to Line
et: Lõik joonele

en: Segment to Curve
et: Lõik kõverale

en: Insert point
et: Lisa punkt

en: Remove point
et: Eemalda punkt

en: Break at point
et: Katkestus punktis

en: Break at segment
et: Katkestus lõigus

en: Join with segment
et: Ühenda lõiguga

en: Merge points
et: Ühenda punktid

en: To Path
et: Kompleksjoonele

en: Line/Curve
et: Sirge/kõver

en: Drag to move handle.
et: Lohista pideme asukohta.

en: Drag to move point. Shift click to change point type.
et: Lohista punkti asukohta. Shift+klõps muudab punkti tüüpi.

en: Drag to move control point.
et: Lohista kontrollpunkti asukohta.

en: Drag to change curve directly. Double click to insert new path point.
et: Lohista kõvera otseseks muutmiseks. Topeltklõpsuga saab lisada uue kompleksjoone punkti.

en: Press B to break path at selected point.
et: Vajuta B kompleksjoone katkestamiseks valitud punktis.

en: Press B to break path at selected segments.
et: Vajuta B kompleksjoone katkestamiseks valitud lõikudes.

en: Path editing
et: Kompleksjoone muutmine

en: Zoom
et: Suurendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomInButton)
en: Zoom In
et: Suurenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomOutButton)
en: Zoom Out
et: Vähenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, convertToPath)
en: Convert To Path
et: Teisenda kompleksjooneks

en: Scripts
et: Skriptid

en: Script Manager
et: Skriptihaldur

en: Execute Script File...
et: Käivita skriptifail...

en: Script Manager...
et: Skriptihaldur...

en: Execute Script File
et: Käivita skriptifail

en: Install Script Package
et: Paigalda skriptipakett

en: Could not read the package "%1".
et: Paketi "%1" lugemine nurjus.

en: The package "%1" does not contain a valid install.rc file.
et: Pakett "%1" ei sisalda korrektset faili install.rc.

en: Failed to parse the install.rc file at package "%1".
et: Faili install.rc parsimine paketis "%1" nurjus.

en: Failed to determinate location where the package "%1" should be installed to.
et: Asukoha tuvastamine, kuhu pakett "%1" salvestada, nurjus.

en: A script package with the name "%1" already exists. Replace this package?
et: Skriptipakett nimega "%1" on juba olemas. Kas asendada see?

en: Replace
et: Asenda

en: Could not uninstall this script package. You may not have sufficient permissions to delete the folder "%1".
et: Skriptipaketi eemaldamine nurjus. Võib-olla ei ole sul piisavalt õigusi, et kustutada kataloogi "%1".

en: Could not uninstall the script package "%1" since the script is not installed.
et: Skriptipaketi "%1" eemaldamine nurjus, sest skript ei ole paigaldatud.

en: Could not uninstall the script package "%1". You may not have sufficient permissions to delete the folder "%1".
et: Skriptipaketi "%1" eemaldamine nurjus. Võib-olla ei ole sul piisavalt õigusi, et kustutada kataloogi "%1".

en: Save
et: Salvesta

en: <qt>This wizard will guide you through the process of adding a new resource to your scripts.</qt>
et: <qt>See nõustaja aitab sul lisada oma skriptidele uue ressursi.</qt>

en: Add script file
et: Skriptifaili lisamine

en: Add collection folder
et: Kollektsiooni kataloogi lisamine

en: Install script package file
et: Skriptipaketi faili paigaldamine

en: Install online script package
et: Skriptipaketi paigaldamine võrgust

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, add)
en: Add
et: Lisamine

en: Script File
et: Skriptifail

en: Script
et: Skript

en: Collection
et: Kollektsioon

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
et: Võta tagasi

en: Undo %1
et: Võta tagasi: %1

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo %1
et: Tee uuesti: %1

en: <empty>
et: <tühi>

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Undo
et: Võta tagasi

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
et: Fail

en: Document Settings
et: Dokumendi seadistused

en: No autosave
et: Ei salvestata automaatselt

en: Autosave interval:
et: Automaatsalvestuse intervall:

en: Create backup file:
et: Varukoopia loomine:

en: Grid
et: Alusvõrk

en: Show grid:
et: Alusvõrgu näitamine:

en: Snap to grid:
et: Tõmme alusvõrgule:

en: Grid color:
et: Alusvõrgu värv:

en: Spacing
et: Vahe

[ctx: Horizontal grid spacing]
en: &Horizontal:
et: &Horisontaalne:

[ctx: Vertical grid spacing]
en: &Vertical:
et: &Vertikaalne:

en: Misc
et: Muu

en: Units:
et: Ühikud:

en: Handle radius:
et: Pideme raadius:

en: Grab sensitivity:
et: Tõmbe tundlikkus:

en: Paste offset:
et: Asetamise nihe:

en: Paste at Cursor:
et: Asetamine kursori asukohta:

en: Only print and exit
et: Ainult näitab ja väljub

en: Open a new document based on the given template (desktopfile name)
et: Uue dokumendi avamine määratud malli põhjal (desktop-faili nimi)

en: Open a new document based on the given template file
et: Uue dokumendi avamine määratud mallifaili põhjal

en: Override display DPI
et: Kuva DPI jäetakse arvestamata

en: Only export to PDF and exit
et: Ainult eksportimine PDF-iks ja väljumine

en: Filename for export-pdf
et: Eksporditud PDF-i failinimi

en: just load the file and then exit
et: ainult faili laadimine ja väljumine

en: load the file, show the window and progressbar and then exit
et: faili laadimine, akna ja edenemisriba näitamine ning väljumine

en: Filename to write profiling information into.
et: Faili nimi, kuhu kirjutatakse profileerimisteave.

en: Load a file and save it as an ODF file. Meant for debugging.
et: Faili laadimine ja salvestamine ODF-failina. Mõeldud silumiseks.

en: File(s) or URL(s) to open
et: Avatavad failid või URL-id

en: You are running a 32 bits build on a 64 bits Windows.
    This is not recommended.
    Please download and install the x64 build instead.
et: Sul töötab 32-bitine versioon 64-bitises Windowsis.
    See ei ole soovitatav.
    Palun laadi selle asemel alla ja paigalda 64-bitine versioon.

en: %1: Critical Error
et: %1: kriitiline tõrge

en: Essential application components could not be found.
    This might be an installation issue.
    Try restarting or reinstalling.
et: Rakenduse põhikomponente ei leitud.
    Tegu võib olla paigalduse probleemiga.
    Proovi taaskäivitada või uuesti paigaldada.

