kofficefilters - en to fa translation catalogue (98 entries)

en: Page %1
fa: صفحه %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
fa: صفحه:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
fa: دقت:

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
fa: پیشنهادشده ) %1 (

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
fa: محلی ) %1 (

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
fa: غیره ) %1 (

en: Cannot find encoding: %1
fa: کدبندی را نمی‌توان یافت: %1

en: CSV filter cannot open input file - please report.
fa: پالایه CSV نمی‌تواند پرونده ورودی را باز کند - لطفا گزارش دهید.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
fa: کدبندی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
fa: &کدبندی:‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
fa: پايان خط

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
fa: سبک &یونیکس )پیشنهادشده؛ فقط خوراندن خط(‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
fa: سبک &ویندوز )بازگشت نورد و خوراندن خط(‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
fa: سبک &MacOS )فقط بازگشت نورد(‌

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
fa: صفحات

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Select sheets to export:
fa: برگزیدن صفحات برای صادرات:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
fa: جداساز خط

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: <SHEETNAME> gets replaced by the name of the next sheet.
fa: <SHEETNAME> با نام صفحه بعدی جایگزین می‌شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_delimiterAboveAll)
en: Print delimiter line above every sheet
fa: چاپ جداساز خط بالای هر صفحه

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
fa: سلولها

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
fa: جداساز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
fa: واوک

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
fa: نقطه واوک

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
fa: جدول‌بند

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
fa: فاصله

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
fa: غیره:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
fa: نقل قولها:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
fa: فقط صادرات گزینش

en: File format is not supported.
fa: قالب پرونده پشتیبانی نمی‌شود.

en: Could not read from file.
fa: نتوانست از پرونده بخواند.

en: Export Sheet to HTML
fa: صادرات صفحه به زنگام

en: Recommended: UTF-8
fa: پیشنهادشده: UTF-8

en: Locale (%1)
fa: محلی )%1(

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
fa: &کدبندی:‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mEncodingBox)
en: With this option you can define the encoding of the HTML file. The recommended encoding (UTF8) is selected as default.
fa: با این گزینه می‌توانید کدبندی پرونده زنگام را تعریف کنید. کدبندی پیشنهادشده )UTF8( به عنوان پیش‌فرض برگزیده می‌شود.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Sheet Selection
fa: گزینش صفحه

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAllButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Click here to select all sheets in the list.
fa: برای برگزیدن همه صفحات فهرست، اینجا را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
fa: برگزیدن &همه‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Desele&ct All
fa: &از گزینش خارج کردن همه‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: This option will make the HTML export filter generate a new page for each sheet. If you disable this option, all sheets are written on one page.
fa: این گزینه باعث می‌شود پالایه صادرات زنگام، صفحه جدیدی برای هر برگ ایجاد کند. اگر این گزینه را غیرفعال کنید، همه برگها در یک صفحه نوشته می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: Use &separate files for each table
fa: استفاده از پرونده‌های &مجزا برای هر جدول‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
fa: سبک

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Select this option to use the default fonts and colors for the HTML page.
fa: این گزینه را برای استفاده از قلمها و رنگهای پیش‌فرض برای صفحه زنگام برگزینید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Use &default style
fa: استفاده از سبک &پیش‌فرض‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Select this option to specify a separate stylesheet for the HTML page. You can select or type on in the field below.
fa: این گزینه را برای مشخص کردن صفحه سبکی مجزا برای صفحه زنگام برگزینید. می‌توانید در حوزه زیر تحریر یا انتخاب کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Use &external stylesheet:
fa: استفاده از صفحه سبک &خارجی:‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, mCustomURL)
en: In this field you can enter an URL for your stylesheet. It is possible to point to a stylesheet on disk, or to somewhere on the Internet.
fa: در این حوزه می‌توانید یک نشانی وب برای صفحه سبکتان وارد کنید. امکان اشاره به صفحه سبکی در دیسک، یا جایی در اینترنت هست.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
fa: طرح‌بندی

