ChangecasePlugin - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Change case
et: Muuda tõstu

en: Sentence case
et: Lause tõst

en: lowercase
et: väiketähed

en: UPPER CASE
et: Suurtähed

en: Initial Caps
et: Suured Algustähed

en: tOGGLE cASE
et: tÕSTU lÜLITAMINE

en: Change Case...
et: Muuda tõstu...
