TableShape - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Add
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Enter Name:
et: Nimi:

en: Spreadsheet
et: Arvutustabel

en: Spreadsheet Shape
et: Arvutustabeli kujund

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
et: OpenDocument arvutustabeli faili import

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
et: OpenDocument arvutustabeli faili eksport

en: Export
et: Eksport

en: Sheets
et: Lehed

en: Sheet:
et: Leht:

en: Selected Sheet
et: Valitud leht

en: Columns:
et: Veerud:

en: Number of columns
et: Veergude arv

en: Rows:
et: Read:

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Table Options
et: Tabeli valikud

en: Table editing
et: Tabeli muutmine
