kword - en to et translation catalogue (278 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
et: &Näitamisviis

note: i18n: ectx: Menu (semantic)
en: Semantics
et: Semantika

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: S&tyles
et: St&iilid

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
et: Õigekirja kontroll

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
et: Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
et: Õigekirja kontrolli tulemus

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
et: Muutuja muutmine

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Style
et: Määra lehekülje stiil

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Page Style
et: Lisa lehekülje stiil

[ctx: (qtundo-format)]
en: Page Properties
et: Lehekülje omadused

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
et: Loo kujund

en: Baseline
et: Kontrolljoon

en: Character
et: Märk

en: Row
et: Rida

en: Page (entire) area
et: Lehekülje (kogu) ala

en: Page text area
et: Lehekülje tekstiala

en: Paragraph area
et: Lõiguala

en: Paragraph text area
et: Lõigu tekstiala

en: Left page border
et: Lehekülje vasakpiire

en: Right page border
et: Lehekülje parempiire

en: Right paragraph border
et: Lõigu parempiire

en: Left paragraph border
et: Lõigu vasakpiire

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shape relation to text is:
et: Kujundi ja teksti suhe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: Inline with text (behaves as a character)
et: Sisene tekstiga (käitub nagu täht)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: Floating, but anchored to a character position
et: Hõljuv, aga ankurdatud märgi asukohta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Floating, but anchored to a paragraph
et: Hõljuv, aga ankurdatud lõigule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: Floating free (not anchored to text)
et: Vabalt hõljuv (pole teksti ankurdatud)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVert)
en: Vertical Positioning
et: Vertikaalne asetus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rTop)
en: Top align with:
et: Ülajoondus vastavalt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVCenter) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHCenter)
en: Center align with:
et: Keskjoondus vastavalt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rBottom)
en: Bottom align with:
et: Alajoondus vastavalt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHOffset)
en: Offset
et: Distants

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lHOffset)
en: from:
et: asukohast:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHoriz)
en: Horizontal Positioning
et: Horisontaalne asetus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rLeft)
en: Left align with:
et: Vasakjoondus vastavalt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rRight)
en: Right align with:
et: Paremjoondus vastavalt:

en: Configure
et: Seadistamine

en: Misc
et: Muu

en: Grid
et: Alusvõrk

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
et: Dokument

en: Document Settings
et: Dokumendi seadistused

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
et: Autor

en: Author
et: Autor

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
et: Loo uus järjehoidja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
et: Järjehoidjate abil saab liikuda dokumendi osade vahel.
    Palun anna järjehoidjale nimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
et: Veerud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spacingLabel)
en: Column spacing:
et: Veergude vahe:

en: frameset
et: raamigrupp

en: No framesets in document
et: Dokumendis pole raamigruppe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
et: Raamigrupi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Create a new frameset:
et: Uue raamigrupi loomine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, existingRadio)
en: Select existing frameset to connect to:
et: Olemasolev raamigrupp, millega raam ühendatakse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
et: Raamigrupi nimi

en: Smart Positioning
et: Nutikas paigutus

en: Text Run Around
et: Teksti mähkimine

en: Connect Text Frames
et: Tekstiraamide ühendamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape Properties
et: Muuda kujundi omadusi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAnchor)
en: Anchor to...
et: Ankurdamine...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
et: Le&heküljele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Para&graph
et: Lõi&gule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: &To Character
et: Mä&rgile

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: &As Character
et: &Märgina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
et: Rõhtjoondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignLeft)
en: &Left
et: &Vasakule

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignCenter)
en: &Center
et: &Keskele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignRight)
en: &Right
et: &Paremale

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
et: Püstjoondus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignTop)
en: &Top
et: Üle&s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignMiddle)
en: &Middle
et: K&eskele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignBottom)
en: &Bottom
et: &Alla

