krossmodulekspread - en to et translation catalogue (254 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

en: No such script.
et: Sellist skripti ei ole.

en: No such script function.
et: Sellist skripti funktsiooni ei ole.

en: No return value.
et: Tagastatav väärtus puudub.

en: Scripts
et: Skriptid

en: Scriptfile "%1" does not exist.
et: Skriptifaili "%1" ei ole olemas.

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
et: Skriptifail "%1" ei ole käivitatav. Palun muuda see fail käivitatavaks.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
et: Skriptifail "%1" asub ajutises kataloogis. Käivitamine keelati.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
et: Skriptifaili "%1" käivitamine nurjus

en: Errors on execution of scripts.
et: Vead skriptide käivitamisel.

en: Sheet
et: Leht

en: Cell
et: Lahter

en: Range
et: Vahemik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Values
et: Määra väärtused

[ctx: Menu]
en: File
et: Fail

en: New
et: Uus

en: Open...
et: Ava...

en: Save
et: Salvesta

en: Save As...
et: Salvesta kui...

[ctx: Menu]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: Menu]
en: Build
et: Ehita

en: Compile
et: Kompileeri

en: Execute
et: Käivita

en: Open File
et: Faili avamine

en: <qt>Failed to open file "%1"<br><br>%2</qt>
et: <qt>Faili "%1" avamine nurjus<br><br>%2</qt>

en: Error
et: Tõrge

en: <qt>Failed to save file "%1"<br><br>%2</qt>
et: <qt>Faili "%1" salvestamine nurjus<br><br>%2</qt>

en: Save File
et: Faili salvestamine

en: Compiled! %1
et: Kompileeritud! %1

en: Executed! %1
et: Käivitatud! %1

en: Name
et: Nimi

en: Type
et: Tüüp

en: Console
et: Konsool

en: Editor
et: Redaktor

en: Inspect
et: Inspekteerimine

en: CSV Export
et: CSV eksport

en: Export to CSV File
et: Eksport CSV-faili

[ctx: Options page name]
en: Save
et: Salvestamine

en: All Files
et: Kõik failid

en: Comma-Separated-Value Files
et: Komadega eraldatud väärtuste failid

[ctx: Options page name]
en: Export
et: Eksport

en: Export Sheets and ranges
et: Lehtede ja vahemike eksport

en: Comma Separated Value Options
et: Komadega eraldatud väärtuste valikud

en: Options
et: Valikud

en: No CSV file chosen
et: CSV-faili pole valitud

en: CSV Import
et: CSV import

en: Import from CSV File
et: Import CSV-failist

en: Open
et: Avamine

en: Import to sheet beginning at cell
et: Import lehele alates lahtrist

en: No current sheet.
et: Pole aktiivne leht

en: Invalid sheet "%1" defined.
et: Defineeritud on vigane leht "%1".

en: Invalid cell "%1" defined.
et: Defineeritud on vigane lahter "%1".

en: File '%1' not found.
et: Faili "%1" ei leitud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
et: Eraldaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
et: Realõpp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Escape char:
et: Paomärk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DoubleQuoteCheckBox)
en: Double quote
et: Topeltjutumärgid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Quote char:
et: Tsitaadimärk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
et: Tsiteerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SkipInitialSpaceCheckBox)
en: Skip initial space
et: Algtühimärkide eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StrictCheckBox)
en: Strict
et: Range

en: No such file "%1" to read from.
et: Pole faili "%1", millest lugeda.

en: Failed to open the file "%1".
et: Faili "%1" avamine nurjus.

en: No sheets which could be exported to HTML.
et: Pole lehti, mida HTML-i eksportida.

en: Failed to create HTML file "%1":
    %2
et: HTML-faili "%1" loomine nurjus:
    %2

en: HTML Export
et: HTML eksport

en: Read from OpenDocument Spreadsheet File
et: Lugemine OpenDocument arvutustabeli failist

en: OpenDocument Spreadsheet Files
et: OpenDocument arvutustabeli failid

en: Save to HTML File
et: Salvestamine HTML-failina

en: HTML Documents
et: HTML-dokumendid

en: HTML Document Information
et: HTML-dokumendi teave

en: Info
et: Teave

en: Style of the HTML Document
et: HTML-dokumendi stiil

en: Styles
et: Stiilid

en: Overwrite file?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: The file "%1" does already exist. Overwrite the file?
et: Fail "%1" on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: Export aborted.
et: Eksport katkestati.

en: Exporting...
et: Eksport...

en: Initialize...
et: Initsialiseerimine...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
et: Pealkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
et: Teema:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
et: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E-Mail:
et: E-post:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
et: Võtmesõnad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
et: Failinimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
et: Kuupäev:

en: Save to Log File
et: Salvestamine logifaili

en: Log File
et: Logifail

en: Aborted.
et: Katkestatud.

