TextShape - en to et translation catalogue (464 entries)

en: Annotation
et: Annotatsioon

en: Annotation shape to show annotation content
et: Annotatsiooni sisu näitav kujund

en: Annotation Shape
et: Annotatsioonikujund

[ctx: (qtundo-format)]
en: Accept change
et: Nõus muudatusega

[ctx: Disable Shrink To Fit]
en: Disable
et: Keelamine

[ctx: Enable Shrink To Fit]
en: Enable
et: Lubamine

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Grow To Fit Width]
en: %1 Grow To Fit Width
et: %1 sobituda laiusega

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Grow To Fit Height]
en: %1 Grow To Fit Height
et: %1 sobituda kõrgusega

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Shrink To Fit]
en: %1 Shrink To Fit
et: %1 vähendada sobivaks

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List Level
et: Muuda loendi taset

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reject change
et: Lükka muudatus tagasi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Changes
et: Muudatuste näitamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Changes
et: Muudatuste peitmine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AcceptRejectChangeDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsConfigure) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsStyleConfigure)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
et: Nõus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
et: Keeldu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
et: Loobu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Log
et: Muutuste logi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Author
et: Autor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Date
et: Kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Type
et: Tüüp

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configureBibliography) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, BibliographyConfigureDialog)
en: Configure bibliography
et: Bibliograafia seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Formatting of bibliography entries
et: Bibliokirjete vormindamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prefixLabel)
en: Prefix:
et: Eesliide:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suffixLabel)
en: Suffix:
et: Järelliide:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, numberedEntries)
en: Number entries
et: Kirjete nummerdamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Sort
et: Sortimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sortByPosition)
en: Sort by position
et: Sortimine asukoha järgi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sortKeyGroupBox)
en: Sort keys
et: Sortimisvõtmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addSortKeyButton)
en: Add sort key
et: Lisa sortimisvõti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortAlgorithmLabel)
en: Sort algorithm:
et: Sortimise algoritm:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sortAlgorithm)
en: Alphanumeric
et: Tärkide alusel

en: Bibliography
et: Bibliograafia

en: References
et: Viited

en: This is a line of inserted text.
et: See on lisatud teksti rida.

en: This is a line of deleted text.
et: See on kustutatud teksti rida.

en: This is a line of text whose format has been changed.
et: See on muudetud vormindusega teksti rida.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChangeConfigureDialog)
en: Configure Change Tracking
et: Muudatuste jälgimise seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: General Settings
et: Üldised seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Saving Format
et: Salvestamisvorming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, deltaXmlRadioButton)
en: DeltaXML (Experimental)
et: DeltaXML (eksperimentaalne)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Author Name
et: Autori nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Visualization Settings
et: Muutuste kuvamise seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, insertionGroupBox)
en: Insertions
et: Lisamised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, insertionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deletionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatColorLabel)
en: Background Color
et: Tausta värv

note: i18n: ectx: property (html), widget (QTextEdit, previewTextEdit)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="center" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:11pt; font-weight:600; text-decoration: underline;">Preview</span></p>
    <p align="center" style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:12pt; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Inserted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the inserted text. This is a line of inserted text. This is a line after the inserted text.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Deleted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the deleted text. This is a line of deleted text. This is a line after the deleted text.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Formatted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the format-change text. This is a line of text whose format has been changed. This is a line of text after the format-change text.</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="center" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:11pt; font-weight:600; text-decoration: underline;">Eelvaatlus</span></p>
    <p align="center" style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:12pt; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Lisatud tekst</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">See on tekstirida enne teksti lisamist. See on lisatud teksti rida. See on rida pärast teksti lisamist.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Kustutatud tekst</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">See on tekstirida enne teksti kustutamist. See on kustutatud teksti rida. See on rida pärast teksti kustutamist.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Vormindatud tekst</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">See on teksti rida enne teksti vorminduse muutmist. See on tekstirida, mille vormindust on muudetud. See on teksti rida pärast teksti vorminduse muutmist.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deletionGroupBox)
en: Deletions
et: Kustutamised

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatGroupBox)
en: Format Changes
et: Vorminduse muutmised

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChangeTrackingOptions)
en: Change Tracking Options
et: Muudatuste jälgimise valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureChangeTrackingButton)
en: Configure Settings
et: Seadista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, recordChangesCheckBox)
en: Record Changes
et: Muudatuste salvestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showChangesCheckBox)
en: Show Changes
et: Muudatuste näitamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
et: Üldine

