VariablesPlugin - en to et translation catalogue (61 entries)

en: Format:
et: Vorming:

en: Name
et: Nimi

en: Number and name
et: Number ja nimi

en: Number without separator
et: Number eraldajata

en: Number and name without separator
et: Number ja nimi eraldajata

en: Level:
et: Tase:

en: Chapter
et: Peatükk

[ctx: date that can not be changed later]
en: Date (Fixed)
et: Kuupäev (fikseeritud)

en: Locale date format
et: Kohalik kuupäevavorming

en: Short locale date format
et: Lühike kohalik kuupäevavorming

en: Locale date & time format
et: Kohalik kuupäeva- ja ajavorming

en: Short locale date & time format
et: Lühike kohalik kuupäeva- ja ajavorming

en: Day
et: Päev

en: Month
et: Kuu

en: Year
et: Aasta

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Flexible Digits (1-31)
et: Muutuva pikkusega arvud (1-31)

en: 2 Digits (01-31)
et: Kahekohalised arvud (01-31)

en: Abbreviated Name
et: Lühike nimi

en: Long Name
et: Pikk nimi

en: Flexible Digits (1-12)
et: Muutuva pikkusega arvud (1-12)

en: 2 Digits (01-12)
et: Kahekohalised arvud (91-12)

en: Possessive Abbreviated Name
et: Lühike nimi omastavas käändes

en: Possessive Long Name
et: Pikk nimi omastavas käändes

en: 2 Digits (01-99)
et: Kahekohalised arvud (01-99)

en: 4 Digits
et: Neljakohalised arvud

en: Flexible Digits (1-23)
et: Muutuva pikkusega arvud (1-23)

en: 2 Digits (01-23)
et: Kahekohalised arvud (01-23)

en: Flexible Digits (1-59)
et: Muutuva pikkusega arvud (1-59)

en: 2 Digits (01-59)
et: Kahekohalised arvud (01-59)

en: am/pm
et: e.l./p.l.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Date Correction:
et: Kuupäevaparandus:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, correction)
en:  days
et:  päeva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the way the date should be displayed:
et: Vali, kuidas kuupäeva näidata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, custom)
en: Custom format
et: Kohandatud vorming

en: Author Name
et: Autori nimi

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: File Name
et: Failinimi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Page Count
et: Lehekülgede arv

en: Page Number
et: Lehekülje number

en: Custom
et: Kohandatud

en: Name:
et: Nimi:

en: New
et: Uus

en: Delete
et: Kustuta

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Float
et: Murdarv

en: Percentage
et: Protsent

en: Currency
et: Valuuta

en: Date
et: Kuupäev

en: Time
et: Kellaaeg

en: Formula
et: Valem

en: Value:
et: Väärtus:

en: New Variable
et: Uus muutuja

en: Name for new variable:
et: Uue muutuja nimi:

en: Delete variable <b>%1</b>?
et: Kas kustutada muutuja <b>%1</b>?

en: Delete Variable
et: Muutuja kustutamine