en: Failed to write Log File "%1":
    %2
et: Logifaili "%1" kirjutamine nurjus:
    %2

en: Failed to create listener for sheetname '%1' and range '%2'
et: Jälgija loomine lehenimele "%1" ja vahemikule "%2" nurjus

en: Failed to create listener
et: Jälgija loomine nurjus

en: Sheet name changed
et: Lehenimi on muutunud

en: Show sheet %1
et: Näita lehte %1

en: Hide sheet %1
et: Peida leht %1

en: Action
et: Toiming

en: Cell Name
et: Lahtri nimi

en: Cell Value
et: Lahtri väärtus

en: Sheet Name
et: Lehe nimi

en: Cell Name if selection changed
et: Lahtri nimi, kui valik on muudetud

en: Cell Value if selection changed
et: Lahtri väärtus, kui valik on muudetud

en: Sheet Name if sheet changed
et: Lehenimi, kui leht on muudetud

en: Calligra Spreadsheet
et: Calligra arvutustabel

en: Failed to connect with the Orca HTTP-Server.
et: Ühendumine Orca HTTP-serveriga nurjus.

en: Url:
et: URL:

en: <qt>Failed to import the ODFPY python module.<br><br>To use this odfpyexport.py python script to export to OpenDocument you need to install the <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> python module.</qt>
et: <qt>ODFPY Pythoni mooduli import nurjus.<br><br>Selle odfpyexport.py Pythoni skripti kasutamiseks OpenDocument-vormingusse eksportimiseks tuleb paigaldada <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> Pythoni moodul.</qt>

en: Invalid range for sheet "%1" cause left column value "%2" is bigger than right column value "%3".
et: Lehe "%1" vigase vahemiku tõttu muutub vasaku veeru väärtus "%2" suuremaks kui parema veeru väärtus "%3".

en: Invalid range for sheet "%1" cause top row value "%2" is bigger than bottom row value "%3".
et: Lehe "%1" vigase vahemiku tõttu muutub ülemise rea väärtus "%2" suuremaks kui alumise rea väärtus "%3".

en: OpenDocument Text
et: OpenDocument-tekstidokument

en: OpenDocument Spreadsheet
et: OpenDocument arvutustabel

en: No OpenDocument Spreadsheet file to read from defined.
et: Pole defineeritud OpenDocument arvutustabelit, millest lugeda.

en: OdfPy Export
et: OdfPy eksport

en: Save to OpenDocument File
et: Salvestamine OpenDocument-faili

en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

en: Export Sheets
et: Lehtede eksport

en: Sheets
et: Lehed

en: No OpenDocument file to write defined.
et: Pole defineeritud OpenDocument faili, millesse kirjutada.

en: The PYREGEXP() function replaces substring in the input string with a given string using regular expression.
et: PYREGEXP() funktsioon asendab sisendstringi alamstringi määratud stringiga, kasutades regulaaravaldist.

en: The input string.
et: Sisendstring

en: The regular expression.
et: Regulaaravaldis.

en: Replace with.
et: Asendus.

en: PYREGEXP("Some String","(S|m)","A")
et: PYREGEXP("Mingi String","(S|m)","A")

en: Invalid regexp
et: Vigane regulaaravaldis

en: The PYTIME() function displays the current datetime.
et: PYTIME() funktsioon kuvab aktiivset kuupäeva ja kellaaega.

en: The datetime format string.
et: Kuupäeva ja kellaaja vormingu string.

en: Invalid format
et: Vigane vorming

en: This function returns the probability density function of the normal distribution.
et: See funktsioon tagastab normaaljaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: If true, log of the result will be returned instead. This is useful if the result would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
et: Kui see on tõene, tagastatakse tulemuse logi. See on kasulik, kui tulemus on muidu nullilähedane. Vaikimisi on väär.

en: mean of the distribution
et: jaotuse keskmine

en: observation
et: valim

en: standard deviation of the distribution
et: jaotuse standardhälve

en: This function returns the cumulative distribution function of the normal distribution.
et: See funktsioon tagastab normaaljaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: If true (the default), the lower tail of the distribution is considered.
et: Kui on tõene (vaikimisi ongi), arvestatakse jaotuse alumist raja.