[ctx: Name of the style]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next style:
et: Järgmine stiil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Parent style:
et: Eellasstiil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inToc)
en: Include in table of contents
et: Sisukorda kaasamine

en: Normal
et: Tavaline

en: Small Caps
et: Kapiteelkiri

en: Uppercase
et: Suurtähed

en: Lowercase
et: Väiketähed

en: Capitalize
et: Sõnaalguse suurtähed

en: Superscript
et: Ülakiri

en: Subscript
et: Alakiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textColorLabel)
en: Text color:
et: Teksti värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
et: Tausta värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Underlining:
et: Allajoonimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Strikethrough:
et: Läbikriipsutus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Capitalization:
et: Tähesuurus:

[ctx: Character position]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Position:
et: Asukoht:

en: Select
et: Vali

en: The document already contains the bibliography entry with different data.
    Do you want to adjust existing entries?
et: Dokument sisaldab juba teistsuguste andmetega bibliograafiakirjet.
    Kas soovid kohendada olemasolevaid kirjeid?

en: Warning
et: Hoiatus

en: Short name%1
et: Lühinimi%1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CitationInsertionDialog)
en: Insert Bibliography entry
et: Bibliokirje lisamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Insert Bibliography Entry Details
et: Bibliokirje üksikasjade määramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortnameLabel)
en: Short Name:
et: Lühinimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourcetypeLabel)
en: Source:
et: Allikas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Article
et: Artikkel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Book
et: Raamat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Booklet
et: Brošüür

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Conference
et: Konverents

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Email
et: E-kiri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Inbook
et: Raamatuosa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Incollection
et: Iseseisev raamatuosa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Inproceedings
et: Konverentsi kogumiku artikkel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Journal
et: Ajakiri

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Manual
et: Manuaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Masters thesis
et: Magistritöö

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Misc
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: PhD thesis
et: Doktoritöö

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Proceedings
et: Konverentsi kogumik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Tech Report
et: Aruanne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Unpublished
et: Avaldamata

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 1
et: Kohandatud 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 2
et: Kohandatud 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 3
et: Kohandatud 3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 4
et: Kohandatud 4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 5
et: Kohandatud 5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author:
et: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
et: Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: Year:
et: Aasta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publisherLabel)
en: Publisher:
et: Väljaandja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
et: Aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chapterLabel)
en: Chapter:
et: Peatükk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, editorLabel)
en: Editor:
et: Toimetaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pagesLabel)
en: Page(s):
et: Leheküljed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, booktitleLabel)
en: Book title:
et: Raamatu pealkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, editionLabel)
en: Edition:
et: Väljaanne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publicationLabel)
en: Publication:
et: Avaldamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, volumeLabel)
en: Volume:
et: Köide:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, institutionLabel)
en: Institution:
et: Institutsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organisationLabel)
en: Organisation:
et: Organisatsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reporttypeLabel)
en: Type of Report:
et: Aruande tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, schoolLabel)
en: University:
et: Ülikool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, journalLabel)
en: Journal:
et: Ajakiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, monthLabel)
en: Month:
et: Kuu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, seriesLabel)
en: Series:
et: Sari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
et: Märkus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, annotationLabel)
en: Annotation:
et: Annotatsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud1Label)
en: User-defined 1:
et: Kasutaja märkus 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud3Label)
en: User-defined 3:
et: Kasutaja märkus 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud2Label)
en: User-defined 2:
et: Kasutaja märkus 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud4Label)
en: User-defined 4:
et: Kasutaja märkus 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud5Label)
en: User-defined 5:
et: Kasutaja märkus 5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: OR
et: VÕI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: From the document:
et: Dokumendist:

en: Used Styles
et: Kasutatud stiilid

en: Unused Styles
et: Kasutamata stiilid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Colors
et: Värvid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shadowGroupBox)
en: Text Shadow
et: Teksti vari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowColorLabel)
en: Color:
et: Värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowDistanceLabel)
en: Distance:
et: Kaugus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, positionGroupBox)
en: Position
et: Asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hyphenate)
en: Automatic hyphenation
et: Automaatne poolitus

