kpresenter - en to et translation catalogue (406 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
et: L&isamine

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
et: V&ormindus

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
et: &Slaid

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
et: Slai&diseanss

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add custom slide show
et: Lisa kohandatud slaidiseanss

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape animation
et: Loo kujundi animatsioon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation trigger event
et: Muuda animatsiooni käivitamise sündmust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove shape animation
et: Eemalda kujundi animatsioon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete custom slide show
et: Kustuta kohandatud slaidiseanss

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
et[0]: Kustuta slaid
et[1]: Kustuta slaidid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation delay/duration
et: Muuda animatsiooni viivitust/kestust

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit custom slide show
et: Muuda kohandatud slaidiseanssi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Slide Effect
et: Loo slaidiefekt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Effect
et: Muuda slaidiefekti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Slide Effect
et: Kustuta slaidiefekt

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Transition
et: Slaidiülemineku muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename custom slide show
et: Kohandatud slaidiseansi nime muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder animations
et: Animatsioonide järjestuse muutmine

en: Presentation Tool
et: Esitluste tööriist

en: Copyright 1998-%1, The Stage Team
et: Autoriõigus 1998-%1: Stage'i meeskond

en: Former maintainer
et: Endine hooldaja

en: Original author
et: Algne autor

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Slide %1
et: Slaid %1

en: End of presentation. Click to exit.
et: Esitluse lõpp. Klõpsa väljumiseks.

en: Layout
et: Paigutus

en: Can not find needed text component, Calligra Stage will quit now.
et: Vajalikku tekstikomponenti ei leitud. Calligra Stage lõpetab nüüd töö.

en: Can not find needed picture component, Calligra Stage will quit now.
et: Vajalikku pildikomponenti ei leitud. Calligra Stage lõpetab nüüd töö.

en: Installation Error
et: Paigaldusviga

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Pictures
et: Piltide lisamine

en: Placeholder shape
et: Kohatäitja kujund

en: Double click to add a title
et: Topeltklõps pealkirja lisamiseks

en: Double click to add an outline
et: Topeltklõps kontuuri lisamiseks

en: Double click to add a text
et: Topeltklõps teksti lisamiseks

en: Double click to add notes
et: Topeltklõps märkuste lisamiseks

en: Double click to add a picture
et: Topeltklõps pildi lisamiseks

en: Double click to add a chart
et: Topeltklõps diagrammi lisamiseks

en: Double click to add an object
et: Topeltklõps objekti lisamiseks

en: Pen Color
et: Pliiatsi värv

en: Pen Size
et: Pliiatsi suurus

en: Black
et: Must

en: White
et: Valge

en: Green
et: Roheline

en: Red
et: Punane

en: Blue
et: Sinine

en: Yellow
et: Kollane

en: Next Slide
et: Järgmine slaid

en: Speaker Notes
et: Esineja märkused

en: Current Slide %1 of %2
et: Aktiivne slaid %1 / %2

en: End of Slide Show
et: Slaidiseansi lõpp

en: start on mouse click
et: käivitamine hiireklõpsuga

en: start after previous animation
et: käivitamine pärast eelmist animatsiooni

en: start with previous animation
et: käivitamine koos eelmise animatsiooniga

en: Start after %1 seconds. Duration of %2 seconds.
et: Käivitamine %1 sekundi pärast. Kestus %2 sekundit.

en: Animation
et: Animatsioon

en: Shape
et: Kujund

en: &Move Here
et: &Liiguta siia

en: &Copy Here
et: &Kopeeri siia

en: C&ancel
et: &Loobu

en: Normal
et: Tavaline

en: Show Master Slides
et: Näita juhtslaide

en: Import Slideshow...
et: Impordi slaidiseanss...

en: Insert Slide
et: Lisa slaid

en: Insert a new slide after the current one
et: Uue slaidi lisamine aktiivse järele

en: Copy Slide
et: Kopeeri slaid

en: Copy the current slide
et: Aktiivne slaidi kopeerimine

en: Delete Slide
et: Kustuta slaid

en: Delete the current slide
et: Aktiivse slaidi kustutamine

en: Master Slide...
et: Juhtslaid...

