MusicShape - en to et translation catalogue (93 entries)

en: Double flat
et: Dublbemoll

[ctx: lowered half a step]
en: Flat
et: Bemoll

en: Natural
et: Bekarr

[ctx: raised half a step]
en: Sharp
et: Diees

en: Double sharp
et: Dubldiees

en: %1 flats
et: %1 bemolli

en: %1 sharps
et: %1 dieesi

en: Dots
et: Punktid

en: Eraser
et: Kustutaja

en: Ab Major
et: A-bemoll mažoor

en: Eb Major
et: E-bemoll mažoor

en: Bb Major
et: B-bemoll mažoor

en: F Major
et: F-mažoor

en: C Major
et: C-mažoor

en: G Major
et: G-mažoor

en: D Major
et: D-mažoor

en: A Major
et: A-mažoor

en: E Major
et: E-mažoor

[ctx: Other key signature]
en: Other
et: Muu

en: note
et: noot

en: rest
et: paus

en: Double whole
et: Topeltterve

en: Whole
et: Terve

en: Half
et: Pool

en: Quarter
et: Veerand

en: Eighth
et: Kaheksandik

en: 16th
et: Kuueteistkümnendik

en: 32nd
et: Kolmekümnekahendik

en: 64th
et: Kuuekümneneljandik

en: 128th
et: Sajakahekümnekaheksandik

en: Unknown note
et: Tundmatu noot

en: Unknown rest
et: Tundmatu paus

en: Remove bar
et: Eemalda taktijoon

en: Select
et: Vali

[ctx: Treble clef]
en: Treble
et: Diskant

[ctx: Soprano clef]
en: Soprano
et: Sopran

[ctx: Alto clef]
en: Alto
et: Alt

en: C clef on line %1
et: C-võti real %1

en: Unknown clef
et: Tundmatu noodivõti

en: Tied notes
et: Ühendatud noodid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add measures
et: Lisa takte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add dot
et: Lisa punkt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set chord duration
et: Määra akordi kestus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add note
et: Lisa noot

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add part
et: Lisa partii

en: Part %1
et: Partii %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change part details
et: Muuda partii üksikasju

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add chord
et: Lisa akord

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add rest
et: Lisa paus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert chord to rest
et: Teisenda akord pausiks

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove bar
et: Eemalda taktijoon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove rest
et: Eemalda paus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove chord
et: Eemalda akord

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove note
et: Eemalda noot

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove part
et: Eemalda partii

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove clef
et: Eemalda noodivõti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove staff element
et: Eemalda noodijoonestiku element

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set accidentals
et: Määra alteratsioonimärgid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change clef
et: Muuda noodivõtit

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change key signature
et: Muuda võtmemärki

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change time signature
et: Muuda taktimõõtu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Toggle Note Tie
et: Noodi ühendamise lülitamine

en: Set key signature
et: Määra võtmemärk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Region
et: Piirkond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, throughBar) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, throughEndOfPiece) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, toNextChange)
en: Measure
et: Takt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: through
et: kuni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: through end of piece
et: kuni osa lõpuni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: to next key change
et: järgmise võtme muutuseni

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Staves
et: Noodijoonestikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allStaves)
en: Update all staves
et: Kõigi noodijoonestike uuendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedStaff)
en: Only update selected staff
et: Ainult valitud noodijoonestiku uuendamine

en: Part details
et: Partii üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Short name:
et: Lühinimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Staves:
et: Noodijoonestikud:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 1
et: Hääl 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 2
et: Hääl 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 3
et: Hääl 3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 4
et: Hääl 4

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addBarsButton)
en: Add measures
et: Lisa takte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, exportButton)
en: Export
et: Eksport

en: Part 1
et: Partii 1

en: Music Shape
et: Muusikakujund

en: A shape which provides a music editor
et: Muusikaredaktorit pakkuv kujund

en: Parts
et: Partiid

en: Music editing, parts
et: Muusika redigeerimine, partiid

en: Clef
et: Noodivõti

en: Time signature
et: Taktimõõt

en: Key signature
et: Võtmemärk

en: Add how many measures?
et: Mitu takti lisada?

en: MusicXML files (*.xml)
et: MusicXML-failid (*.xml)

[ctx: @title:window]
en: Export
et: Eksport

en: Music editing
et: Muusika redigeerimine
