calligra - en to eu translation catalogue (11 entries)

[ctx: displayname of the semantic item type Location]
en: Location
eu: Kokalekua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Name
eu: &Izena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name
eu: Izena

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Marble::MarbleWidget, map)
en: The Earth
eu: Lurra

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Marble::MarbleWidget, map)
en: The Marble widget displays a virtual globe.
eu: Marble trepetak alegiazko globo bat azaltzen du.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Marble::MarbleNavigator, zoomer)
en: Navigation Control
eu: Nabigatzeko agintea

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Marble::MarbleNavigator, zoomer)
en: Use this control to navigate.
eu: Erabili aginte hau nabigatzeko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Latitude
eu: Latitudea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Longitude
eu: Longitudea

en: Location Information
eu: Kokalekuari buruzko informazioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Name:
eu: &Izena:
