PictureShape - en to et translation catalogue (22 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
et: Muuda pilti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
et: Kärbi pilti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
et: Muuda pildi värvirežiimi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
et: Lisa pildile kontuur (pildianalüüsi põhjal)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
et: Eemalda pildilt kontuur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnImageFile)
en: Replace image...
et: Asenda pilt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAspect)
en: Keep proportions
et: Proportsioonid säilitatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left:
et: Vasakul:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
et: Paremal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
et: All:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Top:
et: Ülal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, bnFill)
en: Reset
et: Lähtesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbContour)
en: Contour (by image analysis)
et: Kontuur (pildianalüüsi põhjal)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
et: Värvirežiim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
et: Kärpimine

en: Image
et: Pilt

en: Image shape that can display jpg, png etc.
et: Pildikujund piltide kuvamiseks

en: Standard
et: Standardne

en: Greyscale
et: halltoonid

en: Monochrome
et: Ühevärviline

en: Watermark
et: Vesimärk

en: Picture editing
et: Pildi redigeerimine