en: No template found for: %1
et: %1 jaoks ei leitud malli

en: Too many templates found for: %1
et: %1 jaoks leiti liiga palju malle

en: Template %1 failed to load.
et: Malli %1 avamine nurjus

en: No template found at: %1
et: Ühtegi malli ei leitud: %1

[ctx: @title:window]
en: Recover Files
et: Failide taastamine

en: The following autosave file can be recovered:
et: Taastada saab järgmise automaatsalvestatud faili:

en: The following autosave files can be recovered:
et: Taastada saab järgmised automaatsalvestatud failid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template at application start up
et: Rakenduse käivitamisel alustatakse alati valitud malliga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template
et: Alati kasutatakse seda malli

en: Making backup...
et: Varukoopia tegemine...

en: Saving...
et: Salvestamine...

en: Could not save
    %1
et: %1
    salvestamine nurjus

en: Could not save %1
    Reason: %2
et: %1 salvestamine nurjus
    Põhjus: %2

en: Document <i>%1</i> saved
et: Dokument <i>%1</i> on salvestatud

en: The password of this encrypted document is not known. Autosave aborted! Please save your work manually.
et: Selle krüptitud dokumendi parool ei ole teada. Automaatsest salvestamisest loobuti! Palun salvesta oma töö käsitsi.

en: Autosaving...
et: Automaatne salvestamine...

en: Error during autosave! Partition full?
et: Viga automaatsel salvestamisel! Ketas täis?

en: Could not create the file for saving
et: Faili loomine salvestamiseks nurjus

en: Not able to write '%1'. Partition full?
et: '%1' kirjutamine nurjus. Ketas täis?

en: Not able to write RDF metadata. Partition full?
et: RDF metaandmete kirjutamine nurjus. Ketas täis?

en: Error while trying to write '%1'. Partition full?
et: Viga '%1' kirjutamisel. Ketas täis?

en: Malformed URL
    %1
et: Vigane URL
    %1

en: An autosaved file exists for this document.
    Do you want to open it instead?
et: Sellel failil on olemas automaatselt salvestatud versioon.
    Äkki soovid hoopis selle avada?

en: The file %1 does not exist.
et: Faili %1 ei ole olemas.

en: Opening Document
et: Dokumendi avamine

en: Could not create the filter plugin
et: Filtri plugina loomine nurjus

en: Could not create the output document
et: Väljunddokumendi loomine nurjus

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Cannot create storage
et: Hoidla loomine nurjus

en: Bad MIME type
et: Halb MIME tüüp

en: Error in embedded document
et: Viga põimitud dokumendis

en: Format not recognized
et: Vorming on tundmatu

en: Not implemented
et: Pole teostatud

en: Parsing error
et: Parsimisviga

en: Document is password protected
et: Dokument on parooliga kaitstud

en: Invalid file format
et: Vigane failivorming

en: Internal error
et: Sisemine viga

en: Out of memory
et: Mälu napib

en: Empty Filter Plugin
et: Tühi filtriplugin

en: Trying to load into the wrong kind of document
et: Püüti laadida valet laadi dokument

en: Failed to download remote file
et: Võrgufaili allalaadimine nurjus

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Could not open %2.
    Reason: %1.
    %3
et: %2 avamine nurjus.
    Põhjus: %1.
    %3

en: Document <i>%1</i> loaded
et: Dokument <i>%1</i> on laaditud

en: Could not find %1
et: %1 ei leitud

en: Parsing error in %1 at line %2, column %3
    Error message: %4
et: Parsimisviga dokumendis %1 reas %2, veerus %3
    Veateade: %4

en: %1 is not a file.
et: %1 ei ole fail.

en: Could not open the file for reading (check read permissions).
et: Faili ei suudetud avada lugemiseks (kontrolli lugemisõigusi).

en: Could not read the beginning of the file.
et: Faili algust ei suudetud lugeda.

en: parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
et: parsimisviga peadokumendis reas %1, veerus %2
    Veateade: %3

en: Not a valid Calligra file: %1
et: Ei ole korrektne Calligra fail: %1

en: Invalid document: no file 'maindoc.xml'.
et: Vigane dokument: fail 'maindoc.xml' puudub

en: Document <i>%1</i> contains several versions. Go to File->Versions to open an old version.
et: Dokument <i>%1</i> sisaldab mitut versiooni. Vana versiooni avamiseks vali Fail->Versioonid.

en: Untitled
et: Nimetu

en: <p>The document <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
et: <p>Dokumenti <b>'%1'</b> on muudetud.</p><p>Kas soovid selle salvestada?</p>

en: Internal error: saveXML not implemented
et: Sisemine viga: saveXML ei ole toetatud

en: Could not open
    %1
et: %1
    avamine nurjus

en: Could not open %1
    Reason: %2
et: %1 avamine nurjus
    Põhjus: %2

en: a word processing
et: tekstitöötlus

en: a spreadsheet
et: tabelitöötlus

en: a presentation
et: esitlus

en: a chart
et: diagramm

en: a drawing
et: joonistus

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
et: Dokumenti "%1" on muudetud.
    Kas soovid muudatused salvestada või need unustada?

en: Close Document
et: Dokumendi sulgemine

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Could not export file.
et: Faili eksport nurjus

en: Missing Export Filter
et: Ekspordifilter puudub

en: Could not import file of type
    %1
et: Failitüübi %1
    import nurjus

en: Missing Import Filter
et: Impordifilter puudub

en: Choose Filter
et: Filtri valimine

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Match cases when searching
et: Suur- ja väiketähtede arvestamine otsingul

en: Match only whole words
et: Ainult täissõnade sobivus

en: Whole Words Only
et: Ainult terved sõnad

en: Find from Cursor
et: Otsing alates kursorist

en: Start searching from the current cursor
et: Otsimise alustamine kursori aktiivsest asukohast

en: %1 unsaved document (%2)
et: %1 salvestamata dokumenti (%2)

en: Export as PDF...
et: Ekspordi PDF-ina...