en: Previous Slide
et: Eelmine slaid

en: Go to previous slide
et: Liikumine eelmisele slaidile

en: Go to next slide
et: Liikumine järgmisele slaidile

en: First Slide
et: Esimene slaid

en: Go to first slide
et: Liikumine esimesele slaidile

en: Last Slide
et: Viimane slaid

en: Go to last slide
et: Liikumine viimasele slaidile

en: Configure Stage...
et: Seadista slaidiseanssi...

en: Export as HTML...
et: Ekspordi HTML-ina...

en: Insert Pictures as Slides...
et: Lisa pilte slaidina...

en: Create Appear Animation
et: Loo ilmumisanimatsioon

en: Edit Custom Slide Shows...
et: Muuda kohandatud slaidiseansse...

en: Start Presentation
et: Käivita esitlus

en: From Current Slide
et: Alates aktiivsest slaidist

en: From First Slide
et: Alates esimesest slaidist

en: Stop presentation
et: Peata esitlus

en: Show Status Bar
et: Olekuriba näitamine

en: Hide Status Bar
et: Olekuriba peitmine

en: Shows or hides the status bar
et: Olekuriba näitamine või peitmine

en: Configure Slide Show...
et: Seadista slaidiseanssi...

en: Configure Presenter View...
et: Seadista esitlusvaadet...

en: Draw on the presentation...
et: Joonista esitlusele...

en: Highlight the presentation...
et: Tõsta esitlus esile...

en: Blackscreen on the presentation...
et: Esitluse muutmine mustaks...

en: Notes
et: Märkused

en: Slides Sorter
et: Slaidide sortija

en: Slide Show:
et: Slaidiseanss:

en: Add a new custom slide show
et: Lisa uus kohandatud slaidiseanss

en: Delete current custom slide show
et: Kustuta aktiivne kohandatud slaidiseanss

en: Add slides to current custom slide show
et: Slaidide lisamine aktiivsele kohandatud slaidiseansile

en: Remove slides from current custom slide show
et: Slaidide eemaldamine aktiivsest kohandatud slaidiseansist

en: Duplicate Slide
et: Klooni slaid

en: Start Slideshow
et: Alusta slaidiseanssi

en: Add a new slide
et: Lisa uus slaid

en: Delete selected slides
et: Kustuta valitud slaidid

en: Rename
et: Muuda nime

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Slide Show %1
et: Slaidiseanss %1

en: All slides
et: Kõik slaidid

en: Error
et: Viga

en: There cannot be two slideshows with the same name.
et: Kaks slaidiseanssi ei saa olla ühe nimega

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Layout
et: Määra paigutus

en: Automatic animation preview
et: Automaatne animatsiooni eelvaatlus

en: Preview animation
et: Animatsiooni eelvaatlus

en: Slide Transitions
et: Slaidiüleminekud

en: Shape Click Actions
et: Kujundi klõpsamistoimingud

en: Shape Animations
et: Kujundi animatsioonid

en: Manage animation delay and duration:
et: Animatsiooni viivituse ja kestuse haldamine:

en: Start:
et: Algus:

en: on mouse click
et: hiireklõpsuga

en: after previous animation
et: pärast eelmist animatsiooni

en: with previous animation
et: koos eelmise animatsiooniga

en: Delay:
et: Viivitus:

en: Duration:
et: Kestus:

en: Preview Shape Animation
et: Kujundi animatsiooni eelvaatlus

en: No Effect
et: Efekt puudub

en:  sec
et:  sek

en: Manual
et: Käsitsi

en: Automatic
et: Automaatne

en: Slide Transition:
et: Slaidiüleminek:

en: Apply To All Slides
et: Rakenda kõigile slaididele

[ctx: (qtundo-format)]
en: Apply Slide Effect to all Slides
et: Rakenda slaidiefekte kõigile slaididele

en: Entrance
et: Sisenemine

en: Exit
et: Väljumine

en: Emphasis
et: Rõhutus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Motion path
et: Liikumise teekond

