koconverter - en to et translation catalogue (17 entries)

en: CalligraConverter
et: Calligra teisendaja

en: Calligra Document Converter
et: Calligra dokumenditeisendaja

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
et: Autoriõigus 2001-%1: Calligra arendajad

en: Input file
et: Sisendfail

en: Output file
et: Väljundfail

en: Make a backup of the destination file
et: Sihtfailist tehakse varukoopia

en: Batch mode: do not show dialogs
et: Pakktöötlus, dialooge ei näidata

en: Interactive mode: show dialogs (default)
et: Interaktiivtöötlus, näidatakse dialooge (vaikimisi)

en: Mimetype of the output file
et: Väljundfaili MIME tüüp

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
et: Trükkimise orientatsioon, võib olla püst- või rõhtpaigutus.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
et: Paberi suurus: A4, Legal, Letter ...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
et: Paberi veeriste suurus, vaikimisi 0,2.

en: Two arguments required
et: Kaks argumenti on vajalikud

en: Mimetype for input file %1 not found!
et: MIME tüüpi sisendfailile %1 ei leitud!

en: Mimetype not found %1
et: MIME tüüpi ei leitud %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
et: MIME tüüpi ei leitud, proovi kasutada võtit -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
et: *** Teisendus nurjus! ***