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use this option to enable or disable borders around the cells.
fa: از این گزینه برای فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی لبه‌های دور سلولها استفاده شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use &borders
fa: استفاده از &لبه‌ها‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPixelsBetweenCells)
en: Use this option to define how many pixels there should be between the cells. This effect is better visible if you check <b>Use borders</b> too.
fa: از این گزینه برای تعیین اینکه چند تصویردانه باید بین سلولها باشد، استفاده کنید. اگر <b>استفاده از لبه‌ها</b> را هم علامت بزنید، اثرش بهتر مرئی می‌شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Pi&xels between cells:
fa: &تصویردانه‌های بین سلولها:‌

en: Top
fa: بالا

en: Latex Export Filter Configuration
fa: پیکربندی پالایه صادرات لاتکس

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
fa: سند

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
fa: سبک سند

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
fa: سبک لاتکس

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
fa: نوع سند

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be able to be compiled alone
fa: سند به تنهایی قادر به ترجمه می‌باشد

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
fa: سند مستقل

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Do not generate either the latex header or the document environment
fa: نه سرآیند لاتکس، نه محیط سند ایجاد نشود

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, embededButton)
en: The document will be generated as a latex document which will have to be included in a main latex document. It will allow you to generate several little files for each chapter of your document.
fa: سند به صورت یک سند لاتکس ایجاد می‌شود که باید در یک سند لاتکس اصلی شامل شوند. که این کار به شما اجازه می‌دهد چندین پرونده کوچک برای هر فصل سندتان ایجاد کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
fa: سند برای شمول

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
fa: رده سند:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
fa: کيفيت:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
fa: نهایی

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
fa: پیش‌نویس

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
fa: اندازه قلم پیش‌فرض:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
fa: عکسها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
fa: فهرست راهنمای عکسها:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
fa: زبان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
fa: افزودن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
fa: حذف

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
fa: محتویات

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
fa: يادداشتها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
fa: صادر نشود

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton5)
en: Export notes in margin notes
fa: صادرات یادداشتها در یادداشتهای حاشیه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
fa: صادرات یادداشتها در توضیحات

en: Page
fa: صفحه

en: The file seems to be corrupt. Skipping a table.
fa: به نظر می‌رسد پرونده خراب باشد. پرش یک جدول.

en: Skipping a table.
fa: پرش یک جدول.

en: This document was created with OpenOffice.org version '%1'. This filter was written for version 1.0. Reading this file could cause strange behavior, crashes or incorrect display of the data. Do you want to continue converting the document?
fa: این سند با نسخه »%1« OpenOffice.org ایجاد شد. این پالایه برای نسخه ۱.۰ نوشته شد. خواندن این پرونده می‌توانست باعث رفتار عجیب، فروپاشیها یا نمایش نادرست شود. می‌خواهید به تبدیل سند ادامه دهید؟

en: Unsupported document version
fa: نسخه پشتیبانی‌نشده سند

en: QPRO filter cannot open input file - please report.
fa: پالایه QPRO نمی‌تواند پرونده ورودی را باز کند - لطفاً، گزارش دهید.

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
fa: قادر به باز کردن اسم رمز پرونده‌های حفاظت‌شده نیست.
    الگوریتم اسم رمز منتشر نشده است

en: Slide %1
fa: عنوان %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
fa: محاوره واردات متن ساده

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
fa: پايان بند

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
fa: &همان طور که هست: در پایان خط‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
fa: &جمله: اگر پايان خط، پایان يک جمله باشد‌

en: Even Pages Header
fa: سرآيند صفحات زوج

en: Odd Pages Header
fa: سرآيند صفحات فرد

en: Even Pages Footer
fa: زيرنويس صفحات زوج

en: Odd Pages Footer
fa: زيرنويس صفحات فرد

en: First Page Header
fa: سرآيند اولين صفحه

en: First Page Footer
fa: زيرنويس اولين صفحه

en: Table %1
fa: جدول %1

en: The file cannot be loaded, as it seems not to be an RTF document.
fa: پرونده را نمی‌توان بار کرد، زیرا به نظر می‌رسد که یک سند RTF باشد.
