ArtisticTextShape - en to et translation catalogue (30 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
et: Lisa tekstivahemik

en: ArtisticTextShape
et: Kunstilise teksti kujund

en: A shape which shows a single text line
et: Ühtainsat tekstirida näitav kujund

en: Artistic Text
et: Kunstiline tekst

en: Detach Path
et: Haagi kompleksjoon lahti

en: Convert to Path
et: Teisenda kompleksjooneks

en: Bold text
et: Rasvane tekst

en: Italic text
et: Kaldkirjas tekst

en: Superscript
et: Ülakiri

en: Subscript
et: Alakiri

en: Anchor at Start
et: Ankur alguses

en: Anchor at Middle
et: Ankur keskel

en: Anchor at End
et: Ankur lõpus

en: Click to change cursor position.
et: Klõpsa kursori asukoha muutmiseks.

en: Click to select text shape.
et: Klõpsa tekstikujundi valimiseks.

en: Double click to put text on path.
et: Topeltklõps asetab teksti kompleksjoonele.

en: Drag handle to change start offset.
et: Lohista pidet nihke alguse muutmiseks.

en: Press escape to finish editing.
et: Vajuta Escape muutmise lõpetamiseks.

en: Press return to finish editing.
et: Vajuta Enter muutmise lõpetamiseks.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
et: Teisenda kompleksjooneks

en: Text Properties
et: Teksti omadused

en: Text On Path
et: Tekst kompleksjoonel

en: Artistic text editing
et: Kunstilise teksti muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
et: Kaasa kompleksjoon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
et: Muuda teksti ankrut

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
et: Muuda fonti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
et: Muuda teksti distantsi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
et: Haagi kompleksjoon lahti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
et: Eemalda tekstivahemik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
et: Asenda tekstivahemik
