kofficefilters - en to et translation catalogue (150 entries)

en: %1 Export Options
et: %1 ekspordi valikud

en: Page %1
et: Leht %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
et: Leht:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Size in Pixels
et: Suurus pikslites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Image width:
et: Pildi laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Image height:
et: Pildi kõrgus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Size in Units
et: Suurus ühikutes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
et: Lahutus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Unit:
et: Ühik:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Background Color
et: Taustavärv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color
et: Värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOpacity)
en: Opacity
et: Läbipaistmatus

en: Namespace "%1" not found
et: Nimeruumi "%1" ei leitud

en: Could not open the requested file %1
et: Vajaliku faili %1 avamine nurjus

en: Could not read ZIP directory of the requested file %1
et: Vajaliku faili %1 ZIP-kataloogi lugemine nurjus

en: Enter password
et: Parooli sisestamine

en: This document is encrypted, please enter the password to decrypt it:
et: Dokument on krüptitud, palun sisesta lahtikrüptimiseks parool:

en: Incorrect password, please enter the password to decrypt this document:
et: Parool on vale, palun anna dokumendi lahtikrüptimiseks parool:

en: Could not find path for type %1
et: Tüübi %1 asukohta ei leitud

en: %1 (line %2, column %3)
et: %1 (rida %2, veerg %3)

en: %1 (%2, line %3, column %4)
et: %1 (%2, rida %3, veerg %4)

en: Element "%1" not found
et: Elementi "%1" ei leitud

en: Attribute "%1" not found
et: Atribuuti "%1" ei leitud

en: Unexpected value "%1" of attribute "%2"
et: Atribuudi "%2" ootamatu väärtus "%1"

en: Unexpected second occurrence of "%1" element
et: "%1" elemendi ootamatu teistkordne esinemine

en: Expected closing of element "%1"
et: Oodati elemendi "%1" sulgemist

en: None of expected elements found: %1
et: Ühtegi oodatud elementi ei leitud: %1

en: Could not find target for id "%1" in file "%2"
et: Failis "%2" ei leitud ID "%1" sihtmärki

en: Could not find relationships file "%1"
et: Seostefaili "%1" ei leitud

en: Could not find target for relationship "%1" in file "%2"
et: Failis "%2" ei leitud seose "%1" sihtmärki

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2.
    Error message: %3
et: Faili parsimisel ilmnes peadokumendis viga real %1, veerus %2.
    Veateade: %3

en: Entry '%1' not found.
et: Kirjet '%1' ei leitud.

en: Entry '%1' is not a file.
et: Kirje '%1' ei ole fail.

en: Could not open entry "%1" for writing.
et: Kirje "%1" avamine kirjutamiseks nurjus.

en: Could not write block
et: Ploki kirjutamine nurjus

en: <SHEETNAME>
et: <TABELINIMI>

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
et: Soovitatav ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
et: Lokaat ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
et: Muu ( %1 )

en: Cannot find encoding: %1
et: Kodeeringut %1 ei leitud

en: CSV filter cannot open input file - please report.
et: CSV filter ei suuda avada sisendfaili - palun saada vearaport.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
et: Kodeering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
et: Kodeeri&ng:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
et: Rea lõpp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
et: &UNIX-i stiil (soovitatav, ainult reavahetus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
et: &Windows'i stiil (kelgu tagastamine ja reavahetus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
et: &MacOS'i stiil (ainult kelgu tagastamine)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
et: Tabelid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Select sheets to export:
et: Eksporditavad tabelid:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
et: Eraldav joon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, m_sheetDelimiter)
en: ********<SHEETNAME>********
et: ********<TABELINIMI>********

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: <SHEETNAME> gets replaced by the name of the next sheet.
et: <TABELINIMI> asendatakse järgmise tabeli nimega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_delimiterAboveAll)
en: Print delimiter line above every sheet
et: Eraldav joon trükitakse iga tabeli kohal

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
et: Lahtrid

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
et: Eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
et: Koma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
et: Semikoolon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
et: Tabeldusmärk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
et: Tühik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
et: Muu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
et: Jutumärgid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
et: Eksporditakse ainult valik

en: File format is not supported.
et: Failivorming ei ole toetatud.

en: Could not read from file.
et: Faili lugemine nurjus.

en: Export Sheet to HTML
et: Tabeli eksport HTML-i

en: Recommended: UTF-8
et: Soovitatav: UTF-8

en: Locale (%1)
et: Lokaat (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
et: Kodeeri&ng:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mEncodingBox)
en: With this option you can define the encoding of the HTML file. The recommended encoding (UTF8) is selected as default.
et: Siin saab määrata HTML-faili kodeeringu. Vaikimisi on valitud soovitatav kodeering (UTF-8).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Sheet Selection
et: Tabeli valimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAllButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Click here to select all sheets in the list.
et: Klõpsa siia kõigi nimekirja tabelite valimiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
et: V&ali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Desele&ct All
et: Tü&hista kõigi valik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: This option will make the HTML export filter generate a new page for each sheet. If you disable this option, all sheets are written on one page.
et: Selle valimisel genereerib HTML-i ekspordifilter igale tabelile uue lehekülje. Kui see valimata jätta, asetatakse kõik tabelid ühele leheküljele.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: Use &separate files for each table
et: Eraldi &failid igale tabelile