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpWrap)
en: Text Wrap-around
et: Teksti mähkimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, runThrough)
en: Run through this shape
et: Jookseb läbi selle kujundi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRunaround)
en: Skip below this shape
et: Liigub selle kujundi alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left)
en: Run on left side of this shape
et: Jookseb vasakul pool seda kujundit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right)
en: Run on right side of this shape
et: Jookseb paremal pool seda kujundit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, longest)
en: Run on longest side of this shape
et: Jookseb piki selle kujundi pikimat külge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, both)
en: Run on both sides of this shape
et: Jookseb mööda selle kujundi mõlemat külge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, enough)
en: Run on sides that are wider than:
et: Jookseb mööda külgi, mis on laiemad kui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Distance Between Shape and Text:
et: Vahemaa kujundi ja teksti vahel:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
et: Veerud

en: Style
et: Stiil

en: Clone
et: Klooni

en: Delete
et: Kustuta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Page Style
et: Muuda lehekülje stiili

en: Add a new page style with the name:
et: Uue leheküljestiili lisamine nimega:

en: Clone Page Style
et: Klooni lehekülje stiil

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Text elsewhere will:
et: Tekst mujal:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: The shape affects the text by its:
et: Kujund mõjutab teksti järgmise elemendiga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, box)
en: Bounding box
et: Ümbritsev kast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, outside)
en: Contour
et: Kontuur

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Shape and text is separated:
et: Kujundit ja teksti eraldab:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left by:
et: Vasakult:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Above by:
et: Ülalt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Below by:
et: Alt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Right by:
et: Paremalt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
et: &Muuda nime...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
et: &Kustuta

en: Rename Bookmark
et: Nimeta järjehoidja ümber

en: Please provide a new name for the bookmark
et: Palun anna järjehoidja uus nimi

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
et: Järjehoidja nimega "%1" on juba olemas.

en: Select Bookmark
et: Järjehoidja valik

en: Geometry
et: Geomeetria

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
et: Lehekülje suurus ja veerised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
et: Loo

en: Debug
et: Silumine

en: Navigation
et: Liikumine

en: Page #
et: Lehekülg #

en: Section
et: Sektsioon

en: Statistics
et: Statistika

en: Words:
et: Sõnu:

en: Sentences:
et: Lauseid:

en: Syllables:
et: Silpe:

en: Characters (spaces):
et: Sümboleid (koos tühikutega):

en: Characters (no spaces):
et: Sümboleid (ilma tühikuteta):

en: Lines:
et: Ridu:

en: Readability:
et: Loetavus:

en: Flesch reading ease
et: Fleschi loetavus

en: East asian characters:
et: Ida-Aasia märke:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_words)
en: Words
et: Sõnad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
et: Laused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_syllables)
en: Syllables
et: Silbid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
et: Read

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charspace)
en: Characters With Spaces
et: Sümbolid koos tühikutega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charnospace)
en: Characters without spaces
et: Sümbolid ilma tühikuteta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_east)
en: East Asian characters
et: Ida-Aasia märgid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_flesch)
en: Flesch Reading Ease
et: Fleschi loetavus

[ctx: Style name]
en: Head 1
et: Pealkiri 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
et: Pealkiri 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
et: Pealkiri 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
et: Nummerdatud nimekiri

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
et: Tähestikuline nimekiri

[ctx: Style name]
en: Bullet List
et: Täppidega nimekiri

[ctx: Style name]
en: Contents Title
et: Sisukorra pealkiri

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
et: Sisukord 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
et: Sisukord 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
et: Sisukord 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
et: Dokumendi pealkiri

[ctx: Style name]
en: Header
et: Päis

[ctx: Style name]
en: Footer
et: Jalus

[ctx: Style name]
en: Plain
et: Tavaline

[ctx: Style name]
en: Borders 1
et: Piirded 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
et: Piirded 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
et: Piirded 3

[ctx: Style name]
en: Row
et: Rida

[ctx: Style name]
en: Column
et: Veerg

[ctx: Style name]
en: Light Gray
et: Helehall

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
et: Tumehall

[ctx: Style name]
en: Black
et: Must

[ctx: Style name]
en: Light Blue
et: Helesinine

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
et: Tumesinine

[ctx: Style name]
en: Red
et: Punane

[ctx: Style name]
en: Yellow
et: Kollane

[ctx: Style name]
en: Colorful
et: Värviline

[ctx: Style name]
en: Bluish
et: Sinakas

[ctx: Style name]
en: Simple 1
et: Lihtne 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
et: Lihtne 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
et: Lihtne 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
et: Päis 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
et: Päis 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
et: Päis 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
et: Päis 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
et: Veerg 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
et: Veerg 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
et: Võrk 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
et: Võrk 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
et: Võrk 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
et: Hall päis