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Versions...
et: Versioonid...

en: Open ex&isting Document as Untitled Document...
et: Ava &olemasolev dokument pealkirjata dokumendina...

en: E&xport...
et: Eksp&ordi...

en: En&crypt Document
et: K&rüpti dokument

en: &Uncompress to Directory
et: &Paki lahti kataloogi

en: &New View
et: &Uus vaade

en: Document Information
et: Dokumendi info

en: Full Screen Mode
et: Täisekraanirežiim

en: Show Dockers
et: Dokkide näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Docker Titlebars
et: Dokkide tiitliribade näitamine

en: Dockers
et: Dokid

en: (write protected)
et: (kirjutuskaitstud)

en: Save as %1
et: Salvesta kui %1

en: %1 (unknown file type)
et: %1 (tundmatu failitüüp)

en: <qt>Saving as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to save in this format?</qt>
et: <qt>Salvestamisel kui %1 võib vormindus osaliselt kaotsi minna.<p>Kas kindlasti salvestada selles vormingus?</qt>

en: Confirm Save
et: Salvestamise kinnitamine

en: <qt>Exporting as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to export to this format?</qt>
et: <qt>Eksportimisel kui %1 võib vormindus osaliselt kaotsi minna.<p>Kas kindlasti eksportida sellesse vormingusse?</qt>

en: Confirm Export
et: Eksportimise kinnitamine

en: Export
et: Ekspordi

en: untitled
et: nimetu

en: Open Document
et: Dokumendi avamine

en: Import Document
et: Dokumendi import

en: Export as PDF
et: Eksport PDF-ina

en: Cannot export to the specified file
et: Eksport määratud failina nurjus

en: Document
et: Dokument

en: Document - %1
et: Dokument - %1

en: You will lose all changes made since your last save
    Do you want to continue?
et: Nii kaotad kõik tehtud muudatused.
    Kas tõesti jätkata?

en: Warning
et: Hoiatus

en: Show %1 Toolbar
et: %1 tööriistariba näitamine

en: Hide %1 Toolbar
et: %1 tööriistariba peitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openExistingButton)
en: Open Existing Document
et: Ava olemasolev dokument

en: Recent Documents
et: Viimati kasutatud dokumendid

en: Custom Document
et: Kohandatud dokument

en: Stop
et: Peata

en: Printing
et: Trükkimine

en: Printing done
et: Trükkimine tehtud

en: Close
et: Sulge

en: Stopped
et: Peatatud

en: Open This Document
et: Ava see dokument

[ctx: File modification date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Modified:</b></td><td>%1</td></tr>
et: <tr><td><b>Muudetud:</b></td><td>%1</td></tr>

[ctx: File access date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Accessed:</b></td><td>%1</td></tr>
et: <tr><td><b>Kasutatud:</b></td><td>%1</td></tr>

en: Show Guides
et: Tõmbejoonte näitamine

en: Shows or hides guides
et: Tõmbejoonte näitamine või peitmine

en: Create Template
et: Malli loomine

[ctx: Template name]
en: Name:
et: Nimi:

en: Group:
et: Rühm:

en: &Add Group...
et: &Lisa rühm...

en: &Remove
et: &Eemalda

en: Picture
et: Pilt

en: &Preview
et: &Eelvaatlus

en: Custom:
et: Kohandatud:

en: &Select...
et: &Vali...

en: Use the new template as default
et: Uue malli kasutamine vaikimisi

en: Do you really want to overwrite the existing '%1' template?
et: Kas tõesti kirjutada '%1' mall üle?

en: Add Group
et: Rühma lisamine

en: Enter group name:
et: Rühma nimi:

en: This name is already used.
et: See nimi on juba kasutusel.

en: Do you really want to remove that group?
et: Kas tõesti see rühm kustutada?

en: Remove Group
et: Rühma kustutamine

en: Do you really want to remove that template?
et: Kas tõesti see mall kustutada?

en: Remove Template
et: Malli kustutamine

en: Could not load picture.
et: Pilti pole võimalik avada.

en: No picture available.
et: Ühtki pilti pole.

en: Use This Template
et: Kasuta seda malli

en: Version
et: Versioon

en: Date & Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Saved By
et: Salvestas

en: Comment
et: Kommentaar

en: &Add
et: &Lisa

en: &Modify
et: &Muuda

en: &Open
et: &Ava

en: A new version could not be added
et: Uue versiooni lisamine nurjus

en: Date: %1
et: Kuupäev: %1

en: Active Author Profile
et: Aktiivne autoriprofiil

[ctx: choice for author profile]
en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Default Author Profile
et: Vaikimisi autoriprofiil

en: Unknown
et: Tundmatu

en: No store backend
et: Salvestamisprogramm puudub

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
et: Faili parsimisel ilmnes peadokumendis viga real %1, veerus %2
    Veateade: %3

[ctx: Page size]
en: Screen
et: Ekraan

[ctx: Page size]
en: Custom
et: Kohandatud

en: Millimeters (mm)
et: Millimeetrid (mm)

en: Centimeters (cm)
et: Sentimeetrid (cm)

en: Decimeters (dm)
et: Detsimeetrid (dm)

en: Inches (in)
et: Tollid (in)

en: Pica (pi)
et: Pikad (pi)

en: Points (pt)
et: Punktid (pt)

en: Pixels (px)
et: Pikslid (px)

en: Unsupported unit
et: Toetamata ühik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change master slide
et: Muuda juhtslaidi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change master page
et: Muuda leheküljemalli

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Layout
et: Määra lehe paigutus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display master background
et: Näita malli tausta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display slide background
et: Näita slaidi tausta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display page background
et: Näita lehekülje tausta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show master shapes
et: Näita juhtslaide

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide master shapes
et: Peida juhtslaidid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
et[0]: Kustuta slaid
et[1]: Kustuta slaidid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete page | Delete pages
et[0]: Kustuta leht
et[1]: Kustuta lehed

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert slide
et: Lisa slaid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert page
et: Lisa leht

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move slide | Move slides
et[0]: Liiguta slaidi
et[1]: Liiguta slaide

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move page | Move pages
et[0]: Liiguta lehte
et[1]: Liiguta lehti

en: Configure
et: Seadistamine

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
et: Dokument

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
et: Autor

en: Author
et: Autor

en: Select a master slide design:
et: Juhtslaidi kujundus:

en: Master Slide
et: Juhtslaid

en: Select a master page design:
et: Leheküljemalli kujundus:

en: Master Page
et: Leheküljemall

en: Slide %1
et: Slaid %1

en: Page  %1
et: Lehekülg  %1

en: Layer
et: Kiht

en: Group
et: Grupp

en: Shape
et: Kujund

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Slide
et: Muuda slaidi nime

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Page
et: Muuda lehekülje nime

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Layer
et: Muuda kihi nime

en: Slide
et: Slaid

en: Visible
et: Nähtav

en: Locked
et: Lukustatud

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reparent shapes
et: Kujundihierarhia taastamine

en: &Move Here
et: &Liiguta siia

en: &Copy Here
et: &Kopeeri siia

en: C&ancel
et: &Loobu

en: Add a new slide or layer
et: Lisab uue slaidi või kihi

en: Add a new page or layer
et: Lisab uue lehe või kihi

en: Page
et: Lehekülg

en: Delete selected objects
et: Kustutab valitud objektid

en: Raise selected objects
et: Toob valitud objektid ettepoole

en: Lower selected objects
et: Viib valitud objektid tahapoole

en: Minimal View
et: Minimaalne vaade

en: Detailed View
et: Detailne vaade

en: Thumbnail View
et: Pisipildivaade

en: View mode
et: Vaaterežiim

en: Enter the name of the new layer:
et: Uue kihi nimi:

en: New Layer
et: Uus kiht

en: New layer
et: Uus kiht

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Layer
et: Loo kiht

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Layer
et: Kustuta kiht

en: Could not delete all layers. At least one layer is required.
et: Kõiki kihte ei saa kustutada. Vajalik on vähemalt üks kiht.

