AutocorrectPlugin - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Configure &Autocorrection...
et: &Automaatkorrektuuri seadistamine...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AutocorrectConfig)
en: Autocorrection
et: Automaatkorrektuur

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Si&mple Autocorrection
et: Lihtne auto&maatkorrektuur

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, upperCase)
en: Detect when a new sentence is started and always ensure that the first character is an uppercase character
et: Tuvastatakse uue lause algus ning tagatakse, et lause algaks alati suure tähega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperCase)
en: Convert &first letter of a sentence automatically to uppercase
    (e.g. "my house. in this town" to "my house. In this town")
et: Lause &esimene täht muudetakse automaatselt suurtäheks
    (nt. "minu maja. selles linnas" muudetakse "minu maja. Selles linnas")

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, upperUpper)
en: All words are checked for the common mistake of holding the shift key down a bit too long. If some words must have two uppercase characters, then those exceptions should be added in the 'Exceptions' tab.
et: Kõiki sõnu kontrollitakse tavalise vea suhtes, mis tekib, kui tõstuklahvi hoitakse natuke kauem all, kui vaja. Kui mõni sõna peab sisaldama kahte suurtähte, siis need erandid tuleks ära märkida erandite kaardil.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, upperUpper)
en: Convert &two uppercase characters to one uppercase and one lowercase character
     (e.g. PErfect to Perfect)
et: &Kaks suurtähte muudetakse üheks suurtäheks ja üheks väiketäheks.
    (nt. MÕnus asemel Mõnus)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoFormatUrl)
en: Detect when a URL (Uniform Resource Locator) is typed and provide formatting that matches the way an Internet browser would show a URL.
et: Tuvastatakse, kui on sisestatud URL (internetiaadress), ja omistatakse talle vormindus, milles veebilehitseja URL-e näitab.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoFormatUrl)
en: Autoformat &URLs
et: &URL-ide automaatne vormindamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: Make sure that more than one space cannot be typed, as this is a common mistake which is quite hard to find in formatted text.
et: Välistatakse kahe kõrvutioleva tühiku sisestamine. See on sageli esinev viga, mida on vormindatud tekstis visuaalselt raske avastada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: &Suppress double spaces
et: &Lisatühiku eemaldamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, trimParagraphs)
en: Keep correct formatting and indenting of sentences by automatically removing spaces typed at the beginning and end of a paragraph.
et: Korrektse vorminduse ja taanduse säilitamine automaatse tühikute eemaldamise teel lõigu algusest ja lõpust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trimParagraphs)
en: R&emove spaces at the beginning and end of paragraphs
et: Tühikute &eemaldamine lõigu algusest ja lõpust

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoChangeFormat)
en: When you use _underline_ or *bold*, the text between the underscores or asterisks will be converted to underlined or bold text.
et: Selliste võtete puhul, nagu _allajoonitud_ või *rasvane*, vormindatakse tekst alakriipsude või tärnide vahel vastavalt kas allajoonituks või rasvaseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoChangeFormat)
en: Automatically do &bold and underline formatting
et: Automaatne &rasvase ja allajoonitud vorminduse kasutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Most standard fraction notations will be converted when available
et: Enamik levinud murrulisi stringe teisendatakse sümboliks, kui võimalik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Re&place 1/2... with ½...
et: 1/2... asen&datakse märgiga ½...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useNumberStyle)
en: When typing '1)' or similar in front of a paragraph, automatically convert the paragraph to use that numbering style. This has the advantage that further paragraphs will also be numbered and the spacing is done correctly.
et: Kui lõigu ette on sisestatud '1)' või midagi sarnast, siis pannakse lõik automaatselt kasutama vastavat nummerdamise stiili. Tänu sellele nummerdatakse ka järgnevad lõigud ja lõiguvahed on korrektsed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useNumberStyle)
en: Use &autonumbering for numbered paragraphs
et: Nummerdatud lõikude puhul kasutatakse &automaatset nummerdamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSuperScript)
en: Rep&lace 1st... with 1^st...
et: 1st... &asendatakse sõnaga 1^st...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capitalizeDaysName)
en: Capitalize name of days
et: Nädalapäevad suurtäheliselt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useBulletStyle)
en: When typing '*' or '-' in front of a paragraph, automatically convert the paragraph to use that list-style. Using a list-style formatting means that a correct bullet is used to draw the list.
et: Kui lõigu ette on sisestatud '*' või '-', pannakse lõik automaatselt kasutama vastavat loendistiili. Loendi vorminduse kasutamine tähendab, et loendi elementide tähistamiseks kasutatakse täppe.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useBulletStyle)
en: Use l&ist-formatting for bulleted paragraphs
et: Täppidega algavate lõikude puhul kasutatakse loendi vorm&indust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
et: Vaikeväärtus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Custom &Quotes
et: &Kohandatud tsitaadimärgid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicDoubleQuotes)
en: Replace &double quotes with typographical quotes
et: &Topeltjutmärgid asendatakse tüpograafilistega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, typographicSingleQuotes)
en: Replace &single quotes with typographical quotes
et: Üksi&kjutumärgid asendatakse tüpograafilistega

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Ad&vanced Autocorrection
et: Tä&psem automaatkorrektuur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replacements and exceptions for language:
et: Asendamine ja erandid, kui keel on:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: All Languages
et: Kõik keeled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedAutocorrection)
en: &Enable word replacement
et: Sõnad&e asendamise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoCorrectionWithFormat)
en: Replace &text with format
et: &Teksti asendamine vormindusega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
et: &Leitakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel)
en: Re&place
et: Ase&ndus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
et: &Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeFormat)
en: C&hange Format...
et: &Muuda vormindust...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFormat)
en: C&lear Format
et: &Puhasta vormindus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
et: Leitakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
et: Asendus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: E&xceptions
et: E&randid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Do not treat as the end of a sentence:
et: Ei käsitleta lause lõpuna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude2)
en: Autoinclude
et: Automaatne kaasamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Accept two uppercase letters in:
et: Kahe kõrvutise suurtähe lubamine sõnades:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
et: L&isa

en: &Modify
et: &Muuda

en: Select Character
et: Sümboli valik

en: Autocorrect
et: Automaatkorrektuur
