calligra - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: CalligraConverter
eu: Calligra bihurgailua

en: Calligra Document Converter
eu: Calligra dokumentu-bihurgailua

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
eu: Copyright 2001-%1 Calligra garatzaileak

en: Input file
eu: Sarrera-fitxategia

en: Output file
eu: Irteera-fitxategia

en: Make a backup of the destination file
eu: Egin helburu-fitxategiaren babeskopia

en: Batch mode: do not show dialogs
eu: Batch modua: ez erakutsi elkarrizketak

en: Interactive mode: show dialogs (default)
eu: Modu interaktiboa: erakutsi elkarrizketak (lehenetsia)

en: Mimetype of the output file
eu: Irteera-fitxategiaren MIME mota

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
eu: Inprimaketa-orientazioa. Bertikala edo horizontala izan daiteke.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
eu: Paper-tamaina: A4, legala, gutuna...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
eu: Paper-marjinaren tamaina. Lehenespenez, 0.2 da.

en: Two arguments required
eu: Bi argumentu behar dira

en: Mimetype for input file %1 not found!
eu: %1 sarrera-fitxategirako MIME mota ez da aurkitu!

en: Mimetype not found %1
eu: %1 MIME mota ez da aurkitu

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
eu: MIME mota ez da aurkitu. Saiatu berriz -mimetype aukera erabiliz

en: *** The conversion failed! ***
eu: *** Bihurketak huts egin du! ***
