calligra - en to eu translation catalogue (50 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
eu: Gehitu testua formulari

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
eu: Aldatu errenkadak

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
eu: Gehitu testua

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
eu: Txertatu errenkada

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
eu: Kendu errenkada

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
eu: Txertatu zutabea

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
eu: Kendu zutabea

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
eu: Txertatu formula-elementuak.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
eu: Kendu formula-elementuak

[ctx: @title:group]
en: Edit
eu: Editatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
eu: Letra-tipoa:

[ctx: @title:group]
en: Insert
eu: Txertatu

en: Arrows
eu: Geziak

en: Greek
eu: Grekoa

en: Relations
eu: Erlazioak

en: Operators
eu: Eragileak

en: Miscellaneous
eu: Bestelakoa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Elements:
eu: Elementuak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Symbols:
eu: Ikurrak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Actions:
eu: Ekintzak:

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
eu: Zamatu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
eu: Gorde...

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
eu: Dokumentu honek urrutiko dokumentu baterako kanpoko esteka bat du
    %1

en: Confirmation Required
eu: Baieztatzea beharrezkoa da

en: Download
eu: Zama-jaitsi

en: Skip
eu: Saltatu

en: A formula
eu: Formula bat

en: Insert fenced element
eu: Txertatu elementu hesitua

en: Insert enclosed element
eu: Txertatu elementu atxikia

en: Insert root
eu: Txertatu erroa

en: Insert square root
eu: Txertatu erro karratua

en: Insert fraction
eu: Txertatu zatikia

en: Insert bevelled fraction
eu: Txertatu zatiki alakatua

en: Insert 3x3 table
eu: Txertatu 3x3 taula

en: Insert 2 dimensional vector
eu: Txertatu 2 dimentsioko bektorea

en: Insert subscript
eu: Txertatu azpi-indizea

en: Insert superscript
eu: Txertatu goi-indizea

en: Insert sub- and superscript
eu: Txertatu azpi- eta goi-indizea

en: Insert overscript
eu: Txertatu gain-indizea

en: Insert underscript
eu: Txertatu behe-indizea

en: Insert under- and overscript
eu: Txertatu behe- eta gain-indizea

en: Insert row
eu: Txertatu errenkada

en: Insert column
eu: Txertatu zutabea

en: Remove row
eu: Kendu errenkada

en: Remove column
eu: Kendu zutabea

en: Formula editing
eu: Formula editatzea

en: Mode:
eu: Modua:

en: Parse error.
eu: Sintax. azterketa errorea

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
eu: Editatu formula LaTeX/Matlab sintaxia erabiliz

en: Edit formula with LaTeX syntax
eu: Editatu formula LaTeX sintaxia erabiliz