en: If true, log of the probability is used. This is useful if the probability would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
et: Kui on tõene, kasutatakse tõenäosuse logi. See on kasulik, kui tõenäosus on muidu nullilähedane. Vaikimisi on väär.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the normal distribution.
et: See funktsioon tagastab normaaljaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: probability
et: tõenäosus

en: This function returns the probability density function of the log-normal distribution.
et: See funktsioon tagastab logaritmilise normaaljaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: mean of the underlying normal distribution
et: normaaljaotuse keskmine väärtus

en: standard deviation of the underlying normal distribution
et: normaaljaotuse standardhälve

en: This function returns the cumulative distribution function of the log-normal distribution.
et: See funktsioon tagastab logaritmilise normaaljaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the log-normal distribution.
et: See funktsioon tagastab logaritmilise normaaljaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the gamma distribution.
et: See funktsioon tagastab gammajaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the scale parameter of the distribution
et: jaotuse skaala parameeter

en: the shape parameter of the distribution
et: jaotuse kuju parameeter

en: This function returns the cumulative distribution function of the gamma distribution.
et: See funktsioon tagastab gammajaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the gamma distribution.
et: See funktsioon tagastab gammajaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the beta distribution.
et: See funktsioon tagastab beetajaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the first shape parameter of the distribution
et: jaotuse esimene kuju parameeter

en: the second scale parameter of the distribution
et: jaotuse teine skaala parameeter

en: This function returns the cumulative distribution function of the beta distribution.
et: See funktsioon tagastab beetajaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the beta distribution.
et: See funktsioon tagastab beetajaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the Student t distribution.
et: See funktsioon tagastab Studenti t-jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the number of degrees of freedom of the distribution
et: jaotuse vabadusastmete arv

en: This function returns the cumulative distribution function of the Student t distribution.
et: See funktsioon tagastab Studenti t-jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Student t distribution.
et: See funktsioon tagastab Studenti t-jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the F distribution.
et: See funktsioon tagastab F-jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the first number of degrees of freedom of the distribution
et: jaotuse vabadusastmete esimene arv

en: the second number of degrees of freedom of the distribution
et: jaotuse vabadusastmete teine arv

en: This function returns the cumulative distribution function of the F distribution.
et: See funktsioon tagastab F-jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the F distribution.
et: See funktsioon tagastab F-jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the chi-square distribution.
et: See funktsioon tagastab hii-ruut-jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: This function returns the cumulative distribution function of the chi-square distribution.
et: See funktsioon tagastab hii-ruut-jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the chi-square distribution.
et: See funktsioon tagastab hii-ruut-jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the Weibull distribution.
et: See funktsioon tagastab Weibulli jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: This function returns the cumulative distribution function of the Weibull distribution.
et: See funktsioon tagastab Weibulli jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Weibull distribution.
et: See funktsioon tagastab Weibulli jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the Poisson distribution.
et: See funktsioon tagastab Poissoni jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the mean of the distribution
et: jaotuse keskmine

en: This function returns the cumulative distribution function of the Poisson distribution.
et: See funktsioon tagastab Poissoni jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Poisson distribution.
et: See funktsioon tagastab Poissoni jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the exponential distribution.
et: See funktsioon tagastab eksponentjaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: This function returns the cumulative distribution function of the exponential distribution.
et: See funktsioon tagastab eksponentjaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the exponential distribution.
et: See funktsioon tagastab eksponentjaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the binomial distribution.
et: See funktsioon tagastab binoomjaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the number of trials
et: katsete arv

en: the probability of success in each trial
et: iga katse edu tõenäosus

en: This function returns the cumulative distribution function of the binomial distribution.
et: See funktsioon tagastab binoomjaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the binomial distribution.
et: See funktsioon tagastab binoomjaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the negative binomial distribution.
et: See funktsioon tagastab negatiivse binoomjaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: This function returns the cumulative distribution function of the negative binomial distribution.
et: See funktsioon tagastab negatiivse binoomjaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the negative binomial distribution.
et: See funktsioon tagastab negatiivse binoomjaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the hypergeometric distribution.
et: See funktsioon tagastab hüpergeomeetrilise jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the number of balls drawn
et: joonistatud pallide arv

en: the number of black balls
et: mustade pallide arv

en: the number of red balls
et: punaste pallide arv

en: This function returns the cumulative distribution function of the hypergeometric distribution.
et: See funktsioon tagastab hüpergeomeetrilise jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the hypergeometric distribution.
et: See funktsioon tagastab hüpergeomeetrilise jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the geometric distribution.
et: See funktsioon tagastab geomeetrilise jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: This function returns the cumulative distribution function of the geometric distribution.
et: See funktsioon tagastab geomeetrilise jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the geometric distribution.
et: See funktsioon tagastab geomeetrilise jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

en: This function returns the probability density function of the Cauchy distribution.
et: See funktsioon tagastab Cauchy jaotuse tõenäosusliku tiheduse funktsiooni.

en: the center of the distribution
et: jaotuse keskmine

en: This function returns the cumulative distribution function of the Cauchy distribution.
et: See funktsioon tagastab Cauchy jaotuse kuhjuva jaotuse funktsiooni.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Cauchy distribution.
et: See funktsioon tagastab Cauchy jaotuse tõenäosusliku kvantiilfunktsiooni, s.t. kuhjuva jaotuse funktsiooni vastandi.