en: Error deleting layers
et: Viga kihtide kustutamisel

en: Add a new slide
et: Lisa uus slaid

en: Add a new page
et: Lisa uus lehekülg

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Koopia

en: Paste
et: Aseta

en: Page %1
et: Lehekülg %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Slide | Paste Slides
et[0]: Aseta slaid
et[1]: Aseta slaidid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Page | Paste Pages
et[0]: Aseta leht
et[1]: Aseta lehed

en: Tools
et: Tööriistad

en: D&elete
et: K&ustuta

en: Snap to Grid
et: Tõmme alusvõrgule

en: Show Master Pages
et: Leheküljemallide näitamine

en: Show Rulers
et: Joonlaudade näitamine

en: Show/hide the view's rulers
et: Vaate joonlaudade näitamine

en: Show Page Margins
et: Lehekülje veeriste näitamine

en: Show/hide the page margins
et: Lehekülje veeriste näitamine/peitmine

en: Insert Page
et: Lisa leht

en: Insert a new page after the current one
et: Uue lehe lisamine praeguse järele

en: Copy Page
et: Kopeeri leht

en: Copy the current page
et: Praeguse lehekülje kopeerimine

en: Delete Page
et: Kustuta leht

en: Delete the current page
et: Praeguse lehekülje kustutamine

en: Master Page...
et: Leheküljemall...

en: Page Layout...
et: Lehekülje paigutus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Variable
et: Muutuja

en: Import Document...
et: Impordi dokument...

en: Configure...
et: Seadista...

en: Import Slideshow
et: Impordi slaidiseanss

en: Could not import
    %1
et: %1
    import nurjus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change page layout
et: Muuda lehekülje paigutust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundImage)
en: Set image ...
et: Määra pilt...

en: Background
et: Taust

en: Page Background
et: Lehekülje taust

en: Page Design
et: Lehekülje kujundus

en: Slide Design
et: Slaidi kujundus

en: Use background of master page
et: Leheküljemalli tausta kasutamine

en: Use background of master slide
et: Juhtslaidi tausta kasutamine

en: Display shapes of master page
et: Leheküljemalli kujundite näitamine

en: Display shapes of master slide
et: Juhtslaidi kujundite näitamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change slide background image
et: Muuda slaidi taustapilti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change page background image
et: Muuda lehekülje taustapilti

en: Master Slide %1/%2
et: Juhtslaid %1/%2

en: Slide %1/%2
et: Slaid %1/%2

en: Master Page %1/%2
et: Leheküljemall %1/%2

en: Page %1/%2
et: Lehekülg %1/%2

en: Clear
et: Puhastamine

en: Subtract
et: Lahutamine

en: Multiply
et: Korrutamine

en: Alpha mask
et: Alfamask

en: Alpha
et: Alfa

en: Undefined operation in the alpha color space
et: Tundmatu toiming alfa värviruumis

en: L*a*b* (16-bit integer/channel, unmanaged)
et: L*a*b* (16-bitised täisarvulised kanalid, halduseta)

en: Lightness
et: Heledus

en: RGB (16-bit integer/channel, unmanaged)
et: RGB (16-bitised täisarvulised kanalid, halduseta)

en: RGB (8-bit integer/channel, unmanaged)
et: RGB (8-bitised täisarvulised kanalid. halduseta)

en: Blue
et: Sinine

en: Green
et: Roheline

en: Red
et: Punane

en: Undefined operation in the %1 space
et: Tundmatu toiming %1 ruumis

en: Undefined operation in the %1 color space
et: Tundmatu toiming %1 värviruumis

en: Simple Color Conversion Engine
et: Lihtne värviteisenduse mootor

en: Alpha darken
et: Alfa tumendus

en: Behind
et: Taustal

en: Dissolve
et: Hägustumine

en: Erase
et: Kustutamine

en: Greater
et: Suurem

en: Normal
et: Tavaline

en: Overlay
et: Ülekatmine

en: Grain Merge
et: Teralisuse liitmine

en: Grain Extract
et: Teralisuse lahutamine

en: Hard Mix
et: Terav segu

en: Geometric Mean
et: Geomeetriline keskmine

en: Parallel
et: Paralleel

en: Screen
et: Ekraan

en: Color Dodge
et: Helestamine

en: Linear Dodge
et: Lineaarne helestamine

en: Lighten
et: Helendamine

en: Hard Light
et: Terav valgus

en: Soft Light (SVG)
et: Pehme valgus (SVG)

en: Soft Light (Photoshop)
et: Pehme valgus (Photoshop)