en: Ole Action
et: Ole toiming

en: Media Call
et: Meedia väljakutse

en: Edit animation
et: Muuda animatsiooni

en: Add new animation
et: Lias uus animatsioon

en: Remove animation
et: Eemalda animatsioon

en: Order:
et: Järjestus:

en: Move animation up
et: Liiguta animatsioon üles

en: Move animation down
et: Liiguta animatsioon alla

en: Add a new animation
et: Lias uus animatsioon

en: Delete current animation
et: Kustuta aktiivne animatsioon

en: seconds
et: sekundit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
et: Kärbi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
et: La&ius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: Will keep the width of the crop constant
et: Kärpimiskonstandi laiuse säilitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
et: Kõr&gus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: Will keep the height of the crop constant
et: Kärpimiskonstandi kõrguse säilitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
et: P&roportsioon:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: Will keep the ratio constant
et: Proportsiooni säilitamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
et: Kiht

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
et: Pilt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
et: Kär&bi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit Shape
et: Muuda kujundit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
et: Mitu monitori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
et: Esitluse monitor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
et: Esitlusvaate lubamine

en: Monitor %1 (primary)
et: Monitor %1 (esmane)

en: Configure Presenter View
et: Esitlusvaate seadistamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
et: Slaidiseansi seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
et: Slaidid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
et: Esitluse slaidid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editSlidesButton)
en: Edit Custom Slide Shows ...
et: Muuda kohandatud slaidiseansse...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrHtmlExport)
en: HTML Export
et: HTML eksport

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_slideslist)
en: Tick the slide should be exported :
et: Eksporditavad slaidid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_selectAll)
en: Select all
et: Vali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_css)
en: Select template (.css) :
et: Mall (.css):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_deselectAll)
en: Deselect all
et: Tühista kõigi valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlable_top)
en: Title
et: Pealkiri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_preview)
en: Output preview
et: Väljundi eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushbuttonBrowseTemplate)
en: Browse
et: Sirvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: Author
et: Autor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_Favorite)
en: Delete Favorite
et: Kustuta lemmik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_browser)
en: Open in browser
et: Avamine brauseris

en: Html Export
et: HTML eksport

en: Export
et: Ekspordi

en: There is already a favorite file with this name
et: Selle nimega lemmikfail on juba olemas

en: Incorrect file, .zip only or corrupted zip
et: Ebakorrektne fail, kas ainult .zip või vigane zip

en: Zip file need to contain style.css
et: Zip-failis peab leiduma style.css

en: Delete Template
et: Kustuta mall

en: You may not remove the templates provided with the application
et: Rakenduse pakutavaid malle ei saa eemaldada.

en: Add Template
et: Lisa mall

en: Are you sure you want to remove "%1"?
et: Kas tõesti eemaldada "%1"?

en: Confirm remove
et: Eemaldamise kinnitus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change sound action
et: Muuda helitoimingut

en: No sound
et: Heli puudub

en: Import...
et: Impordi...

en: Bar
et: Latt

en: From Left
et: Vasakult

en: From Top
et: Ülevalt

en: From Right
et: Paremalt

en: From Bottom
et: Alt

en: Unknown subtype
et: Tundmatu alamtüüp

en: Clock
et: Kell

en: From Twelve Clockwise
et: Kella kaheteistkümnest päripäeva

en: From Three Clockwise
et: Kella kolmest päripäeva

en: From Six Clockwise
et: Kella kuuest päripäeva

en: From Nine Clockwise
et: Kella üheksast päripäeva

en: From Twelve Counterclockwise
et: Kella kaheteistkümnest vastupäeva

en: From Three Counterclockwise
et: Kella kolmest vastupäeva

en: From Six Counterclockwise
et: Kella kuuest vastupäeva

en: From Nine Counterclockwise
et: Kella üheksast vastupäeva

en: Double Fan
et: Topeltlehvik

en: Fan Out Vertical
et: Püstiselt välja

en: Fan Out Horizontal
et: Rõhtsalt välja

en: Fan In Vertical
et: Püstiselt sisse

en: Fan In Horizontal
et: Rõhtsalt sisse

en: Fan In Vertical Reverse
et: Püstiselt sisse tagurpidi

en: Fan In Horizontal Reverse
et: Rõhtsalt sisse tagurpidi

en: Double Sweep
et: Topeltpühkimine

en: Parallel Vertical
et: Paralleelselt püstiselt

en: Parallel Diagonal
et: Paralleelselt diagonaalselt

en: Opposite Vertical
et: Vastassuunas püstiselt

en: Opposite Horizontal
et: Vastassuunas rõhtsalt

en: Parallel Diagonal Top Left
et: Paralleelselt diagonaalselt ülalt vasakult

en: Parallel Diagonal Bottom Left
et: Paralleelselt diagonaalselt alt vasakult

en: Parallel Vertical Reverse
et: Paralleelselt püstiselt tagurpidi

en: Parallel Diagonal Reverse
et: Paralleelselt diagonaalselt tagurpidi

en: Opposite Vertical Reverse
et: Vastassuunas püstiselt tagurpidi

en: Opposite Horizontal Reverse
et: Vastassuunas rõhtsalt tagurpidi

en: Parallel Diagonal Top Left Reverse
et: Paralleelselt diagonaalselt ülalt vasakult tagurpidi

en: Parallel Diagonal Bottom Left Reverse
et: Paralleelselt diagonaalselt alt vasakult tagurpidi

