TableShape - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Rename
fi: Muuta nimeä

en: Add
fi: Lisää

en: Remove
fi: Poista

en: Enter Name:
fi: Anna nimi:

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
fi: Tämä tiedosto sisältää ulkoisen linkin etätiedostoon
    %1

en: Confirmation Required
fi: Vahvistus tarvitaan

en: Download
fi: Lataa

en: Skip
fi: Ohita

en: Spreadsheet
fi: Laskentataulukko

en: Spreadsheet Shape
fi: Laskentataulukon muoto

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
fi: Tuo OpenDocument-laskentataulukko

en: Import
fi: Tuo

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
fi: Vie OpenDocument-laskentataulukko

en: Export
fi: Vie

en: Sheets
fi: Sivut

en: Sheet:
fi: Taulukko:

en: Selected Sheet
fi: Valittu taulukko

en: View Options
fi: Näkymävalinnat

en: Table editing
fi: Taulukon muokkaus

en: Area is too large.
fi: Alue on liian suuri.

en: Hide Row
fi: Piilota rivi

en: Height: %1 %2
fi: Korkeus: %1 %2

en: Hide Column
fi: Piilota sarake

en: Width: %1 %2
fi: Leveys: %1 %2