en: Select Font
et: Fondi valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addBibliography) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, InsertBibliographyDialog)
en: Insert Bibliography
et: Bibliograafia lisamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titlegroupBox)
en: Bibliography title
et: Bibliograafia pealkiri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bibliography entries
et: Bibliokirjed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bibTypesLabel)
en: Bibliography type:
et: Bibliograafia tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In book
et: Raamatu osa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In collection
et: Iseseisev raamatu osa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In proceedings
et: Konverentsi kogumiku artikkel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Tech report
et: Aruanne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom1
et: kohandatud1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom2
et: kohandatud2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom3
et: kohandatud3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom4
et: kohandatud4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom5
et: kohandatud5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableFieldsLabel)
en: Available fields
et: Saadaolevad väljad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add >>
et: Lisa >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, span)
en: Span
et: Laienda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: <<Remove
et: <<Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addedFieldsLabel)
en: Fields added
et: Lisatud väljad

en: Special Characters
et: Erimärgid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: Insert
et: Lisa

[ctx: Close dialog]
en: Close
et: Sulge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterLabel)
en: Quick search:
et: Kiirotsing:

en: The URL is invalid
et: URL on vigane

en: Bookmark does not exist
et: Järjehoidjat ei ole olemas

en: Fetching the title: 0% complete
et: Nime tõmbamine: 0% valmis

en: Fetch timed out
et: Ajaületus tõmbamisel

en: Fetching the title: %1% complete
et: Nime tõmbamine: %1% valmis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, weblinkInsertionTab)
en: Web Link
et: Veebilink

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, weblinkInsertionTab)
en: Insert links to web documents. You can provide both URL and a label for the link,
     or just enter the URL and hit "Fetch the title from URL"
et: Linkide lisamine veebidokumenti. Võib anda lingi URL-i ja nime
    või siis sisestada URL-i ja klõpsata "Hangi nimi URL-ilt"

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: The address of your document (Uniform Resource Locator)
et: Dokumendi aadress (URL)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, fetchTitleButton)
en: Hit this button to get the title from the URL. Redirections are also handled.
et: Sellele nupule klõpsates hangitakse nimi URL-ilt. Toime tullakse ka ümbersuunamisetega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fetchTitleButton)
en: Fetch Title From URL
et: Hangi nimi URL-ilt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6)
en: The text that will be displayed for your link
et: Tekst, mida lingi asemel näidatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en:  Text:
et:  Tekst:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, bookmarkLinkInsertionTab)
en: Link To Bookmark
et: Järjehoidja link

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, bookmarkLinkInsertionTab)
en: Insert links to Bookmarks. To create bookmarks,
    click "Bookmarks" in the Links and Bookmarks section
et: Järjehoidja lingi lisamine. Järjehoidja loomiseks klõpsa
    "Järjehoidjad" linkide ja järjehoidjate sektsioonis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: The name of the bookmark to where the link has to point to
et: Järjehoidja nimi, millele link peab viitama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en:  Name:
et:  Nimi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ListLevelWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ParagraphIndentSpacing) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox)
en: <p><ul><li><b>Single</b>: The normal linespacing</li></ul></p>
et: <p><ul><li><b>Ühekordne</b>: tavaline reavahe</li></ul></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addTabStop)
en: Add tab stop
et: Tabulaatori sammu lisamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, labelFollowedBy)
en: Tab character
et: Tabeldusmärk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, labelFollowedBy)
en: Space character
et: Tühimärk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, labelFollowedBy)
en: Nothing
et: Mitte midagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: LABEL
et: PEALKIRI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabStopLabel)
en: First line separated from label by:
et: Esimest rida eraldab pealkirjast:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Left
et: Vasakjoondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, center) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Center
et: Keskjoondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Right
et: Paremjoondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Format:
et:  Vorming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Display levels above:
et: Kuvatavaid tasemeid ülal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, synchro)
en: Letter synchronization
et: Tähtede sünkroonimine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, bulletTab)
en: Bullet
et: Täpid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, imageTab)
en: Picture
et: Pilt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Load Image...
et: Laadi pilt ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
et: &Muuda nime...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
et: &Kustuta

en: Rename Bookmark
et: Järjehoidja nime muutmine

en: Please provide a new name for the bookmark
et: Palun anna järjehoidja uus nimi

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
et: Järjehoidja nimega "%1" on juba olemas.