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
et: Stiil

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Select this option to use the default fonts and colors for the HTML page.
et: Selle valimisel kasutatakse HTML-leheküljel vaikefonte ja -värve.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Use &default style
et: &Vaikestiili kasutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Select this option to specify a separate stylesheet for the HTML page. You can select or type on in the field below.
et: Selle valimisel saab määrata HTML-leheküljele spetsiifilise laaditabeli. Selle saab valida või kirjutada allolevale väljale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Use &external stylesheet:
et: Välise laa&ditabeli kasutamine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, mCustomURL)
en: In this field you can enter an URL for your stylesheet. It is possible to point to a stylesheet on disk, or to somewhere on the Internet.
et: Sellele väljale tuleb kirjutada laaditabeli URL. See võib asuda nii kõvakettal kui ka kusagil internetis.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
et: Paigutus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use this option to enable or disable borders around the cells.
et: Siin saab piirete näitamise lahtrite ümber sisse või välja lülitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use &borders
et: &Piirete kasutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPixelsBetweenCells)
en: Use this option to define how many pixels there should be between the cells. This effect is better visible if you check <b>Use borders</b> too.
et: Siin saab määrata, mitu pikslit peab jääma lahtrite vahele. Seda on paremini näha, kui lülitada sisse ka <b>Piirete kasutamine</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Pi&xels between cells:
et: Laht&rite vahe pikslites:

en: Top
et: Ülemine

en: Latex Export Filter Configuration
et: LaTeXi ekspordifiltri seadistused

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
et: Dokument

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
et: Dokumendi stiil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
et: LaTeXi stiil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wordsStyleButton)
en: Words style
et: Wordsi stiil

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
et: Dokumendi tüüp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be able to be compiled alone
et: Dokument on üksikuna kompileeritav

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be generated as a full latex document since all the include will be generated before the \begin{document} and \end{document} commands.
et: Dokument genereeritakse puhta LaTeXi dokumendina, kuna kogu sisu moodustatakse enne käskude \begin{document} ja \end{document} lisamist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
et: Sõltumatu dokument

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Do not generate either the latex header or the document environment
et: Ei moodustata LaTeXi päist ega dokumendi keskkonda

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, embededButton)
en: The document will be generated as a latex document which will have to be included in a main latex document. It will allow you to generate several little files for each chapter of your document.
et: Dokument moodustatakse LaTeXi dokumendina, mis kaasatakse peadokumenti. See võimaldab luua iga peatüki jaoks erineva väiksema faili.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
et: Kaasatav dokument

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
et: Dokumendiklass:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
et: Kvaliteet:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
et: Lõplik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
et: Mustand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
et: Fondi vaikesuurus:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
et: Pildid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Convert the pictures:
et: Pildid teisendatakse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
et: Piltide kataloog:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
et: Keel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
et: Sisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Export information about author:
et: Eksporditakse teave autori kohta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Add a table of content:
et: Lisatakse sisukord:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
et: Märkused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
et: Ei ekspordita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton5)
en: Export notes in margin notes
et: Eksporditakse märkused ääremärkustest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
et: Eksporditakse märkused kommentaaridest

en: Page
et: Leht

en: The file seems to be corrupt. Skipping a table.
et: Tundub, et fail on vigane. Tabel jäetakse vahele.

en: Skipping a table.
et: Tabel jäetakse vahele.

en: This document was created with OpenOffice.org version '%1'. This filter was written for version 1.0. Reading this file could cause strange behavior, crashes or incorrect display of the data. Do you want to continue converting the document?
et: See dokument on loodud OpenOffice.org-i versiooniga '%1'. Käesolev filter on kirjutatud versiooni 1.0 jaoks. Faili avamisel võib esineda programmi tõrkeid, andmete ebakorrektset kuva või muid anomaaliaid. Tahad sa dokumendi konverteerimist jätkata?

en: Unsupported document version
et: Toetuseta dokumendi versioon

en: QPRO filter cannot open input file - please report.
et: QPRO filter ei suuda avada sisendfaili - saada vearaport.

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
et: Parooliga kaitstud failide avamine nurjus.
    Parooli algoritmi ei ole avaldatud

en: Unable to find part for type %1
et: Tüübile %1 ei leitud komponenti

en: Declared number of shared strings too small (%1)
et: Ühiste stringide deklareeritud arv on liiga väike (%1)

en: Declared number of font styles too small (%1)
et: Fondistiilide deklareeritud arv on liiga väike (%1)

en: Declared number of cell formats too small (%1)
et: Lahtri vormingute deklareeritud arv on liiga väike (%1)

en: Declared number of fill styles too small (%1)
et: Täitmise stiilide deklareeritud arv on liiga väike (%1)

en: The data could not be loaded completely because the maximum size of sheet was exceeded.
et: Andmeid ei saa täielikult laadida, sest töölehe maksimumsuurus on juba saavutatud.

en: Expected integer or floating point number
et: Oodati täis- või murdarvu

en: Slide layout "%1" not found
et: Slaidipaigutust "%1" ei leitud

en: Slide %1
et: Slaid %1

en: Words's Plain Text Import Filter
et: Wordsi lihtteksti impordifilter

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
et: Lihtteksti impordidialoog

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
et: Lõigu lõpp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
et: &Nagu on: rea lõpus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
et: &Lause: kui rea lõpp on ka lause lõpp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphEmptyLine)
en: &Empty Line: If the line is empty
et: &Tühi rida: kui rida on tühi

en: End notes
et: Lõpumärkused

en: Even Pages Header
et: Paarisarvuliste lehtede päis

en: Odd Pages Header
et: Paarituarvuliste lehtede päis

en: Even Pages Footer
et: Paarisarvuliste lehtede jalus

en: Odd Pages Footer
et: Paarituarvuliste lehtede jalus

en: First Page Header
et: Esimese lehe päis

en: First Page Footer
et: Esimese lehe jalus

en: Table %1
et: Tabel %1

en: The file cannot be loaded, as it seems not to be an RTF document.
et: Faili ei saa laadida, sest see ei paista olevat RTF-dokument.

en: Words's RTF Import Filter
et: Wordsi RTF-i impordifilter

en: The file cannot be loaded.
et: Faili ei saa laadida.