en: Gamma Light
et: Gammavalgus

en: Vivid Light
et: Ere valgus

en: Pin Light
et: Läbiv valgus

en: Linear Light
et: Lineaarne valgus

en: Color Burn
et: Tumestamine

en: Linear Burn
et: Lineaarne tumestamine

en: Darken
et: Tumendamine

en: Gamma Dark
et: Gammatumendamine

en: Addition
et: Liitmine

en: Inversed-Subtract
et: Lahutamine tagurpidi

en: Divide
et: Jagamine

en: Arcus Tangent
et: Arkustangens

en: Difference
et: Erinevus

en: Exclusion
et: Välistamine

en: Equivalence
et: Ekvivalents

en: Additive-Subtractive
et: Liitmine-lahutamine

en: Copy Red
et: Punase kopeerimine

en: Copy Green
et: Rohelise kopeerimine

en: Copy Blue
et: Sinise kopeerimine

en: Combine Normal Maps
et: Kombineeri normaalikaardid

en: Color
et: Värv

en: Hue
et: Toon

en: Saturation
et: Küllastus

en: Increase Saturation
et: Küllastuse suurendamine

en: Decrease Saturation
et: Küllastuse vähendamine

en: Luminosity
et: Helendus

en: Increase Luminosity
et: Helenduse suurendamine

en: Decrease Luminosity
et: Helenduse vähendamine

en: Darker Color
et: Tumedam värv

en: Lighter Color
et: Heledam värv

en: Color HSI
et: Värvi HSI

en: Hue HSI
et: Tooni HSI

en: Saturation HSI
et: Küllastuse HSI

en: Increase Saturation HSI
et: Küllastuse HSI suurendamine

en: Decrease Saturation HSI
et: Küllastuse HSI vähendamine

en: Intensity
et: Intensiivsus

en: Increase Intensity
et: Intensiivsuse suurendamine

en: Decrease Intensity
et: Intensiivsuse vähendamine

en: Color HSL
et: Värvi HSL

en: Hue HSL
et: Tooni HSL

en: Saturation HSL
et: Küllastuse HSL

en: Increase Saturation HSL
et: Küllastuse HSL suurendamine

en: Decrease Saturation HSL
et: Küllastuse HSL vähendamine

en: Increase Lightness
et: Heleduse suurendamine

en: Decrease Lightness
et: Heleduse vähendamine

en: Color HSV
et: Värvi HSV

en: Hue HSV
et: Tooni HSV

en: Saturation HSV
et: Küllastuse HSV

en: Increase Saturation HSV
et: Küllastuse HSV suurendamine

en: Decrease Saturation HSV
et: Küllastuse HSV vähendamine

en: Value
et: Väärtus

en: Increase Value
et: Väärtuse suurendamine

en: Decrease Value
et: Väärtuse vähendamine

en: Generic RGB Histogram
et: Üldine RGB histogramm

en: L*a*b* Histogram
et: L*a*b* histogramm

en: Generic L*a*b* Histogram
et: Üldine L*a*b* histogramm

en: Grayscale
et: Halltoonid

en: Grayscale (without transparency)
et: Halltoonid (läbipaistvuseta)

en: 8 Bits
et: 8-bitine

en: 16 Bits
et: 16-bitine

en: 16 Bits Float
et: 16-bitine murdarvuline

en: 32 Bits Float
et: 32-bitine murdarvuline

en: 64 Bits Float
et: 64-bitine murdarvuline

en: Arithmetic
et: Aritmeetiline

en: Negative
et: Negatiiv

en: Mix
et: Segu

en: Inverse Subtract
et: Lahutamine tagurpidi

en: Burn
et: Tumestamine

en: Additive Subtractive
et: Liitmine-lahutamine

en: Alpha Darken
et: Alfa tumendus

en: Bumpmap
et: Kühmukaart

en: Combine Normal Map
et: Kombineeri normaalikaart

en: SVG Gradient
et: SVG üleminek

en: Select the object you want to reference
et: Vali objekt, mida soovid viidata

en: Reference
et: Viide

en: Set For All Existing
et: Määra kõigile olemasolevatele

[ctx: statement is an Rdf related term]
en: <qt>Edits will be lost.<p>There is %1 invalid statement left.</qt> | <qt>Edits will be lost.<p>There are %1 invalid statements left.</qt>
et[0]: <qt>Muudatused lähevad kaotsi.<p>Jäänud on %1 vigane lause.</qt>
et[1]: <qt>Muudatused lähevad kaotsi.<p>Jäänud on %1 vigast lauset.</qt>

[ctx: statement is an Rdf related term]
en: Discard invalid statements?
et: Kas unustada vigased laused?

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Triples
et: Kolmikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newNamespaceButton)
en: new
et: uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copyTripleButton)
en: copy
et: kopeeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteNamespaceButton)
en: delete
et: kustuta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Namespaces
et: Nimeruumid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Prefix
et: Prefiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Namespace
et: Nimeruum

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Semantic
et: Semantiline

note: i18n: ectx: property (html), widget (QTextEdit, m_sparqlQuery)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"># Insert your SPARQL query here<br /># Results are shown below.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix rdf:  &lt;http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#&gt; </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix foaf: &lt;http://xmlns.com/foaf/0.1/&gt; </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix pkg:  &lt;http://docs.oasis-open.org/ns/office/1.2/meta/pkg#&gt; </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix geo84: &lt;http://www.w3.org/2003/01/geo/wgs84_pos#&gt;</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">select ?s ?p ?o </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">where { </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"> ?s ?p ?o </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">}</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"># Lisa siia oma SPARQL päring<br /># Tulemusi näeb allpool.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix rdf:  &lt;http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#&gt; </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix foaf: &lt;http://xmlns.com/foaf/0.1/&gt; </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix pkg:  &lt;http://docs.oasis-open.org/ns/office/1.2/meta/pkg#&gt; </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">prefix geo84: &lt;http://www.w3.org/2003/01/geo/wgs84_pos#&gt;</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">select ?s ?p ?o </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">where { </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"> ?s ?p ?o </span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Verdana'; font-size:13pt;">}</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Verdana'; font-size:13pt;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sparqlExecute)
en: Execute
et: Käivita

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Stylesheets
et: Laaditabelid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Set the default stylesheet for Semantic objects in this document. New RDF objects will use this stylesheet automatically. The buttons allow you to set the stylesheet for all existing semantic objects to the new default stylesheet as well.
et: Siin saab määrata vaikimisi laaditabeli selle dokumendi semantilistele objektidele. Uued FRD-objektid hakkavad seda automaatselt kasutama. Nuppudega saab laaditabeli määrata uue laaditabeli ka kõigile olemasolevatele semantilistele objektidele.

en: Apply Stylesheet
et: Rakenda laaditabel

en: System
et: Süsteem

en: User
et: Kasutaja

en: Reapply Current
et: Rakenda aktiivne uuesti

en: Disassociate
et: Eemalda seos

en: Edit %1
et: %1 muutmine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Stylesheet Definition
et: Laaditabeli definitsioon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Variables Available
et: Saadaolevad muutujad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Description
et: Kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, stylesheets)
en: Stylesheet Name
et: Laaditabeli nimi

en: Empty
et: Tühi

en: Literal
et: Literaal

en: Blank
et: Tühi

en: Valid
et: Kehtiv

en: Subject
et: Subjekt

en: Predicate
et: Predikaat

en: Object
et: Objekt

en: Obj Type
et: Objektitüüp

en: DataType
et: Andmetüüp

en: Stored In
et: Salvestuskoht

en: This document contains an unknown checksum. When you give a password it might not be verified.
et: Dokument sisaldab tundmatut kontrollsummat. Kui annad parooli, ei pruugi olla võimalik seda kontrollida.

en: This document contains an unknown encryption method. Some parts may be unreadable.
et: Dokument sisaldab tundmatut krüptimisviisi. Mõned osad võivad olla loetamatud.

en: This document contains incomplete encryption data. Some parts may be unreadable.
et: Dokument sisaldab ebatäielikke krüptimisandmeid. Mõned osad võivad olla loetamatud.

en: QCA has currently no support for SHA1 or PBKDF2 using SHA1. The document can not be opened.
et: SHA1 ega PBKDF2 SHA1 vahendusel ei ole praegu QCA poolt toetatud. Dokumenti ei saa avada.

en: The manifest file seems to be corrupted. It cannot be modified and the document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
et: Manifestifail tundub olevat vigane. Seda ei saa muuta ja dokument jääb loetamatuks. Palun proovi dokument uuesti salvestada, et mitte kaotada oma töö tulemusi.