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
et: Sinine päis

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
et: Tavaline sinine

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
et: Tavaline hall

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
et: Sinine üla- ja alaosa

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
et: Hall üla- ja alaosa

en: Word processor
et: Tekstitöötlusrakendus

en: Copyright 1998-%1, The Words Team
et: Autoriõigus 1998-%1: Wordsi meeskond

en: Co maintainer
et: Kaashooldaja

en: Everything
et: Kõik

en: Formatting stuff
et: Vormindamisega seonduv

en: Layout and Painting
et: Kujundus ja joonistamine

en: Statistics docker
et: Statistikadokk

en: Foot and endnotes
et: All- ja lõpumärkused

en: Bibliography
et: Bibliograafia

en: Style Manager
et: Stiilihaldur

en: ODF Support
et: ODF-i toetus

en: Fatcow Web Hosting
et: Fatcow veebimajutus

en: Page break icon
et: Lehekülje katkestuse ikoon

en: Copy
et: Kopeeri

en: Document Title
et: Dokumendi pealkiri

en: Head 1
et: Pealkiri 1

en: Head 2
et: Pealkiri 2

en: Head 3
et: Pealkiri 3

en: Bullet List
et: Täppidega nimekiri

en: Tools
et: Tööriistad

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
et: Vigane OASIS OpenDocument dokument. Silti office:body ei leitud.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
et: Vigane OASIS OpenDocument dokument. Silti office:body ei leitud.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
et: See ei ole tekstitöötlusdokument, vaid %1. Palun ava see sobiva rakendusega.

en: Can not find needed text component, Words will quit now
et: Vajalikku tekstikomponenti ei leitud. Words lõpetab nüüd töö

en: Installation Error
et: Paigaldusviga

en: Modified
et: Muudetud

en: Saved
et: Salvestatud

en: Page %1 of %2
et: Lehekülg %1/%2

en: Page %1-%2 of %3
et: Lehekülg %1-%2/%3

en: Line %1
et: Rida %1

en: Page Number
et: Leheküljenumber

en: Line Number
et: Reanumber

en: Page Style
et: Lehekülje stiil

en: Page Size
et: Lehekülje suurus

en: Saved/Modified
et: Salvestatud/muudetud

en: Mouse Cursor X:Y
et: Hiirekursor X:Y

en: Zoom Controller
et: Suurenduse kontroller

en: Exit Fullscreen Mode
et: Välju täisekraanirežiimist

en: Shape Properties...
et: Kujundi omadused...

en: Change how the shape behave
et: Kujundite käitumise muutmine

en: Create Template From Document...
et: Loo dokumendi põhjal mall...

en: Save this document and use it later as a template
et: Dokumendi salvestamine ja selle kasutamine edaspidi mallina

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
et: Dokumendi võib salvestada mallina.<br><br>Loodud malli saab hiljem kasutada uue dokumendi alusmaterjalina.

en: Show Formatting Characters
et: Vormindussümbolite näitamine

en: Toggle the display of non-printing characters
et: Mittetrükitavate sümbolite näitamise lülitamine

en: Toggle the display of non-printing characters.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you tabs, spaces, carriage returns and other non-printing characters.
et: Mittetrükitavate sümbolite näitamise lülitamine.<br/><br/> See valik võimaldab näha tabeldusmärke, tühikuid, reavahetusi ja teisi mittetrükitavaid sümboleid.

en: Show Field Shadings
et: Toonitud väljade näitamine

en: Toggle the shaded background of fields
et: Väljade toonitud tausta lülitamine

en: Toggle the visualization of fields (variables etc.) by drawing their background in a contrasting color.
et: Väljade (muutujad jms) visualiseerimise ehk nende tausta kontrastses värvis kuvamise lülitamine.

en: Show Text Shape Borders
et: Tekstikujundi piirete näitamine

en: Turns the border display on and off
et: Piirde näitamise sisse- ja väljalülitamine

en: Turns the border display on and off.<br/><br/>The borders are never printed. This option is useful to see how the document will appear on the printed page.
et: Lülitab piirde näitamist sisse ja välja. <br/><br/>Piiret ei trükita kunagi. See valik võimaldab vaadata, kuidas näeb dokument välja trükitud kujul.