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
et: Sisu import

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
et: CSV-fail

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
et: Impordi komadega eraldatud väärtuste failist

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
et: vCard-fail

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
et: Impordi vCard-failist

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
et: Eksport

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
et: Sisu eksport

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a Comma-Separated-Value File
et: Ekspordi komadega eraldatud väärtuste faili

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
et: HTML-fail

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a HTML File
et: Ekspordi HTML-faili

note: i18n: tag script attribute text
en: OdfPy File
et: OdfPy-fail

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to an OpenDocument File
et: Ekspordi OpenDocument-faili

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
et: Funktsioonid

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting formula functions
et: Skriptimise valemi funktsioonid

note: i18n: tag script attribute comment
en: Functions for the R programming environment for data analysis and graphics
et: Funktsioonid R programmeerimiskeskkonnale andmete analüüsiks ja graafiliseks esitamiseks

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Finance formula function
et: Yahoo! Finance'i valemi funktsioon

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Weather formula function
et: Yahoo! Weatheri valemi funktsioon

note: i18n: tag script attribute comment
en: Time formula function
et: Ajavalemi funktsioon

note: i18n: tag script attribute comment
en: Regular Expression formula function
et: Regulaaravaldise valemi funktsioon

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
et: Tööriistad

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
et: Muud skriptid

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
et: XML-i näitaja

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
et: Pythoni skript aktiivse dokumendi OpenDocumenti XML-sisu näitamiseks

note: i18n: tag script attribute comment
en: Orca Screen Reader
et: Orca ekraanilugeja

note: i18n: tag script attribute text
en: Logger
et: Logija

note: i18n: tag script attribute comment
en: Log changes in cells to a file
et: Lahtrite muudatuste logimine faili

note: i18n: tag collection attribute text
en: Docker
et: Dokk

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting Docker Widgets
et: Skriptimise dokividinad

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
et: Pythoni konsool

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
et: Interaktiivne Pythoni konsooli dokk

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
et: Ruby koodijupid

en: Import vCard
et: vCardi import

en: vCard Files
et: vCard-failid

en: Open OpenDocument File
et: OpenDocument-faili avamine

en: OpenDocument Files
et: OpenDocument-failid

en: Failed to read the manifest
et: Manifesti lugemine nurjus

en: Failed to extract "%1" to "%2"
et: "%1" lahtipakkimine asukohta "%2" nurjus

en: <qt>Failed to execute program:<br><br>%1 "%2"</qt>
et: <qt>Programmi käivitamine nurjus:<br><br>%1 "%2"</qt>

en: Open with...
et: Avamine rakendusega...

en: No program defined.
et: Programmi pole määratud.

en: Compare...
et: Võrdlemine...

en: Compare with OpenDocument file:
et: Võrdlemine OpenDocument-failiga:

en: No OpenDocument file to compare with selected.
et: Pole OpenDocument-faili, millega valitut võrrelda.

en: No command selected.
et: Käsku pole valitud.

en: The OpenDocument file does not contain any file named "%1"
et: OpenDocument-fail ei sisalda faili nimega "%1"

en: The YFINANCE() function uses the Yahoo! Finance Web Service to display stock values of a defined ticker symbol.
et: YFINANCE() funktsioon kasutab Yahoo! Finance'i veebiteenust määratud sümboliga aktsia väärtuse kuvamiseks.

en: The ticker symbol.
et: Väärtpaberi sümbol.

en: The date.
et: Kuupäev.

en: The type: Date, Open, High, Low, Close, Volume or AdjClose.
et: Tüüp: Date, Open, High, Low, Close, Volume või AdjClose.

en: Invalid symbol
et: Vigane sümbol

en: Invalid date
et: Vigane kuupäev

en: Invalid type
et: Vigane tüüp

en: Web services request failed
et: Veebiteenuse päring nurjus

en: No stock
et: Aktsia puudub

en: Invalid stock
et: Vigane aktsia

en: The YWEATHER() function uses the Yahoo! Weather Web Service to display the weather of a location.
et: YWEATHER() funktsioon kasutab Yahoo! Weatheri veebiteenust asukoha ilma kuvamiseks.

en: The US zip code, Location ID or cell that contains them.
et: USA postikood, asukoha ID või elementi sisaldav lahter.

en: Units for temperature. f=Fahrenheit and c=Celsius
et: Temperatuuriühikud. f=Fahrehneit ja c=Celsius

en: Invalid location
et: Vigane asukoht

en: Invalid condition
et: Vigane tingimus