en: The manifest file cannot be written. The document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
et: Manifestifaili kirjutamine nurjus. Dokument jääb loetamatuks. Palun proovi dokument uuesti salvestada, et mitte kaotada oma töö tulemusi.

en: Please enter the password to open this file.
et: Palun anna faili avamiseks parool.

en: Please enter the password to encrypt the document with.
et: Palun anna dokumendi krüptimiseks parool.

en: Do you want to save the password?
et: Kas salvestada parool?

en: File '%1' is not readable
et: Fail "%1" ei ole loetav

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
et: TÕRGE: tundmatu protokoll "%1"

en: The directory mode is not supported for remote locations.
et: See kataloogirežiim ei toeta veel võrguasukohti.

en: Calligra Storage
et: Calligra salvesti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List
et: Muuda loendit

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Styles
et: Muuda stiile

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete
et: Kustuta

en: Key Press
et: Klahvivajutus

en: Delete
et: Kustuta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Text
et: Tekst

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Column
et: Kustuta veerg

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Row
et: Kustuta rida

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Footnote
et: Lisa allmärkus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Endnote
et: Lisa lõpumärkus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Column Right
et: Lisa veerg paremale

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Column Left
et: Lisa veerg vasakule

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Row Below
et: Lisa rida allapoole

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Row Above
et: Lisa rida ülespoole

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List Numbering
et: Muuda loendi nummerdamist

[ctx: (qtundo-format)]
en: New Section
et: Uus sektsioon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Direct Paragraph Formatting
et: Lõigu otsevormindus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Section
et: Muuda sektsiooni nime

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
et: Kohenda veeru laiust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Row Height
et: Kohenda rea kõrgust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste As Text
et: Aseta tekstina

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
et: Aseta

en: Index Reference
et: Registriviide

en: Text Reference
et: Tekstiviide

en: Please create an index to reference first.
et: Palun loo kõigepealt register, mida viidata

en: Select the index you want to reference
et: Vali register, mida soovid viidata

en: Found 1 match | Found %1 matches
et[0]: Leiti 1 vaste
et[1]: Leiti %1 vastet

en: Found no match
et: Vasteid ei leitud

en: Found no match
    
    No text was replaced
et: Vastet ei leitud
    
    Teksti ei asendatud

en: 1 replacement made | %1 replacements made
et[0]: Sooritati 1 asendus
et[1]: Sooritati %1 asendust

en: Replace %1 with %2?
et: Kas sooritada asendus: %1 asemel %2?

[ctx: new numbered section name]
en: New section %1
et: Uus sektsioon %1

[ctx: Underline Style]
en: None
et: Puudub

[ctx: Underline Style]
en: Single
et: Ühekordne

[ctx: Underline Style]
en: Double
et: Topelt

[ctx: (qtundo-format)]
en: New Paragraph
et: Uus lõik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Annotation
et: Lisa annotatsioon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Index
et: Lisa register

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Variable
et: Lisa muutuja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Break
et: Lisa katkestus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Table
et: Lisa tabel

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge Cells
et: Ühenda lahtrid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Split Cells
et: Jaga lahtrid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Table Width
et: Kohenda tabeli laiust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Border Formatting
et: Muuda piirde vormingut

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Table Of Contents
et: Lisa sisukord

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Table Of Contents
et: Muuda sisukorda

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Bibliography
et: Lisa bibliograafia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Citation
et: Lisa viide

[ctx: (qtundo-format)]
en: Typing
et: Kirjutamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bold
et: Rasvane

[ctx: (qtundo-format)]
en: Italic
et: Kaldkiri

[ctx: (qtundo-format)]
en: Underline
et: Allajoonitud

[ctx: (qtundo-format)]
en: Strike Out
et: Läbikriipsutamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Alignment
et: Muuda joondust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Alignment
et: Määra püstjoondus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease Indent
et: Vähenda taanet

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase Indent
et: Suurenda taanet

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease font size
et: Vähenda fonti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase font size
et: Suurenda fonti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font
et: Määra font

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font Size
et: Määra fondi suurus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Background Color
et: Määra taustavärv

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Text Color
et: Määra teksti värv

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Character Style
et: Määra märgistiil

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Paragraph Style
et: Määra lõigustiil

[ctx: (qtundo-format)]
en: Formatting
et: Vormindamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Format
et: Vormindus

en: Default
et: Vaikeväärtus

en: Opacity
et: Läbipaistmatus

en: Recent:
et: Viimati kasutatud:

en: Add / Remove Colors...
et: Lisa / eemalda värve...

en: Add new author profile (starts out as a copy of current)
et: Uue autoriprofiili lisamine (alguses aktiivse koopia)

en: Delete the author profile
et: Autoriprofiili kustutamine

en: Name (not duplicate or blank name):
et: Nimi (ei tohi olla korduv ega andmata)

en: Name of Profile
et: Profiili nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc)
en: Initials:
et: Initsiaalid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
et: Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPositionDesc)
en: Position:
et: Positsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompanyDesc)
en: Company:
et: Asutus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmailDesc)
en: Email:
et: E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome)
en: Telephone (home):
et: Telefon (kodus):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork)
en: Telephone (work):
et: Telefon (tööl):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFaxDesc)
en: Fax:
et: Faks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreetDesc)
en: Street:
et: Tänav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPostalDesc)
en: Postal code:
et: Postiindeks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCityDesc)
en: City:
et: Linn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountryDesc)
en: Country:
et: Riik:

en: Import Data
et: Andmete import

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
et: Soovitatav ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
et: Lokaat ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
et: Muu ( %1 )

en: Generic
et: Üldine

en: Text
et: Tekst

en: Date
et: Kuupäev

en: Currency
et: Rahaühik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_comboQuote)
en: None
et: Puudub

en: Please check the ranges you specified. The start value must be lower than the end value.
et: Palun kontrolli määratud vahemikku. Algusväärtus peab olema väiksem kui lõppväärtus.

en: Cannot find encoding: %1
et: Kodeeringut ei leitud: %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dataTab)
en: Data
et: Andmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: E&ncoding:
et: Kodeeri&ng:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstRowHeader)
en: First row contains headers
et: Esimene rida sisaldab päiseid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstColHeader)
en: First column contains headers
et: Esimene veerg sisaldab päiseid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_formatTab)
en: Format
et: Vorming

