calligra - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Rename
eu: Berrizendatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Remove
eu: Kendu

en: Enter Name:
eu: Sartu izena:

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
eu: Dokumentu honek urrutiko dokumentu baterako kanpoko esteka bat du
    %1

en: Confirmation Required
eu: Baieztatzea beharrezkoa da

en: Download
eu: Zama-jaitsi

en: Skip
eu: Saltatu

en: Spreadsheet
eu: Kalkulu-orria

en: Spreadsheet Shape
eu: Kalkulu-orri forma

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
eu: Inportatu OpenDocument kalkulu-orri fitxategia

en: Import
eu: Inportatu

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
eu: Esportatu OpenDocument kalkulu-orri fitxategia

en: Export
eu: Esportatu

en: Sheets
eu: Orriak

en: Sheet:
eu: Orria:

en: Selected Sheet
eu: Hautatutako orria

en: View Options
eu: Ikuspegi aukerak

en: Table editing
eu: Taula editatzea

en: Area is too large.
eu: Azalera handiegia da.

en: Hide Row
eu: Ezkutatu errenkada

en: Height: %1 %2
eu: Altuera: %1 %2

en: Hide Column
eu: Ezkutatu zutabea

en: Width: %1 %2
eu: Zabalera: %1 %2
