karbonTools - en to eu translation catalogue (67 entries)

en: A calligraphic shape
eu: Kaligrafia-forma bat

en: Calligraphic Shape
eu: Kaligrafia-forma

en: Save profile as...
eu: Profila honela gorde...

en: Remove profile
eu: Kendu profila

en: &Follow selected path
eu: &Jarraitu bide hautatuari

en: Use tablet &pressure
eu: Erabili tableta-&presioa

en: Width:
eu: Zabalera:

en: Thinning:
eu: Mehetzea:

en: Use tablet &angle
eu: Erabili tableta-&angelua

en: Angle:
eu: Angelua:

en: Fixation:
eu: Finkapena:

en: Caps:
eu: Muturrak:

en: Mass:
eu: Masa:

en: Drag:
eu: Arrastatzea:

en: Current
eu: Unekoa

en: Profile name
eu: Profil-izena

en: Please insert the name by which you want to save this profile:
eu: Idatzi profil hau gordetzeko izena:

en: Sorry, the name you entered is invalid.
eu: Idatzi duzun izena ez da baliozkoa.

[ctx: invalid profile name]
en: Invalid name.
eu: Izen baliogabea.

en: A profile with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
eu: Izen bereko profil bat badago lehendik.
    Gainidatzi nahi duzu?

en: Mouse
eu: Sagua

en: Graphics Pen
eu: Arkatz grafikoa

en: Fill
eu: Betegarria

en: Calligraphy: increase width
eu: Kaligrafia: handitu zabalera

en: Calligraphy: decrease width
eu: Kaligrafia: txikitu zabalera

en: Calligraphy: increase angle
eu: Kaligrafia: handitu angelua

en: Calligraphy: decrease angle
eu: Kaligrafia: txikitu angelua

en: Calligraphy
eu: Kaligrafia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add filter effect
eu: Gehitu iragazki-efektua

en: Add effect to current filter stack
eu: Gehitu efektua uneko iragazki-pilari

en: Add to filter presets
eu: Gehitu iragazki-aurrezarpenei

en: Remove filter preset
eu: Kendu iragazki-aurrezarpena

en: Effect name
eu: Efektu-izena

en: Please enter a name for the filter effect
eu: Idatzi iragazki-efektuaren izena

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FilterEffectEditWidget)
en: Filter Effect Editor
eu: Iragazki-efektuaren editorea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Effects and Connections
eu: Efektuak eta konexioak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter Presets
eu: Iragazki-aurrezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Effect Properties
eu: Efektu-propietateak

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove filter effect
eu: Kendu iragazki-efektua

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set filter stack
eu: Ezarri iragazki-pila

en: Effects
eu: Efektuak

en: View and edit filter
eu: Ikusi eta editatu iragazkia

en: Remove filter from object
eu: Kendu iragazkia objektuari

en: Add Filter
eu: Gehitu iragazkia

en: W:
eu: Z:

en: H:
eu: A:

en: Effect Region
eu: Efektu-eremua

en: Drag to move gradient position.
eu: Arrastatu gradiente-posizioa lekuz aldatzeko.

en: Drag to move color stop. Double click to remove color stop.
eu: Arrastatu kolorearen etena lekuz aldatzeko. Egin klik bikoitza kolorearen etena kentzeko.

en: Drag to move color stop.
eu: Arrastatu kolorearen etena lekuz aldatzeko.

en: Drag to move gradient position. Double click to insert color stop.
eu: Arrastatu gradiente-posizioa lekuz aldatzeko. Egin klik bikoitza kolorearen etena txertatzeko.

en: Edit Gradient
eu: Editatu gradientea

en: Predefined Gradients
eu: Gradiente aurredefinituak

en: Original
eu: Jatorrizkoa

en: Tiled
eu: Mosaikoan

en: Stretched
eu: Luzatuta

en: Top Left
eu: Goian ezkerrean

en: Top
eu: Goian

en: Top Right
eu: Goian eskuinean

en: Left
eu: Ezkerrean

en: Center
eu: Erdian

en: Right
eu: Eskuinean

en: Bottom Left
eu: Behean ezkerrean

en: Bottom
eu: Behean

en: Bottom Right
eu: Behean eskuinean

en: Pattern Options
eu: Eredu-aukerak

en: Patterns
eu: Ereduak
