calligra - en to eu translation catalogue (22 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
eu: Aldatu irudia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
eu: Moztu irudia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
eu: Aldatu irudiaren kolore modua

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
eu: Ingerada irudia (irudiaren analisi bidez)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
eu: Kendu irudiaren ingerada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnImageFile)
en: Replace image...
eu: Ordeztu irudia...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAspect)
en: Keep proportions
eu: Proportzioei eutsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left:
eu: Ezkerra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
eu: Eskuina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
eu: Behea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Top:
eu: Goia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, bnFill)
en: Reset
eu: Berrezarri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbContour)
en: Contour (by image analysis)
eu: Ingerada (irudiaren analisi bidez)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
eu: Kolore modua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
eu: Moztu

en: Image
eu: Irudia

en: Image shape that can display jpg, png etc.
eu: Irudi forma, jpg, png etab. azal ditzakeena

en: Standard
eu: Estandarra

en: Greyscale
eu: Gris-eskala

en: Monochrome
eu: Monokromoa

en: Watermark
eu: Filigrana

en: Picture editing
eu: Irudia editatzea