en: Fan
et: Lehvik

en: Center Right
et: Keskelt paremalt

en: Center Top
et: Keskelt ülalt

en: Center Left
et: Keskelt vasakult

en: Center Bottom
et: Keskelt alt

en: Fan Out Top
et: Ülalt välja

en: Fan Out Right
et: Paremalt välja

en: Fan Out Bottom
et: Alt välja

en: Fan Out Left
et: Vasakult välja

en: Fan In Top
et: Ülalt sisse

en: Fan In Right
et: Paremalt sisse

en: Fan In Bottom
et: Alt sisse

en: Fan In Left
et: Vasakult sisse

en: Pin Wheel
et: Tulirattasiire

en: Two Blades Vertical Clockwise
et: Kaks laba püstiselt päripäeva

en: Two Blades Horizontal Clockwise
et: Kaks laba rõhtsalt päripäeva

en: Four Blades Horizontal Clockwise
et: Neli laba rõhtsalt päripäeva

en: Two Blades Vertical Counterclockwise
et: Kaks laba püstiselt vastupäeva

en: Two Blades Horizontal Counterclockwise
et: Kaks laba rõhtsalt vastupäeva

en: Four Blades Horizontal Counterclockwise
et: Neli laba rõhtsalt vastupäeva

en: Saloon Door
et: Kõrtsiuks

en: To Top
et: Üles

en: To Left
et: Vasakule

en: To Bottom
et: Alla

en: To Right
et: Paremale

en: Single Sweep
et: Üks pühkimine

en: Clockwise Top
et: Päripäeva ülalt

en: Clockwise Right
et: Päripäeva paremalt

en: Clockwise Bottom
et: Päripäeva alt

en: Clockwise Left
et: Päripäeva vasakult

en: Clockwise Top Left
et: Päripäeva ülalt vasakult

en: Counterclockwise Bottom Left
et: Vastupäeva alt vasakult

en: Clockwise Bottom Right
et: Vastupäeva alt paremalt

en: Counterclockwise Top Right
et: Vastupäeva ülalt paremalt

en: Counterclockwise Top
et: Vastupäeva ülalt

en: Counterclockwise Right
et: Vastupäeva paremalt

en: Counterclockwise Bottom
et: Vastupäeva alt

en: Counterclockwise Left
et: Vastupäeva vasakult

en: Counterclockwise Top Left
et: Vastupäeva ülalt vasakult

en: Clockwise Bottom Left
et: Vastupäeva alt vasakult

en: Counterclockwise Bottom Right
et: Vastupäeva alt paremalt

en: Clockwise Top Right
et: Päripäeva ülalt paremalt

en: Windshield
et: Kojamees

en: Right
et: Paremal

en: Up
et: Üles

en: Vertical
et: Püstiselt

en: Horizontal
et: Rõhtsalt

en: Right Reverse
et: Paremale tagurpidi

en: Up Reverse
et: Üles tagurpidi

en: Vertical Reverse
et: Püstiselt tagurpidi

en: Horizontal Reverse
et: Rõhtsalt tagurpidi

en: Barn Door
et: Talliuks

en: Diagonal Bottom Left
et: Diagonaalselt alt vasakult

en: Diagonal Bottom Left Reverse
et: Diagonaalselt alt vasakult vastupidi

en: Diagonal Top Left
et: Diagonaalselt ülalt vasakult

en: Diagonal Top Left Reverse
et: Diagonaalselt ülalt vasakult vastupidi

en: Barn Vee
et: V-siire

en: Barn Zig Zag
et: Talliukse siksak

en: Vertical Reversed
et: Püstiselt tagurpidi

en: Horizontal Reversed
et: Rõhtsalt tagurpidi

en: Box
et: Kast

en: From Top Left
et: Ülalt vasakult

en: From Top Right
et: Ülalt paremalt

en: From Bottom Left
et: Alt vasakult

en: From Bottom Right
et: Alt paremalt

en: Diagonal
et: Diagonaal

en: Four Box
et: Neli kasti

en: Corners In
et: Nurkadest sisse

en: Corners In Reverse
et: Nurkadest sisse vastupidi

en: Corners Out
et: Nurkadest välja

en: Corners Out Reverse
et: Nurkadest välja vastupidi

en: Misc Diagonal
et: Muud diagonaalsed

en: Double Barn Door
et: Topelttalliuks

en: Double Diamond
et: Topeltromb

en: Vee
et: V

en: Zig Zag
et: Siksak

en: Fade
et: Hajumine

en: Crossfade
et: Siire

en: Fade over Color
et: Värviline hajumine

en: ArrowHead
et: Nooleotsasiire

en: Down
et: Alla

en: Down Reverse
et: Alla tagurpidi

en: Left
et: Vasakul

en: Left Reverse
et: Vasakul tagurpidi

en: Ellipse
et: Ellips

en: Circle
et: Ring

en: Circle Reverse
et: Ring tagurpidi

en: Eye
et: Silm

en: Hexagon
et: Kuusnurk

en: Iris
et: Iiris

en: Rectangular
et: Ristkülik

en: Rectangular Reverse
et: Ristkülik tagurpidi

en: Diamond
et: Romb

en: Diamond Reverse
et: Romb tagurpidi

en: Misc
et: Muu

en: Heart
et: Süda

en: Heart Reverse
et: Süda tagurpidi

en: Keyhole
et: Võtmeauk

en: Keyhole Reverse
et: Võtmeauk tagurpidi

en: Pentagon
et: Viisnurk

en: RoundRect
et: Ümarnurkadega ristkülik

en: Star
et: Täht

en: Four Point Star
et: Neljaharuline täht

en: Four Point Star Reverse
et: Neljaharuline täht tagurpidi

en: Five Point Star
et: Viieharuline täht

en: Five Point Star Reverse
et: Viieharuline täht tagurpidi

en: Six Point Star
et: Kuueharuline täht

en: Six Point Star Reverse
et: Kuueharuline täht tagurpidi

en: Triangle
et: Kolmnurk

en: Box Snakes
et: Kastussid

en: Two Box Top In
et: Kaks kasti ülalt sisse

en: Two Box Bottom In
et: Kaks kasti alt sisse

en: Two Box Left In
et: Kaks kasti vasakult sisse

en: Two Box Right In
et: Kaks kasti paremalt sisse

en: Four Box Vertical In
et: Neli kasti püstiselt sisse

en: Four Box Horizontal In
et: Neli kasti rõhtsalt sisse

en: Two Box Top Out
et: Kaks kasti ülalt välja

en: Two Box Bottom Out
et: Kaks kasti alt välja

en: Two Box Left Out
et: Kaks kasti vasakult välja

en: Two Box Right Out
et: Kaks kasti paremalt välja

en: Four Box Vertical Out
et: Neli kasti püstiselt välja

en: Four Box Horizontal Out
et: Neli kasti rõhtsalt välja

en: Parallel Snakes
et: Paralleelsed ussid

en: Vertical Top Same In
et: Püstiselt ülalt samas suunas sisse

en: Vertical Top Same Out
et: Püstiselt ülalt samas suunas välja

en: Vertical Bottom Same In
et: Püstiselt alt samas suunas sisse

en: Vertical Bottom Same Out
et: Püstiselt alt samas suunas välja

en: Vertical Top Left Opposite In
et: Püstiselt ülalt vasakult vastassuunas sisse