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterBox)
en: Delimiter
et: Eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
et: Koma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
et: Semikoolon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
et: Tabeldusmärk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
et: Tühik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Text&quote:
et: Tsitaa&dimärk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Decimal symbol:
et: Kümnendkoha eraldaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label4)
en: Thousands separator:
et: Tuhandete eraldaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreDuplicates)
en: Ignore duplicate delimiters
et: Topelteraldajaid eiratakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: &Format:
et: &Vorming:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_rangesTab)
en: Ranges
et: Vahemikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
et: Uuenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Import columns:
et: Veergude import:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Import lines:
et: Ridade import:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: to
et: kuni

en: &Try
et: &Proovi

en: modified
et: muudetud

en: &Details
et: Üksikasja&d

en: Get help...
et: Hangi abi ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Float Docker
et: Hõljuv dokk

[ctx: @info:tooltip]
en: Close Docker
et: Doki sulgemine

[ctx: @info:tooltip]
en: Collapse Docker
et: Doki kokkukerimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock Docker
et: Doki lukustamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbEncrypt)
en: &Encrypt
et: Krüpt&i

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblKeywordsDesc)
en: Keywords:
et: Võtmesõnad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSubjectDesc)
en: Subject:
et: Teema:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLastPrintedDesc)
en: Last printed:
et: Viimati trükitud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEditingDesc)
en: Total editing time:
et: Redigeerimisaega kokku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncryptedDesc)
en: Encryption:
et: Krüptimine:

[ctx: Document title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
et: Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRevisionDesc)
en: Revision number:
et: Versiooni number:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblModifiedDesc)
en: Modified:
et: Muudetud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCommentsDesc)
en: Comments:
et: Kommentaarid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCreatedDesc)
en: Created:
et: Loodud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filePathInfoLabel)
en: Path:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbReset)
en: &Reset
et: Lä&htesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbLanguageDesc)
en: Language:
et: Keel:

en: General
et: Üldine

en: Last saved by
et: Viimati salvestanud

en: Use ';' (Example: Office;KDE;Calligra)
et: Kasuta  ';' (näide: Office;KDE;Calligra)

en: This document will be decrypted
et: See dokument krüptitakse lahti

en: Do not decrypt
et: Ära krüpti lahti

en: This document is encrypted
et: See dokument on krüptitud

en: D&ecrypt
et: Krüpt&i lahti:

en: This document will be encrypted.
et: See dokument krüptitakse.

en: Do not encrypt
et: Ära krüpti

en: This document is not encrypted
et: See dokument ei ole krüptitud

en: This document does not support encryption
et: See dokument ei toeta krüptimist

en: <qt>Decrypting the document will remove the password protection from it.<p>Do you still want to decrypt the file?</qt>
et: <qt>Dokumendi lahtikrüptimisel eemaldatakse sellelt parooliga kaitse.<p>Kas soovid dokumendi ikkagi lahti krüptida?</qt>

en: Confirm Decrypt
et: Lahtikrüptimise kinnitamine

en: Decrypt
et: Lahtikrüptimine

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the decryption, please save the document.</qt>
et: <qt>Dokumenti ei salvestata automaatselt.<p>Lahtikrüptimise lõpetamise palun salvesta dokument.</qt>

en: Save Document
et: Dokumendi salvestamine

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the decryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
et: <qt>Dokumenti on pärast avamist muudetud. Dokumendi lahtikrüptimise lõpetamiseks tuleb see salvestada.<p>Kas salvestada dokument nüüd?</qt>

en: <qt>The document is currently saved as %1. The document needs to be changed to <b>OASIS OpenDocument</b> to be encrypted.<p>Do you want to change the file to OASIS OpenDocument?</qt>
et: <qt>Dokument on praegu salvestatud kui %1. Krüptimiseks peab see olema salvestatud kui <b>OASIS OpenDocument</b>.<p>Kas muuta dokumenti ja salvestada see kui OASIS OpenDocument?</qt>

en: Change Filetype
et: Failitüübi muutmine

en: Change
et: Muuda

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the encryption, please save the document.</qt>
et: <qt>Dokumenti ei saa automaatselt salvestada.<p>Krüptimise lõpetamiseks salvesta palun dokument.</qt>

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the encryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
et: <qt>Dokumenti on pärast avamist muudetud. Dokumendi krüptimise lõpetamiseks tuleb see salvestada.<p>Kas salvestada dokument nüüd?</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, remove)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, open)
en: Open palette
et: Ava palett

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, save)
en: Save palette
et: Salvesta palett

en: Add Color To Palette
et: Värvi lisamine paletile

en: Color name:
et: Värvi nimi:

en: Gimp Color Palette (*.gpl)
et: Gimpi värvipalett (*.gpl)

en: Cannot write to palette file %1. Maybe it is read-only.
et: Paletifaili %1 kirjutamine nurjus. Võib-olla on see kirjutuskaitstud.

en: Palette
et: Palett

en: Add/Remove Colors
et: Lisa/eemalda värve

[ctx: No stroke or fill]
en: None
et: Puudub

[ctx: Solid color stroke or fill]
en: Solid
et: Ühtlane

en: Gradient
et: Üleminek

en: Pattern
et: Muster

en: Change the filling color
et: Täitevärvi muutmine

en: Change the filling gradient
et: Täiteülemineku muutmine

en: Change the filling pattern
et: Täitemustri muutmine

en: Target:
et: Sihtmärk:

en: Fill
et: Täitmine

[ctx: Linear gradient type]
en: Linear
et: Lineaarne

[ctx: Radial gradient type]
en: Radial
et: Radiaalne

[ctx: Conical gradient type]
en: Conical
et: Koonuseline

en: Repeat:
et: Kordus:

[ctx: No gradient spread]
en: None
et: Puudub

en: Repeat
et: Kordus

en: Overall opacity:
et: Üldine läbipaistmatus:

en: Stop color.
et: Murdepunkti värv.

en: &Add to Predefined Gradients
et: Lis&a valmisüleminekutesse

en: Icon and Text
et: Ikoon ja tekst

en: Icon only
et: Ainult ikoon

en: Tabs side
et: Kaartide asukoht

en: Top side
et: Ülal

en: Bottom side
et: All

en: Left side
et: Vasakul

en: Right side
et: Paremal

en: Page Layout
et: Lehekülje paigutus

en: Apply to document
et: Rakenda dokumendile

en: Left Edge:
et: Vasak serv:

en: Right Edge:
et: Parem serv:

en: Binding Edge:
et: Köiteserv:

en: Page Edge:
et: Lehe serv:

en: Facing Pages:
et: Kõrvuti leheküljed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, facingPages)
en: Facing pages
et: Kõrvuti leheküljed

en: Page Layout:
et: Lehekülje paigutus:

en: Page spread
et: Lehekülje paigutus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unitsLabel)
en: Unit:
et: Ühik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stylesLabel)
en: Follow style:
et: Järgitakse stiili:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size:
et: Suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width:
et: Laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Height:
et: Kõrgus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Orientation:
et: Orientatsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, portrait)
en: Portrait
et: Püstasetus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, landscape)
en: Landscape
et: Rõhtasetus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, facingPageLabel)
en: Facing pages:
et: Kõrvuti leheküljed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, singleSided)
en: Single sided
et: Ühepoolne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Text direction:
et: Teksti suund:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Left to right
et: Vasakul paremale