en: Show Table Borders
et: Tabelipiirete näitamine

en: Toggle the display of table borders
et: Tabelipiirete näitamise lülitamine

en: Toggle the display of table borders.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you any invisible table borders with a thin gray line.
et: Tabelipiirete näitamise lülitamine.<br/><br/> Sisselülitamisel näitab Words tabeli muidu nähtamatuid piirdeid õhukese halli joonega.

en: Show Section Bounds
et: Sektsioonipiirete näitamine

en: Toggle the display of section bounds
et: Sektsioonipiirete näitamise lülitamine

en: Toggle the display of section bounds.<br/><br/>When this is enabled, any section bounds will be indicated with a thin gray horizontal brackets.
et: Sektsioonipiirete näitamise lülitamine.<br/><br/> Sisselülitamisel näitab Words sektsioonide piirdeid peente hallide rõhtsulgudega.

en: Show Rulers
et: Joonlaudade näitamine

en: Shows or hides rulers
et: Näitab või peidab joonlauad

en: The rulers are the white measuring spaces top and left of the document. The rulers show the position and width of pages and of frames and can be used to position tabulators among others.<p>Uncheck this to disable the rulers from being displayed.</p>
et: Joonlauad on valged mõõtealad dokumendi ülemises ja vasakus osas. Nad näitavad lehekülgede ja raamide paigutust ning muu hulgas saab neid kasutada tabulaatorite paigutamiseks. <p>Selle valiku keelamisel joonlaudu ei näidata.</p>

en: Snap to Grid
et: Tõmme alusvõrgule

en: Show Status Bar
et: Olekuriba näitamine

en: Shows or hides the status bar
et: Olekuriba näitamine või peitmine

en: Fullscreen Mode
et: Täisekraanirežiim

en: Set view in fullscreen mode
et: Täisekraanirežiimi minek

en: Semantic Stylesheets...
et: Semantilised laaditabelid...

en: Modify and add semantic stylesheets
et: Semantiliste laaditabelite muutmine ja lisamine

en: Stylesheets are used to format the display of information which is stored in RDF.
et: Laaditabeleid kasutatakse RDF-is salvestatud teabe vormindamiseks.

en: Configure...
et: Seadistamine...

en: Page Layout...
et: Lehekülje paigutus...

en: Change properties of entire page
et: Muudab terve lehekülje omadusi

en: Change properties of the entire page.<p>Currently you can change paper size, paper orientation, header and footer sizes, and column settings.</p>
et: Muudab terve lehekülje omadusi.<p>Praegu saab muuta paberi suurust, suunda, päiste ja jaluste suurust ning seadistada veerge.</p>

en: Create Header
et: Loo päis

en: Create Footer
et: Loo jalus

en: Show Comments
et: Näita kommentaare

en: Shows comments in the document
et: Dokumendi kommentaaride näitamine

en: Word Count
et: Sõnade arv

en: Shows or hides word counting in status bar
et: Sõnade arvu näitamine või peitmine olekuribal

en: Page Setup
et: Lehekülje seadistamine

en: Header & Footer
et: Päis ja jalus

en: Page layout
et: Lehekülje paigutus

[ctx: Label for the Find text input box]
en: Find:
et: Otsimine:

[ctx: Next search result]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: Previous search result]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: Search options]
en: Options
et: Valikud

[ctx: Label for the Replace text input box]
en: Replace:
et: Asendamine:

[ctx: Replace the current match]
en: Replace
et: Asenda

[ctx: Replace all found matches]
en: Replace All
et: Asenda kõik

en: Replace
et: Asenda

[ctx: Total number of matches]
en: 1 match found | %1 matches found
et[0]: Leiti 1 vaste
et[1]: Leiti %1 vastet

en: No matches found
et: Vasteid ei leitud

en: Search hit bottom, continuing from top.
et: Otsinguga jõuti lõppu, jätkatakse algusest.

en: Search hit top, continuing from bottom.
et: Otsinguga jõuti algusse, jätkatakse lõpust.

en: Odd Pages Header
et: Paarituarvuliste lehtede päis

en: Even Pages Header
et: Paarisarvuliste lehtede päis

en: Odd Pages Footer
et: Paarituarvuliste lehtede jalus

en: Even Pages Footer
et: Paarisarvuliste lehtede jalus

en: Main text
et: Põhitekst

en: Other text
et: Muu tekst