en: Insert Bookmark
et: Järjehoidja lisamine

en: Please provide a name for the bookmark
et: Palun anna järjehoidja nimi

en: Manage Bookmarks
et: Halda järjehoidjaid

en: Footnote Settings
et: Allmärkuste seadistused

en: Endnote Settings
et: Lõpumärkuste seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Automatic Numbering:
et: Automaatne nummerdamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prefix)
en:  Prefix:
et:  Eesliide:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startAt)
en:  Start at:
et:  Algus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStyle)
en:  Format:
et:  Vorming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suffix)
en:  Suffix:
et:  Järelliide:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, beginAt)
en: Starts over at:
et: Algus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Page
et: Lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Chapter
et: Peatükk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Document
et: Dokument

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, continuationBox)
en: Continuation Notice:
et: Jätkumise märge:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cont2)
en: Text saying it is a continuation:
et: Jätkamisest kõnelev tekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cont1)
en:  Text saying it will continue:
et:  Jätkamist teatav tekst:

[ctx: Automatic horizontal alignment]
en: Auto
et: Automaatne

[ctx: Text alignment]
en: Left
et: Vasakule

[ctx: Text alignment]
en: Right
et: Paremale

[ctx: Text alignment]
en: Centered
et: Keskele

[ctx: Tab follows the bullet or number]
en: Tab Stop
et: Tabeldusmärk

[ctx: Space]
en: Space
et: Tühik

[ctx: None]
en: Nothing
et: Mitte midagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Start at:
et: Algus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alignment:
et: Joondus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Depth:
et: Sügavus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Display Levels:
et: Kuvatavaid tasemeid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Bullet/Number followed by
et: Täpile/numbrile järgneb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: at
et: suurusega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Aligned at
et: Joondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Indented at
et: Taane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Custom character:
et: Kohandatud märk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restartNumbering)
en: Restart numbering at this paragraph
et: Nummerduse taasalustamine käesolevast lõigust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, letterSynchronization)
en: Letter Synchronization
et: Tähtede sünkroonimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width
et: Laius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, insertImageLabel)
en: Insert Image
et: Pildi lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height
et: Kõrgus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertImage)
en: Browse...
et: Sirvi...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Background
et: Taust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color
et: Tausta värv

en: Whole Word
et: Terve sõna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Drop caps:
et: Süvisinitsiaalid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Distance to paragraph:
et: Vahemaa lõiguni:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of characters:
et: Tähtede arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number of lines it covers:
et: Kaetavate ridade arv:

en: Indent/Spacing
et: Taane ja vahed

en: General Layout
et: Üldine paigutus

en: Bullets/Numbers
et: Täpid ja numbrid

en: Decorations
et: Dekoratsioonid

en: Drop Caps
et: Süvisinitsiaalid

[ctx: Line spacing value]
en: Single
et: Ühekordne

[ctx: Line spacing value]
en: 1.5 Lines
et: 1,5 rida

[ctx: Line spacing value]
en: Double
et: Kahekordne

[ctx: Line spacing type]
en: Proportional
et: Proportsionaalne

[ctx: Line spacing type]
en: Additional
et: Täiendav

[ctx: Line spacing type]
en: Fixed
et: Fikseeritud

[ctx: Line spacing type]
en: At least
et: Vähemalt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Indent
et: Taane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Left:
et: Vasakul:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Right:
et: Paremal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: First Line:
et: Esimene rida:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoTextIndent)
en: Auto-infer from text size
et: Automaatne tuletamine teksti suurusest

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Line Spacing
et: Reavahe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Use Font Metrics:
et: Fondimeetrika kasutamine:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Paragraph Space
et: Lõiguvahe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Before:
et: Enne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: After:
et: Pärast:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Alignment
et: Joondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, justify)
en: Justify
et: Rööpjoondus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior at End of Frame/Page
et: Käitumine raami/lehekülje lõpus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keepTogether)
en: Keep lines together
et: Read hoitakse koos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, breakBefore)
en: Insert break before paragraph
et: Katkestuse lisamine lõigu ette