en: Vertical Top Left Opposite Out
et: Püstiselt ülalt vasakult vastassuunas välja

en: Vertical Bottom Left Opposite In
et: Püstiselt alt vasakult vastassuunas sisse

en: Vertical Bottom Left Opposite Out
et: Püstiselt alt vasakult vastassuunas välja

en: Horizontal Left Same In
et: Rõhtsalt vasakult samas suunas sisse

en: Horizontal Left Same Out
et: Rõhtsalt vasakult samas suunas välja

en: Horizontal Right Same In
et: Rõhtsalt paremalt samas suunas sisse

en: Horizontal Right Same Out
et: Rõhtsalt paremalt samas suunas välja

en: Horizontal Top Left Opposite In
et: Rõhtsalt ülalt vasakult vastassuunas sisse

en: Horizontal Top Left Opposite Out
et: Rõhtsalt ülalt vasakult vastassuunas välja

en: Horizontal Top Right Opposite In
et: Rõhtsalt ülalt paremalt vastassuunas sisse

en: Horizontal Top Right Opposite Out
et: Rõhtsalt ülalt paremalt vastassuunas välja

en: Diagonal Bottom Left Opposite In
et: Diagonaalselt alt vasakult vastassuunas sisse

en: Diagonal Bottom Left Opposite Out
et: Diagonaalselt alt vasakult vastassuunas välja

en: Diagonal Top Left Opposite In
et: Diagonaalselt ülalt vasakult vastassuunas sisse

en: Diagonal Top Left Opposite Out
et: Diagonaalselt ülalt vasakult vastassuunas välja

en: Snake
et: Uss

en: Spiral
et: Spiraal

en: Clockwise Top Left In
et: Päripäeva ülalt vasakult sisse

en: Clockwise Top Left Out
et: Päripäeva ülalt vasakult välja

en: Clockwise Top Right In
et: Päripäeva ülalt paremalt sisse

en: Clockwise Top Right Out
et: Päripäeva ülalt paremalt välja

en: Clockwise Bottom Left In
et: Päripäeva alt vasakult sisse

en: Clockwise Bottom Left Out
et: Päripäeva alt vasakult välja

en: Clockwise Bottom Right In
et: Päripäeva alt paremalt sisse

en: Clockwise Bottom Right Out
et: Päripäeva alt paremalt välja

en: Counterclockwise Top Left In
et: Vastupäeva ülalt vasakult sisse

en: Counterclockwise Top Left Out
et: Vastupäeva ülalt vasakult välja

en: Counterclockwise Top Right In
et: Vastupäeva ülalt paremalt sisse

en: Counterclockwise Top Right Out
et: Vastupäeva ülalt paremalt välja

en: Counterclockwise Bottom Left In
et: Vastupäeva alt vasakult sisse

en: Counterclockwise Bottom Left Out
et: Vastupäeva alt vasakult välja

en: Counterclockwise Bottom Right In
et: Vastupäeva alt paremalt sisse

en: Counterclockwise Bottom Right Out
et: Vastupäeva alt paremalt välja

en: Waterfall
et: Kosesiire

en: Top Left Vertical
et: Ülalt vasakult püstiselt

en: Top Left Horizontal
et: Ülalt vasakult rõhtsalt

en: Top Right Vertical
et: Ülalt paremalt püstiselt

en: Top Right Horizontal
et: Ülalt paremalt rõhtsalt

en: Bottom Left Vertical
et: Alt vasakult püstiselt

en: Bottom Left Horizontal
et: Alt vasakult rõhtsalt

en: Bottom Right Vertical
et: Alt paremalt püstiselt

en: Bottom Right Horizontal
et: Alt paremalt rõhtsalt

en: Slide
et: Liuglemine

en: Space Rotation
et: Ruumiline pööramine

en: Swap effect
et: Leheküljevahetuse efekt

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus