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Right to left
et: Paremalt vasakule

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, margins)
en: Margins
et: Veerised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Top:
et: Ülemine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Binding edge:
et: Köiteserv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Page edge:
et: Lehe serv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Bottom:
et: Alumine:

[ctx: @info:tooltip]
en: Import resource
et: Ressursi import

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete resource
et: Ressursi kustutamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Download resource
et: Ressursi allalaadimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Share Resource
et: Ressursi jagamine

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Add
et: Lisatava faili valimine

en: New tag
et: Uus silt

en: Assign to tag
et: Omista sildile

en: Remove from this tag
et: Eemalda sellelt sildilt

en: Remove from other tag
et: Eemalda teiselt sildilt

en: Tags
et: Sildid

en: Unable to undelete tag
et: Sildi kustutamise tagasivõtmine nurjus

en: <qt>The tag you are trying to undelete already exists in tag list.<br>Please enter a new, unique name for it.</qt>
et: <qt>Silt, mille kustutamist üritad tagasi võtta, on sildiloendis juba olemas.<br>Palun sisesta sellele uus unikaalne nimi.</qt>

en: Tag was not undeleted.
et: Sildi kustutamist ei ole tühistatud.

en: First line indent
et: Esimese rea taandus

en: Left indent
et: Vasak taandus

en: Right indent
et: Parem taandus

en: Change the color of the shadow
et: Varju värvi muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blur:
et: Hägu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance:
et: Kaugus:

en: Butt cap
et: Lameots

en: Round cap
et: Ümarots

en: Square cap
et: Ruutots

en: Miter join
et: Nurkühendus

en: Round join
et: Ümarühendus

en: Bevel join
et: Längühendus

en: Miter limit
et: Nurga piirang

en: Thickness:
et: Paksus:

en: Set line width of actual selection
et: Valiku joone laiuse määramine

en: Change the color of the line/border
et: Joone/piirde värvi muutmine

en: Tag
et: Silt

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Entering search terms here will add to, or remove resources from the current tag view.<para>To filter based on the partial, case insensitive name of a resource:<br><icode>partialname</icode> or <icode>!partialname</icode>.</para><para>In-/exclusion of other tag sets:<br><icode>[Tagname]</icode> or <icode>![Tagname]</icode>.</para><para>Case sensitive and full name matching in-/exclusion:<br><icode>"ExactMatch"</icode> or <icode>!"ExactMatch"</icode>.</para>Filter results cannot be saved for the <interface>All Presets</interface> view.<br>In this view, pressing <interface>Enter</interface> or clearing the filter box will restore all items.<br>Create and/or switch to a different tag if you want to save filtered resources into named sets.</qt>
et: <qt>Otsingumõistete lisamine siia lisab või eemaldab ressursse aktiivse sildi vaatesse või vaatest.<para>Filtreerimine ressursi osalise, tõstutundetu põhjal:<br><icode>osalinenimi</icode> või <icode>!osalinenimi</icode>.</para><para>Teiste sildikogumine kaasamine või väljajätmine:<br><icode>[Sildinimi]</icode> või <icode>![Sildinimi]</icode>.</para><para>Tõstutundlik ja täisnime sobivust arvestav kaasamine või väljajätmine:<br><icode>"TäpneSobivus"</icode> või <icode>!"TäpneSobivus"</icode>.</para>Filtreerimistulemusi ei saa salvestada <interface>kõigi valmiskogumid</interface> vaate puhul.<br>Selles vaates taastab klahvi <interface>Enter</interface> vajutamine või filtrikasti puhastamine kõik elemendid.<br>Kui soovid salvestada filtreeritud ressursid nimega kogumina,. loo uus silt või lülitu sellele.</qt>

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Entering search terms here will add to, or remove resources from the current tag view.<para>To filter based on the partial, case insensitive name of a resource:<br><icode>partialname</icode> or <icode>!partialname</icode>.</para><para>In-/exclusion of other tag sets:<br><icode>[Tagname]</icode> or <icode>![Tagname]</icode>.</para><para>Case sensitive and full name matching in-/exclusion:<br><icode>"ExactMatch"</icode> or <icode>!"ExactMatch"</icode>.</para>Pressing <interface>Enter</interface> or clicking the <interface>Save</interface> button will save the changes.</qt>
et: <qt>Otsingumõistete lisamine siia lisab või eemaldab ressursse aktiivse sildi vaatesse või vaatest.<para>Filtreerimine ressursi osalise, tõstutundetu põhjal:<br><icode>osalinenimi</icode> või <icode>!osalinenimi</icode>.</para><para>Teiste sildikogumine kaasamine või väljajätmine:<br><icode>[Sildinimi]</icode> või <icode>![Sildinimi]</icode>.</para><para>Tõstutundlik ja täisnime sobivust arvestav kaasamine või väljajätmine:<br><icode>"TäpneSobivus"</icode> või <icode>!"TäpneSobivus"</icode>.</para>Muudatused salvestab klahvi <interface>Enter</interface> vajutamine või klõps nupule <interface>Salvesta</interface>.</qt>

en: Enter resource filters here
et: Sisesta siia ressursifiltrid

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Save the currently filtered set as the new members of the current tag.</qt>
et: <qt>Parajasti filtreeritud kogumi salvestamine aktiivse sildi uute liikmetena.</qt>

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Show the tag box options.</qt>
et: <qt>Sildikasti valikute näitamine.</qt>

en: Rename tag
et: Muuda sildi nime

en: Delete this tag
et: Kustuta silt

en: Clear undelete list
et: Puhasta kustutamiste tühistamisloend

en: Undelete
et: Tühista kustutamine

en: Icon Size
et: Ikooni suurus

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Toolbox
et: Tööriistakast

en: Tool Options
et: Tööriista valikud

en: Toggles organizing the options in tabs or not
et: Valikute kaartidesse korraldamise lülitamine

en: deselect item
et: Tühista elemendi valimine

en: select item
et: Vali element

en: Fit Page Width
et: Sobita laiusele

en: Fit Page
et: Sobita leheküljele

en: Actual Pixels
et: Tegelikud pikslid

en: Fit Text Width
et: Sobita teksti laiusele

en: Use same aspect as pixels
et: Pikslitega sama formaadi kasutamine

en: Zoom to Selection
et: Suurenda valikut

en: Zoom to All
et: Suurenda kõike

en: All supported formats
et: Kõik toetatud vormingud
