PathShapes - en to et translation catalogue (59 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change ellipse
et: Muuda ellipsit

en: Arc
et: Kaar

en: Pie
et: Sektor

en: Chord
et: Kõõl

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EllipseShapeConfigWidget)
en: Ellipse Shape
et: Ellipsikujund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start angle:
et: Algusnurk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End angle:
et: Lõpunurk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeEllipse)
en: Close ellipse
et: Sulge ellips

en: Ellipse
et: Ellips

en: An ellipse
et: Ellips

en: A callout shape
et: Väljaviigu kujund

en: Rectangular Callout
et: Ristkülikukujuline väljaviik

en: A rectangular callout
et: Ristkülikukujuline väljaviik

en: Rounded Callout
et: Ümardatud väljaviik

en: A rounded rectangular callout
et: Ümardatud ristkülikukujuline väljaviik

en: Callout editing
et: Väljaviigu muutmine

en: An enhanced path shape
et: Täiustatud kompleksjoone kujund

en: An enhanced path
et: Täiustatud kompleksjoon

en: Cross
et: Rist

en: A cross
et: Rist

en: Arrow
et: Nool

en: An arrow
et: Nool

en: Smiley
et: Emotikon

en: Circular Arrow
et: Ringnool

en: A circular-arrow
et: Ringnool

en: Gearhead
et: Hammasrattamees

en: A gearhead
et: Hammasrattamees

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rectangle
et: Muuda ristkülikut

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RectangleShapeConfigWidget)
en: Rectangle Shape
et: Ristkülikukujund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Corner radius x:
et: Nurga raadius x:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Corner radius y:
et: Nurga raadius y:

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: A rectangle
et: Ristkülik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change spiral
et: Muuda spiraali

en: Curve
et: Kõver

en: Line
et: Joon

en: Clockwise
et: Päripäeva

en: Anticlockwise
et: Vastupäeva

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpiralShapeConfigWidget)
en: Spiral Shape
et: Spiraalikujund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fade:
et: Kadumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Direction:
et: Suund:

en: Spiral
et: Spiraal

en: A spiral shape
et: Spiraalikujund

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change star
et: Muuda tähte

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StarShapeConfigWidget)
en: Star shape
et: Tähekujund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Polygon:
et: Hulknurk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Corners:
et: Nurgad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Inner radius:
et: Sisemine raadius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Outer radius:
et: Väline raadius:

en: A star shape
et: Tähekujund

en: A star
et: Täht

en: Star
et: Täht

en: Flower
et: Lill

en: A flower
et: Lill

en: Pentagon
et: Viisnurk

en: A pentagon
et: Viisnurk

en: Hexagon
et: Kuusnurk

en: A hexagon
et: Kuusnurk