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, breakAfter)
en: Insert break after paragraph
et: Katkestuse lisamine lõigu järele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Leave at least this many lines (orphans):
et: Jäetakse vähemalt nii palju ridu (orbe):

en: Paragraph Format
et: Lõigu vormindus

en: Insert a table
et: Tabeli lisamine

en: Section name
et: Sektsiooni nimi

en: Configure sections
et: Sektsioonide seadistamine

en: Invalid characters or section with such name exists.
et: Valed sümbolid või on sellise nimega sektsioon juba olemas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Section name:
et: Sektsiooni nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Insert paragraph...
et: Lõigu lisamine ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: before start of section:
et: enne sektsiooni algust:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: after end of section:
et: pärast sektsiooni lõppu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertAnnotation)
en: Insert Note
et: Lisa märkus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeAnnotation)
en: Remove Note
et: Eemalda märkus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addCitation)
en: Add caption
et: Lisa allkiri

en: Change font format
et: Muuda fondi vormingut

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addCitation)
en: Insert citation at current position
et: Viite lisamine kursori asukohta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addCitation)
en: Insert Citation
et: Viite lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configureBibliography)
en: Configure Bibliography
et: Bibliograafia seadistamine

en: Inserts a footnote at the current cursor position
et: Allmärkuse lisamine kursori asukohta

en: Inserts an endnote at the current cursor position
et: Lõpumärkuse lisamine kursori asukohta

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addEndnote)
en: Endnote
et: Lõpumärkus

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addFootnote)
en: Footnote
et: Allmärkus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, SimpleInsertWidget)
en: Other insertions from "References"  below and in "Add Shape" docker
et: Muud lisamised allolevatest "viidetest" ja "kujundi lisamise" dokis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertLink)
en: Hyperlinks
et: Hüperlingid

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, invokeBookmarkHandler)
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Change paragraph format
et: Muuda lõigu vormindust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bDelete)
en: Delete
et: Kustuta

en: Edit...
et: Muuda ...

en: Define new bullet or numbering format
et: Uue number- või täpploendi vormingu määratlemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addToC)
en: Contents
et: Sisu

en: Set Border Color...
et: Määra piirde värv...

[ctx: No border - has to fit in 48pixels]
en: None
et: Puudub

en: No Border
et: Piireteta

en: Create a new style inheriting the current style
et: Uue stiili loomine aktiivse stiili omadustega

en: New Style
et: Uus stiil

en: Another style named '%1' already exist. Please choose another name.
et: Stiil nimega "%1" on juba olemas. Palun vali mõni muu nimi.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QListView, paragraphStylesListView)
en: Paragraph
et: Lõik

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QListView, characterStylesListView)
en: Character
et: Märk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bNew)
en: &New
et: &Uus

en: Style Manager
et: Stiilihaldur

en: Save Changes
et: Muudatuste salvestamine

en: You have changes that are not applied. What do you want to do with those changes?
et: Mõned muudatused on rakendamata. Mida nendega ette võtta?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">It is possible to assign a named style to text and alter the style properties to change all text with that style.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Applying a style change will reformat all text that previously got the named style assigned to it. Use the Styles docker to apply styles to text.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Tekstile on võimalik omistada nimega stiili. Seejärel stiili omadusi muutes muutub kogu antud stiiliga tekst.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Stiilimuutuse rakendamine vormindab ümber kogu teksti, millele on omistatud nimega stiil. Kasuta stiilide rakendamiseks tekstile stiilide paneeli.</p></body></html>

en: Create a new style with the current properties
et: Uue stiili loomine aktiivsete omadustega

en: New style
et: Uus stiil

en: None
et: Puudub

en: Insert Table
et: Tabeli lisamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupLogical)
en: Columns and rows
et: Veerud ja read

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColumns)
en: Number of columns:
et: Veergude arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRows)
en: Number of rows:
et: Ridade arv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupPhysical)
en: Width strategy
et: Laiuse strateegia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFixed)
en: Fixed column width:
et: Fikseeritud veeru laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFitContents)
en: Fit to contents
et: Sisu mahutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFitAvail)
en: Fit to available surrounding
et: Ümbritsevasse mahutamine

en: Table of Contents - Configure
et: Sisukord - seadistamine

en: Table Title
et: Sisukorra pealkiri

en: Use outline
et: Struktuuri kasutamine

en: Use styles
et: Stiilide kasutamine

en: Configure
et: Seadista

en: Index
et: Register

en: Styles
et: Stiilid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab 1
et: Kaart 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelTitle)
en: Title
et: Pealkiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useOutline) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useStyles)
en: CheckBox
et: Märkekast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureStyles)
en: PushButton
et: Nupp

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
et: Kaart 2

en: Level %1
et: Tase %1

en: Level
et: Tase

en: Style
et: Stiil

en: Table of Contents - Configure Styles
et: Sisukord - stiilide seadistamine

en: Styles available
et: Saadaolevad stiilid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stylesAvailableLabel)
en: TextLabel
et: Tekstipealdis

en: Disabled
et: Keelatud

en: Table Of Contents
et: Sisukord

en: Insert a Table of Contents into the document.
et: Sisukorra lisamine dokumenti.

en: Insert Custom...
et: Lisa kohandatud...

en: Insert a custom Table of Contents into the document.
et: Kohandatud sisukorra lisamine dokumenti.

en: Configure...
et: Seadista...

en: Configure the Table of Contents
et: Sisukorra seadistamine

en: Insert footnote with auto number
et: Lisa allmärkus automaatse numbriga

en: Insert Labeled Footnote
et: Lisa nimega allmärkus

en: Insert with label:
et: Lisa pealdisega:

en: Insert endnote with auto number
et: Lisa lõpumärkus automaatse numbriga

en: Insert Labeled Endnote
et: Lisa nimega lõpumärkus

en: Settings...
et: Seadistused...

en: Insert a citation into the document.
et: Viite lisamine dokumenti.

en: Insert a bibliography into the document.
et: Bibliograafia lisamine dokumenti.

en: Insert Custom Bibliography
et: Kohandatud bibliograafia lisamine

en: Insert a custom Bibliography into the document.
et: Kohandatud bibliograafia lisamine dokumenti.

en: Configure the bibliography
et: Bibliograafia seadistamine

en: Insert Link
et: Lisa link

en: Insert a weblink or link to a bookmark.
et: Veebilingi või lingi lisamine dokumenti.

en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidja

en: Add Bookmark :
et: Järjehoidja lisamine:

en: Insert a Bookmark. This is useful to create links that point to areas within the document
et: Järjehoidja lisamine. Selle abil saab luua linke, mis viitavad dokumendi teatavale alale

en: Display a pop up that hosts the options to add new Bookmark or handle existing Bookmarks
et: Hüpikakna avamine, mille valikutega saab lisada uue järjehoidja või olemasolevaid järjehoidjaid hallata

en: Manage your Bookmarks. Check where are they pointing to, Delete or Rename.
et: Järjehoidjate haldamine. Siin saab määrata, millele nad viitavad, ning neid kustutada või nende nime muuta.

[ctx: as in table of contents, list of pictures, index]
en: Tables, Lists & Indexes
et: Tabelid, loendid ja registrid

en: Footnotes and Endnotes
et: All- ja lõpumärkused

en: Citations and Bibliography
et: Viited ja bibliograafia

en: Links and Bookmarks
et: Lingid ja järjehoidjad

en: Bookmark cannot be empty
et: Järjehoidja ei saa olla tühi

en: Duplicate Name. Click "Manage Bookmarks"
et: Topeltnimi. Klõpsa "Halda järjehoidjaid"

en: to Rename or Delete Bookmarks
et: järjehoidjate nime muutmiseks või kustutamiseks

en: Remove Comment
et: Eemalda kommentaar

en: Spell check
et: Õigekirja kontroll

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Review
et: Korrektuur

en: Text
et: Tekst

en: A shape that shows text
et: Teksti näitav kujund

en: Text Shape
et: Tekstikujund

en: Configure current section
et: Seadista aktiivset sektsiooni

en: Insert new section
et: Lisa uus sektsioon

en: Insert paragraph between sections
et: Lisa sektsioonide vahele lõik

en: Paste As Text
et: Aseta tekstina

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kaldkiri

[ctx: Text formatting]
en: Underline
et: Allajoonimine

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutus

en: Align Left
et: Vasakjoondus

en: Align Right
et: Paremjoondus

en: Align Center
et: Keskjoondus

en: Align Block
et: Rööpjoondus

en: Change text direction
et: Muuda teksti suunda

en: Change writing direction
et: Kirjutamissuuna muutmine

en: Increase Indent
et: Taande suurendamine

en: Decrease Indent
et: Taande vähendamine

en: Increase Font Size
et: Suurenda fonti

en: Decrease Font Size
et: Vähenda fonti

en: Font Family
et: Fondipere

en: Variable
et: Muutuja

en: Insert Non-Breaking Space
et: Lisa sisetühik

en: Insert Non-Breaking Hyphen
et: Lisa sidekriips

en: Insert Index
et: Lisa register

en: Insert Soft Hyphen
et: Lisa poolituskoht

en: Line Break
et: Reakatkestus

en: Page Break
et: Leheküljekatkestus

en: Insert a page break
et: Leheküljekatkestuse lisamine

en: All text after this point will be moved into the next page.
et: Kogu sellele kohale järgnev tekst viiakse järgmisele leheküljele.

en: Change character size, font, boldface, italics etc.
et: Muudab sümboli suurust, fonti, rasvasust, kallet jne.

en: Change the attributes of the currently selected characters.
et: Muudab parajasti valitud sümbolite omadusi.

en: Font Size
et: Fondi suurus

en: Text Color...
et: Teksti värv...

