karbon - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Width:
fa: عرض:

en: Angle:
fa: زاویه:

en: Fill
fa: پر کردن

en: Edit Gradient
fa: ویرایش گرادیان

en: Predefined Gradients
fa: گرادیانهای از پیش تعریف‌شده

en: Patterns
fa: الگوها