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Background Color...
et: Tausta värv...

en: Auto Resize To Content
et: Suuruse automaatne muutmine vastavalt sisule

en: Grow To Fit Width
et: Sobita laiusega

en: Grow To Fit Height
et: Sobita kõrgusega

en: Shrink To Fit
et: Vähenda sobivaks

en: Insert a table into the document.
et: Tabeli lisamine dokumenti.

en: Row Above
et: Rida ülespoole

en: Insert Row Above
et: Rea lisamine ülespoole

en: Row Below
et: Rida allapoole

en: Insert Row Below
et: Rea lisamine allapoole

en: Column Left
et: Veerg vasakule

en: Insert Column Left
et: Veeru lisamine vasakule

en: Column Right
et: Veerg paremale

en: Insert Column Right
et: Veeru lisamine paremale

en: Column
et: Veerg

en: Delete Column
et: Veeru kustutamine

en: Row
et: Rida

en: Delete Row
et: Rea kustutamine

en: Merge Cells
et: Ühenda lahtrid

en: Split Cells
et: Jaga lahtrid

en: Select a border style and paint that style onto a table
et: Piirde värvi valimine ja selle stiili rakendamine tabelis

en: Paragraph...
et: Lõik...

en: Change paragraph margins, text flow, borders, bullets, numbering etc.
et: Muudab lõigu veeriseid, tekstivoogu, piirdeid, täppe, nummerdust jne.

en: <p>Change paragraph margins, text flow, borders, bullets, numbering etc.</p><p>Select text in multiple paragraphs to change the formatting of all selected paragraphs.</p><p>If no text is selected, the paragraph where the cursor is located will be changed.</p>
et: <p>Muudab lõigu veeriseid, tekstivoogu, piirdeid, täppe, nummerdust jne.</p><p>Vali tekst mitmes lõigus, kui soovid muuta kõigi valitud lõikude vormindust.</p><p>Kui teksti ei ole valitud, muudetakse lõiku, milles asub kursor.</p>

en: Style Manager...
et: Stiilihaldur...

en: Change attributes of styles
et: Stiiliatribuutide muutmine

en: <p>Change font and paragraph attributes of styles.</p><p>Multiple styles can be changed using the dialog box.</p>
et: <p>Muudab stiili fondi ja lõikude omadusi.</p><p>Dialoogikastis saab muuta korraga mitut stiili.</p>

en: Special Character...
et: Erimärk...

en: Insert one or more symbols or characters not found on the keyboard
et: Ühe või mitme sümboli lisamine, mida ei leidu klaviatuuril

en: Insert one or more symbols or characters not found on the keyboard.
et: Ühe või mitme sümboli lisamine, mida ei leidu klaviatuuril.

en: Repaint
et: Värskenda

en: Insert Comment
et: Lisa kommentaar

en: Insertion
et: Lisamine

en: Deletion
et: Kustutamine

en: Formatting
et: Vormindamine

en: Ctrl+click to go to link
et: Ctrl+klõps viib lingile

en: Ctrl+click to go to the note
et: Ctrl+klõps viib märkusele

en: Ctrl+click to go to the note reference
et: Ctrl+klõps viib märkuse viitele

en: follows along
et: Järgimine

en: Press shift to not resize this
et: Vajuta Shift, et suurust mitte muuta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Border Formatting
et: Muuda piirde vormingut

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut
et: Lõika

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
et: Kohanda veeru laiust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Row Height
et: Kohanda rea kõrgust

en: Table
et: Tabel

en: Autocorrection
et: Automaatkorrektsioon

en: Key Press
et: Klahvivajutus

en: This link points to the program or script '%1'.
    Malicious programs can harm your computer. Are you sure that you want to run this program?
et: See link viitab programmile või skriptile '%1'.
    Kurjade kavatsustega loodud programmid võivad arvutile halba teha. Kas tõesti see programm käivitada?

en: Open Link?
et: Kas avada link?

en: Text editing
et: Teksti redigeerimine
